Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (857) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
8825 příspěvků 16.10.19 12:24

@Paris1789

Halo! Peklo te postrada!

Matmys
2422 příspěvků 16.10.19 16:05

Hele, co to ta ženská má na zadeli? To se svlíká z kůže či co?

Temperance
2027 příspěvků 16.10.19 16:12

@Matmys Tak tomu říkám modřina!!! Má ji zřejmě překrytou nějakou fólií, která se uprostřed roztrhla, a jak sebou dáma šije, punčocháče tu fólii shrnuly.

Porkpiehat
1632 příspěvků 16.10.19 16:28

@Temperance Já jsem viděla dávat fólie jen na tetování. Třeba je ta modřina tetovaná :-) :-)

BeKaa
448 příspěvků 16.10.19 17:11
@VeronikK píše:
A to pomáha při silné menstruaci?
:-D Já blbá studuji ablaci a přitom stačí odstavit manžela.
Yaay
273 příspěvků 16.10.19 19:50

@VeronikK ale predsa je trochu rozdiel medzi absenciou menstruacie, lebo je zena tehotna, alebo koli nejakemu umelemu prisunu hormonov, ktory zabrani dozrievaniu vajicok…

julie74
3446 příspěvků 16.10.19 19:58

@Yaay Strašné by mě zajímalo zda existuje běžný gynekolog, který prohlásí hormonální antikoncepci za zdraví neprospesnou.. A jestli existuje gynekolog v ivf centru který mu to odkývá. Protože jejich první otázka je, jak dlouho jste brala antikoncepci. To jen tak mimochodem

Kryptozoo
330 příspěvků 16.10.19 20:14

Jak dostat bábovku nepoškozenou z klasické formy :)? Vymazání a vysypání praktikuju (mouka, kokos, strouhanka-to jsem zatím zkusila),ale vždy-VŽDY se někde kus přilepí a utrhne, většinou na vícero místech. Vyndavat ještě teplou? Nechat vychladnout? Je to ve speciálním receptu? Jsem bezradná!

Kryptozoo
330 příspěvků 16.10.19 20:22

@Matmys Mně to připadá jako silniční lišej s gelovou náplastí. A říkám si, že jestli je to tak, tak chudák ženská!

chitrá alex
291 příspěvků 16.10.19 20:26

@Matmys
mě napadlo jesli to není modřina po plastické operaci (zvětšení?)

Temperance
2027 příspěvků 16.10.19 21:49

@Kryptozoo Vyklopení z formy

Bábovku dělá bábovkou krásná forma. Takže určitě budete chtít, abyste z ní bábovku dostali v jednom kusu a beze ztrát.

Vždycky vyklápějte bábovku ještě za tepla. Když ji necháte asi dvě minuty po vytažení z trouby stát na kuchyňské lince, uvidíte, že se jakoby odtáhne od stěn formy. To je ideální okamžik pro vyklopení. Kdybyste čekali, až zcela zchladne ve formě, těsto se opět přilepí a už ho z formy nejspíš nevydolujete.

Jedno přátelské upozornění k nepřilnavým teflonovým formám: jsou báječné, přesto je lepší je vymazat a něčím vysypat. A pamatujte, že přijde jednou okamžik, kdy nepřilnavá vrstva ztratí svou nepřilnavost. Nikdy nevíte, kdy to přijde. Ale až to přijde, oplakejte nepovedenou bábovku, proveďte poslední rozloučení s formou a běžte si pořídit novou. Tahle už bude navěky přilnavá, i když ji pečlivě vymažete a vysypete."
citováno z https://www.kucharkaprodceru.cz/…ova-babovka/ (já sama s tím zkušenosti nemám; nepeču, neb a) nejsem na sladké, b) nedělá mi dobře prášek do pečiva)

VeronikK
1162 příspěvků 16.10.19 22:27

@Temperance ad b) miluju kynotou bábovku s mákem :-)

Temperance
2027 příspěvků 16.10.19 22:48

@VeronikK Teď jsem si pečlivě přečetla celý citovaný recept a PRÁŠEK TAM NENÍ!!! Já jsem to předtím ani nečetla, jen tu část o vyklápění, protože a).

Eleanor Rigby
605 příspěvků 16.10.19 22:55

@Kryptozoo A co udělá podsypání krupicí? Podle mých zkušeností je díky větším částicím zřetelně efektivnější než mouka.
Kamarádka zas vysypává formu krystalovým cukrem, což je podle ní ještě lepší. Ten se mi ale podařilo zkaramelizovat natolik, že se stal kontraproduktivním. Asi to chtělo péct pomaleji a na nižší teplotě.

MenthaPiperita
50 příspěvků 17.10.19 01:17

@Kryptozoo Mně se to zas tak často nestává, ale když bábovka odolává a nejde ven (vyklápím za tepla), může pomoct ve studené vodě namočená vyždímaná utěrka položená na formu - ideálně v místě, kde má těsto tendenci se lepit.

isko
1565 příspěvků 17.10.19 08:52

Už je to dlouho, co jsem nějakou pekla, ale matně si vzpomínám, že je nenechávám stát - rovnou bábovku otočím nad talířem a ona za pár minut „spadne“. Vlastně doslova spadne na ten talíř. No, chápu, že to každý asi nechce.
A docela určitě vím, že na vysypání jedině strouhanku. Cukr jsem nezkoušela, nemůžu posoudit, ale mouka je málo, je podle mě příliš jemná.

Kryptozoo
330 příspěvků 17.10.19 08:55

@Temperance @Eleanor Rigby @MenthaPiperita Všem děkuju! Tak krupici, cukr krystal, ani tu utěrku jsem nezkoušela. O víkendu udělám další pokus, těším se, že to snad konečně klapne a hosté budou údivem padat z nohou :)

Temperance
2027 příspěvků 17.10.19 14:11

@Kryptozoo Ještě tam v komentářích někdo psal, že formu vymaže a vysype jako první úkon a pak ji dá do lednice. Tuková vrstva hezky ztuhne a nepoškodí se při nalévání těsta.

ertz
85 příspěvků 17.10.19 17:20

@Kryptozoo Formu nesmíte po použití vymýt vodou, jen vytřít papírem, pak dobře namažte sádlem a vysypte hrubou moukou. Mám teflonovou, keramickou i skleněnou formu, bábovky děláme piškotové, třené i kynuté, ale hlavně záleží na dobrém vymazání " tučným tukem". Pokud někdy musím formu / plech umýt, tak při dalším pečení se přichytne, pak už ne.

Panditka
22 příspěvků 17.10.19 17:28

@Kryptozoo A ještě je důležité, čím vymazat. Máslo nefunguje dobře, obsahuje vodu. Sádlo nebo olej. A čím hrubší je to, čím vysypáváte, tím lépe se vyklápí (např. strouhanka lepší než mouka…).

adelaide k.
285 příspěvků 17.10.19 17:38

@Panditka odjakživa vymazávám jen máslem a nikdy se mi nepřichytila. Chce to jen důkladnost i při vysypávání.

VeronikK
1162 příspěvků 17.10.19 17:44

@Kryptozoo vysypávám obvykle moukou, běžná bábovka mi jde vyklopit po pár minutách dobře. Ale skoro vždycky mám potíže s tvarohovou. Tak dlouho jsem hledala, co s tím. Například ta tvarohová se naopak nechá vychladnout a pak se vyklopí. Když vyklápím horkou, tak se roztrhne nebo srazí (nebo oboje).
@Panditka na vymazání mi naopak funguje máslo dobře, olej nic moc…

giuliettka
4944 příspěvků 17.10.19 17:55

Ako vás tak čítam s tou bábovkou, tak som si spomenula ako ma mamka mojho bývalého priateľa učila robiť ťahanú štrúdľu. Bola to pani po 80 a vynikajúca kuchárka. Všetky suroviny tam nasypala ona, všetko odvážila ona, ja som to len miesila. Natiahla som to ja, naplnila tiež, ale ona celý celučký čas bola pri mne. Do rúry som to strčila pod jej dohľadom, bola to rúra u nej v rodinom dome, prikladala so ohňa ona… a štrúdľa veselo pozdlž praskla. :-D Skúšala som to s jej pomocou asi 20 krát, praskla zakaždým. Nevydržala to ani raz. Ak ju piekla ona, tak ta štrúdľa bola niečo nádherné tvarované a chuťovo božské. :-D
Naučila som sa to hádam až po 5 rokoch tréningu. Takže @Kryptozoo trénovať, trénovať. :-)

Temperance
2027 příspěvků 17.10.19 18:04

@giuliettka O štrůdlu mi nemluvte. Sice a), ale štrůdl můžu… a tažený jsem neměla, ani nepamatuju. Naposledy od mojí kmotry, která umřela před 30 lety.

giuliettka
4944 příspěvků 17.10.19 18:11

@Temperance Ja keď som bola u tej mamky prvýkrát, tak ona mala napečené a uvarené a ja som mala strašný problém nezožrať to všetko a nenacpať sa do prasknutia. Bolo to na juhu Slovenska a ten štrúdl bol typický maďarský beigli. Takže mne sa už pri písaní zbiehajú slinky. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1936 1937 1938 1939 1940 1941 1942 1943 1944 1945 1946 1960 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek