Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (848) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Uživatel je onlineLizbeth
960 příspěvků 18.9.19 14:22

..no a pak se divte, že mají skoro všichni softsheelku a rifle. :)

bao-baba
411 příspěvků 18.9.19 15:05

@porjk
Kalhoty jsou problém, ve větší velikosti mívají mělký sed a dohánějí to velkým objemem v pase. Takže mám co dělat, abych našla kalhoty, které vpředu sedí a vzadu neodstávají.

Příspěvek upraven 18.09.19 v 22:25

Vinca_minor
1029 příspěvků 18.9.19 22:04

@bao-baba S těmi nepadnoucími kalhotami souhlasím, ale jinak mám štěstí, že jsem docela konfekční.

JarkaJ
949 příspěvků 18.9.19 22:27

Kdybyste věděly, kolikery kalhoty jsem vyzkoušela, sháněla jsem klasické černé do práce. Mám stejný problém, když sedí v sedu a na bocích, pas vzadu hodně odstává. Bokovky vůbec nesedí a naštěstí už zmizely, protože mám štíhlý pas, boky normální, ale nikoliv ploché břicho. 80% kalhot jsou v délce nad kotníky, pak vylucuji ze zkoušení všechny ty slimky, leggins, jeggins, protože je nepretahnu ani přes lytko, krom toho, ze je nechci. Zbývají takové ty nezajímavé tesilky, co bych v nich vypadala jak Merkelova :smiley:. Takže po těchto peripetiích jsem si zatím koupila ty černé mansestraky v CA, aspoň nějaké černé. Po nějaké pauze (mám obchodu plné zuby) počkám, co dorazí nového a začnu zkoušeci kolečko znovu.

Dani17
468 příspěvků 19.9.19 11:01

A kdybyste viděly kolik já loni a předloni vyzkoušela zimních bund a polokabátků a všude mně byly krátké rukávy. Až jsem byla v takové depresi, že jsem měla chuť vynadat prodavačce i když za to ona nemůže. Jedné jsem se ale zeptala, zda u nich nakupují i vysoké ženy. Prý ano. Tak jsem se zeptala jestli jim sedí délka rukávů ap. A ona na mě koukala jak na blbce, co jako po ní chci.

takvselijak
303 příspěvků 19.9.19 23:12

Loni jsem nemohla sehnat ani legíny. Jsem hodně štíhlá a všechny mi byly neuvěřitelně široké v pase. Kupodivu jsem ale narazila i na několikero, které jsem zároveň měla problém natáhnout přes nohy. Z toho mi vychází, že konfekční postava je toto:

Temperance
1923 příspěvků 20.9.19 00:11

@takvselijak Z toho plyne poučení - pryč s legínami ;-)

DanielaS
4946 příspěvků 20.9.19 09:07

Leginy a teplaky, ktere jsou pri slozeni vzady vyssi nez vpredu, ma Decathlon!

profesorka
103 příspěvků 20.9.19 09:32
druhá svatba

Moje dcera se podruhé vdávala a pořídila si krásné bílé šaty. Dle mého názoru to nebylo moc vhodné, v bílém se vdávala při první svatbě. Myslím si, že jiná barva by byla vhodnější. Bílé dlouhé šaty patří těm, které se vdávají poprvé

quebrada
195 příspěvků 20.9.19 12:15

@profesorka Tak já bych řekla, že šlo hlavně o to, aby se šaty líbily jí a aby ona byla taková, jaká chce pro svého manžela být - krásná a šťastná. Vzhledem k tomu, že šlo o obřad pouze se svědky, mohla se vdávat klidně v kostýmu Batmana, co se mne týče. ;-)

Veronika P
565 příspěvků 20.9.19 12:32

@profesorka Také jsem se vdávala dvakrát a také v obou případech v bílé. Upřímně mě ani nenapadlo, že by to mohlo být nevhodné. S odstupem času to ale taky vidím. Jenže můj druhý muž se vdával poprvé a připravit ho o princeznu by mi stejně přišlo nefér :) Dodnes rád vzpomíná na ten pocit, když mě uviděl.

porjk
2827 příspěvků 20.9.19 13:21

@Veronika P Muž se vám vdával ;)? Pardon, musela jsem :)

budejka
115 příspěvků 20.9.19 17:39

@Veronika P Já zas nechápu, proč chtějí být nevěsty „za princeznu“. Vdává se dospělá žena nebo děvče, co si chce splnit sen? Za princeznu jsem byla s šesti letech na maškarním a ve svůj svatební den tuhle ambici nemám…

giuliettka
4574 příspěvků 20.9.19 17:46
@budejka píše:
@Veronika P Já zas nechápu, proč chtějí být nevěsty „za princeznu“. Vdává se dospělá žena nebo děvče, co si chce splnit sen? Za princeznu jsem byla s šesti letech na maškarním a ve svůj svatební den tuhle ambici nemám…

Ja sa priznávam, že takéto vyhlásenia nechápem. Tak ak nemáte takéto ambície, tak prečo sa preboha vydávate pred svedkami, s oslavou a všetkým okolo? Tak buď urobím cirkus so všetkou parádou, alebo podpíšem papier pred dvoma svedkami a nejuchám. Fakt mi takéto odsudzovanie len niečoho z tadicie pripadá príšerné. Dám si napríklad šibačku, ale nad tými, čo sa pritom oblečú trebárs do kroja, ohrniem nos. Tak ak nemáte ambicie byť za princeznú, tak sa vydajte v nikábe a neofrňujte sa.

budejka
115 příspěvků 20.9.19 18:16

@giuliettka Asi jste mě špatně pochopila. Svatba je pro mě důležitý mezník, rituál, se svědky, blízkými, hudba, tanec, zábava, ale šaty mi stačí střízlivé, decentní, klidně poměrně civilní. Být za princeznu pro mě znamená být přezdobená, tím pádem asi trochu k nepoznání… Jasně, aby to slušelo, cítila jsem se dobře, ale prostě pořád abych to byla já. Ne jako holčička, co se chce předvést a být v ten důležitý den možná být tím, čím není.

giuliettka
4574 příspěvků 20.9.19 18:18

@budejka Možem sa opýtať? Mala ste na sebe niekedy veľkú večernú toaletu?

budejka
115 příspěvků 20.9.19 18:58

@giuliettka Spíše jednodušší společenské šaty, velkou večerní bych je nenazvala. Proč?

giuliettka
4574 příspěvků 20.9.19 19:09

@budejka Pretože k tomu potrebujete iné líčenie, iný účes a bez toho prezdobenia sa nezaobídete. A svadobné šaty, ak sú dlhé, sú vlastne veľká večerná.

Uživatel je onlinebenyka
7521 příspěvků 20.9.19 19:14

@giuliettka Ale v deset dopoledne proč?

giuliettka
4574 příspěvků 20.9.19 19:15

@benyka A prečo nie?

Uživatel je onlinebenyka
7521 příspěvků 20.9.19 19:20

@giuliettka Protože je večerní. Ale uznávám, že když se nosí přes den po městě pyžamo nebo župan a chlupaté bačkory, tak proč ne velká večerní toaleta. Ať si každý chodí, v čem chce. Jenže u těch bílých princeznovských vdávacích šatů mi to připadá dost často jako nezasloužený nátlak veřejného mínění.

julie74
3347 příspěvků 21.9.19 00:26

Taky mi přijde že to co dneska nosí většina nevěst je prakticky velká večerní. A přijde mi divné nosit velkou večerní a to super večerní líčení od časného dopoledne, venku často na plném slunci. Přijde mi divné, že jeden účastník akce má velkou večerní, ostatní obvykle nějakou lepší odpolední. Až na velmi drobné výjimky se většina těchto akcí odehrává v prostorech kam by nikoho nenapadlo jít ve velké večerni. A vůbec není pravda že je to kdovijak stará tradice. A hezký vyjádřený tlak - tak si nedělej oslavu svatby, když se nechceš obléknout jak SE čeká…

TinaV
309 příspěvků 21.9.19 06:05

@julie74 - ale no tak, ten tlak si přece ty nevěsty vytváří sami, hostům je buřt, jaké má šaty. A to nemluvě o těch různých šarádách co se teď dělají. Od nařizování barvy oblečení pro hosty po všechny ty pí… okolo. Platí jaký si to uděláš takový to máš.

giuliettka
4574 příspěvků 21.9.19 08:36
@julie74 píše:
A hezký vyjádřený tlak - tak si nedělej oslavu svatby, když se nechceš obléknout jak SE čeká…
@giuliettka píše:
Tak ak nemáte ambicie byť za princeznú, tak sa vydajte v nikábe a neofrňujte sa.

Vy fakt nerozumiete písanému textu.
Píšem, aby sa vydala v čom chce a nepohrdala tými čo chcú byť za princeznu. Tlak tam je, ale od vás a od nej. Vydádávaj sa v tom čo sa nosí dopoludnia, načo dlhé šaty, keď ostatní prídu v krátkých, je to divné, nie je to dlhá tradícia, veď už nie si v školke na maškarnom…
Ale Vy tam vidíte tlak navliecť ju tak ja SE čeká. Áno je to tlak, ale hlavne nech sa neoblečie tak, ako sa jej páči, veď je dospelá žena, tak nech ide v krátkých šatách.

giuliettka
4574 příspěvků 21.9.19 08:40
@TinaV píše:
@julie74 - ale no tak, ten tlak si přece ty nevěsty vytváří sami, hostům je buřt, jaké má šaty.

Jak vidíte nie je. :-D
Sú aj také, čo vás potom pomluvia, že na slunci sa líčenie nehodí. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1923 1924 1925 1926 1927 1928 1929 1930 1931 1932 1933 1945 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek