Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (848) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
porjk
2827 příspěvků 15.9.19 18:59

@giuliettka To je úděl všech populárních doplňků. Dokud to nosí jeden z tisíců, nikoho nenapadne vidět v tom fake. Protože málokdo tuší, co je originál. A když už se to ví, tak se to nosí masově, to pak stejně není o co stát. Já bych to ponosila.

porjk
2827 příspěvků 15.9.19 19:00
@giuliettka píše:
@xSx No a keby to malo ešte dajaký briliantik, tak by to chcelo aspoň Pagani Huayru. :-D
Ale najmladšia Kardashianka to dostala za maturitu. :-) A princezná Beatrice od manžela. Takže buď som sa blbě narodila, alebo blbě vdala. :-D

Nebo jste nezvládla maturitu ;)

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 19:24

@porjk To by ste videla ten šrumec, keby si to dala dajaká česká celebrita. :-D

@porjk píše:
Nebo jste nezvládla maturitu ;)

Bingo! :-D

bao-baba
411 příspěvků 15.9.19 19:38
@giuliettka píše:
@Temperance Ďakujem. :-)Priznala som sa s mojími myšlienkami manželovi, o náramku nikdy nepočul, po zhliadnutí jeho ceny oznámil, že nikto nebude predpokladať, že je pravý. Že by som musela vystúpiť z Jaguára. Že keď sa niekto zo známých spýta, či je pravý, tak je cvok. :-D
Ále, většina lidí neví, kolik ten originál stojí, takže nebudou přemýšlet o tom, jestli je pravý nebo ne.
giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 19:41
@benyka píše:
@Moir To byla trošku provokace. :-) Rozdíl mezi šperky a nešperky nevidím v ceně ani v materiálu, ale přibližně v tom samém jako rozdíl mezi šaty od krejčího a šaty z konfekce, přičemž se zdaleka nejedná o hodnocení kvality výrobku.

Tak toto najskor nebude nejaká „konfekcia“ ono to bude dajaký malý zlatník, čo sa inšpiroval. Nie je na tom nič, žiaden nápis, akurát punc. Ale nápis Cartier tam nie je.
Ale to je jedno. Aj napriek tomu čo tvrdí &lizbeth na originál nemám a predať auto, aby som si kúpila náramok nehodlám.

Gorilka
1160 příspěvků 15.9.19 19:48

@giuliettka Místní tovar to není, to by tam byla značka výrobce.

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 19:50

@Gorilka Aj zo Slovenska, alebo Švajčiarska?

Uživatel je onlineLizbeth
960 příspěvků 15.9.19 19:59

..a když prodám tramvaj, kterou jezdím do práce? Budu už na něj mít?
Jinak je to opravdu moc krásná věc, já bych jí nosila.

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 20:05

@Lizbeth Koľko stojí tramvaj? :-D
Ten náramok najzakládnejší, bez kameňov stojí 80 tisíc. Ak predám auto, tak máme aj na prsteň. :-D

giuliettka
4574 příspěvků 15.9.19 20:06

A idem s tým náramkom do pr.ele. :-D
Hoďte niekto nejakú otázku. :-)

Uživatel je onlineLizbeth
960 příspěvků 15.9.19 20:08

Můžu mít z kafe průjmy?

To jsem si nevymyslela pro pobavení, ale řeším teď trochu záhadu mého zažívání a vychází mi jako pachatel káva..

lorens
2106 příspěvků 15.9.19 20:22

@Lizbeth Můžete. :) Stimuluje zažívací trakt a mnoho lidí pije ráno šálek nejen pro chuť. Pokud jste přecitlivělá, může to mít až nežádoucí účinky.

lorens
2106 příspěvků 15.9.19 20:28

@giuliettka Mladá Kardashianka je skromná dívka. Tady děti spíš očekávají auto, aby měly z čeho mávat, až budou odjíždět na nějakou hodně vzdálenou univerzitu, aby měly klid od dárců. :)

Příspěvek upraven 15.09.19 v 20:36

Gorilka
1160 příspěvků 15.9.19 20:32

@giuliettka Slovensko ano, Švýcarsko nevím, to nemám v hlavě.

Pocit chladu
142 příspěvků 15.9.19 21:03

Dala som zelene:-)
Mala by som rovnaku dilemu..
Ale keby este niekto chcel..vygooglite si Naramok klinec a nakupujte..cena od 7 eur.

https://www.zlavo-toc.sk/…amok-klinec/

Tu aspon priznali inspiraciu https://www.koalamode.sk/…urgicka-ocel?…[1]=36

Uživatel je onlineisko
1518 příspěvků 15.9.19 22:32

@giuliettka
Taky přeju všechno nejlepší.
A jaké hodinky jste dostala?

Temperance
1923 příspěvků 15.9.19 23:00

@giuliettka Mně se náramkové téma náramně líbí :-) A kromě toho v kostele mají lidi dávat pozor na jiné věci, než co máte na zápěstí ;-)
A když jsem to včera gůglila, našla jem i toto: https://www.luxus.cz/…erky-cartier

MP blanka
1967 příspěvků 16.9.19 09:34

@Temperance - pekné, pekné, a mňa tam pobavilo, že Aňa Geislerová : „ Oblékla také prsten z kolekce Maillon Infini Cartier “
Aj keď uznávam, že to je skôr vtípek pre nás, čo „ strážime čistotu jazyka “ :-)

giuliettka
4574 příspěvků 16.9.19 19:12
@isko píše:
@giuliettka
Taky přeju všechno nejlepší.
A jaké hodinky jste dostala?

Ďakujem. :-)
Teraz už nemám odvahu postnúť foto. :-D
Obrovské, pánské, ale také obyčajné od top time, žiaden Tank od Cartiera. :-)

Uživatel je onlineisko
1518 příspěvků 16.9.19 22:03

@giuliettka
ani sz?
Nebudu to z vás tahat, jednoduše jsem jenom trochu fanda do hodinek :-) (A bohužel jsem zjistila, že v tom levnější „seriózním“ segmentu, jako je Certina, Tissot… to s dámskými hodinkami moc dobře nevypadá.)

giuliettka
4574 příspěvků 17.9.19 20:16

Edit, rozmyslela som si to, idem do toho po hlave. :-D Dobrú noc. :-)

VeronikK
1150 příspěvků 18.9.19 10:50
@benyka píše:
@Kryptozoo Vy neděláte špatně nic, to jen konfekce šije všechno na hrušky. :-) Co jde, tak v bočních švech zužuji, co nejde zúžit, nekupuji. Je to boj a hledání jehly v kupce sena.

To se vám bohužel jen tak jeví, že šijou na hrušky. myslím, že šijou na úplně nesmyslné postavy. Řada věcí mi je přes prsa volně, zatímco jinde akorát, kalhoty, když sedí přes zadek tak v pase bych mohla mít nájemníka (a to už je u mě štíhlý pas minulostí). Kalhoty navíc často nedostanu přes stehna, a když ano, jsou mi volné tak, že to nejde… V šatech buď sedí vršek, ale přes zadek nedopnu (nenatáhnu, pokud sedí spodek, tak horní část je velká. V ramenou obvykle ok:-) Je to někdy těžké, najít správný střih…

Uživatel je onlinebenyka
7521 příspěvků 18.9.19 11:49

@VeronikK To máte naprostou pravdu. Každý, kdo dneska jakkoli vybočuje z průměrných konfekčních parametrů, má smůlu. Ty „hrušky“ jsou subjektivní nadsázka, protože tak se to jeví mně, když mám přes zadek místo konfekčních plus 8 cm oproti vršku mísnus 4 cm. Když sedí vršek, tak ani přes boky se těch 12 přebývajících centimetrů u šatů a kabátů většinou nedá rozumně zašolíchat, natož naopak těch chybějících 12 cm textilu v prsou a ramenou, když sedí spodek.

xSx
698 příspěvků 18.9.19 12:17

@VeronikK já jsem velmi konfekční postava, jsem štíhlá a nemám extra výrazný rozdíl mezi boky a pasem, prsa mám malá a v obchodech mi často taky není nic. Najít kalhoty je zázrak (kupuju v lidlu, ty mi sedí :D). Jediné, co nemám konfekční je výška, takže pas u šatů mám vždycky na žebrech. Nevim, na koho šijou.

porjk
2827 příspěvků 18.9.19 12:43

@xSx Na žádný konktétní typ. Nevěřím, že se běžně vyskytují postavy, kterým oblečení v konfekci sedí. Prsatá ženská se vejde do kabátuXXXL jen proto, že jsou záda široká jako přednice a tím pádem je rukávová hlavice úplně jinde, než rameno. To samé kalhoty, přední díl je vysoký, jako zadní, pánská košile v prodloužené velikosti znamená košile prostě jen velká, s obvodem límce na vepře…Jak to v Asii šijou, tak jim asi všichni připadáme moc velcí a s poměrem měr si nikdo hlavu neláme. Jednoduše na každé velikosti přidají centimetry a když je někdo štíhlý, je mu to krátké, silnější má zas rukávy jak u svěrací kazajky.

Stránka:  « Předchozí 1 1922 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1945 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek