Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (863) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Yaay
300 příspěvků 15.11.19 13:24

@niekto 33mozno by bolo nacim sa trochu ukudnit a precitat si, co som vlastne napislala. Ani slovom sa nezmienujem o ucastnikoch nehody, zachranaroch, dobrovolnikoch. Reagovala som na prispevok, podla ktoreho “vsetci MUSELI ODOVZDAT lekarnicku” a ake mozne asociacie to vyvolava. Vychadzala som dostupnych informacii, bol to vecny prispevok na vseobecnu temu zdravotnictva, na temu o ktorej nieco viem, nikoho konkretneho som neobvinovala ani nehanila.
Na druhej strane, hanbit by sa mali ti, ktori svojimi prispevkami umyselne hraju na city a zvezu sa na chrbte tych, ktorych tych tragedia naozaj zasiahla. Vyplakavat sa v diskusii, robit to cele o vas, ako vas to zasiahlo je neuctive k obetiam a pozostalym. Viac k tejto teme nemam co povedat, takze, viete kde je cervene, klikajte.

giuliettka
5072 příspěvků 15.11.19 14:58
@Yaay píše:
Vyplakavat sa v diskusii, robit to cele o vas, ako vas to zasiahlo je neuctive k obetiam a pozostalym. Viac k tejto teme nemam co povedat, takze, viete kde je cervene, klikajte.

Nájdite mi jeden jediný príspevok, ktorý vyplakáva, že sa ho to dotkolo a že je to o ňom. Debatu som začala ja, ale mňa naštval koment chlapa v tv a o tom som točila.

@Yaay píše:
Reagovala som na prispevok, podla ktoreho “vsetci MUSELI ODOVZDAT lekarnicku” a ake mozne asociacie to vyvolava.

O mizernom zdravotníctve ste len vy, nikto iný…takže aké asociácie máte je len vás problém.

giuliettka
5072 příspěvků 15.11.19 15:00
@Yaay píše:
Viac k tejto teme nemam co povedat, takze, viete kde je cervene, klikajte.

Strašne by ma zaujímalo načo ľudia, (nielen vy) dávajú takéto poznámky, či fakt veria, že tie červené majú preto, že si o ne žiadali, alebo veria, že to tých s nesúhlasom odradí od toho, aby dali červené.

giuliettka
5072 příspěvků 15.11.19 16:53

V ktorej téme ste preberali to podnikanie? Há? Ja už 5 minut dumám či kliknúť a zbohatnúť. :-D

Iv_Sm
1528 příspěvků 15.11.19 17:00

@giuliettka Neklikajte, je to jasne. Metoda sa vola najstarsie remeslo.

giuliettka
5072 příspěvků 15.11.19 17:04

@Iv_Sm Spomenula som si na ten otrepaný vtip. Manželia sa dohodli, že manželka pojde zarábať na ulicu, že majú málo peňazí. Keď sa vrátila, tak mala 10 050kč a muž sa jej pýta, kto ti dal 50 korún? A ona na to všetci!
Mám tam ešte jednu a tá je zahalenejšia, ale na živenie susedov zvysoka kašlem. :-)

Temperance
2080 příspěvků 15.11.19 19:28

@giuliettka @Iv_Sm Já tam mám něco podobného, ale píšou tam o Bitcoinech. Není to překlep? Nemá to být Bitchcoin?

EJK
266 příspěvků 15.11.19 22:29
@isko píše:
Třeba toho ve skutečnosti řekl víc, ale do zpráv se dostalo jenom tohle.
Nebo v šoku či pohnutí nevyplodil nic lepšího.

Taky co rozumného - a případně originálního - k tomu říct? 12 dětí je po smrti.

Jsem si jistá, že všichni dělali, co mohli.

Len teraz dočítavam… Ten pán nepovedal, že museli odovzdávať lekárničky, ale že „všetky lekárničky sa zbierali“. https://videoarchiv.markiza.sk/…vizne-noviny

Yaay
300 příspěvků 16.11.19 13:39

@giuliettka “O mizernom zdravotníctve ste len vy, nikto iný…takže aké asociácie máte je len vás problém.”

V tom vam samozrejme nijako neprotirecim. Kazdy je zodpovedny za svoje vlastne asociacie, ktore sa mozu, ale nemusia zhodovat so skutocnostou.

Musite ale uznat, ze v tom pripade to plati pre vsetky asociacie, aj tuto:”prikláňam skor k verzii a. Je mu ľúto, že nepoužili obvazy erárne, ale jeho”.

giuliettka
5072 příspěvků 16.11.19 13:44
@Yaay píše:
Viac k tejto teme nemam co povedat, takze, viete kde je cervene, klikajte.

Chcela som vedieť, vlastne vždy. Načo takéto patetické výkriky, keď v téme pokračujete?

giuliettka
5072 příspěvků 16.11.19 13:53

@Iv_Sm @Temperance Ženy klikla som. Poenta je v tom, že svoje peniaze ťažko zarobené dokladaním tovaru v supermarkete, vložíte na účet. A potom sa pozeráte ako vám to virtuálne rastie. Vybrať to síce nemožete, lebo by ste o tie virtuálne úroky prišli, a nielen o úroky, ale aj o vklad. Takže preto je tam napísane, že mohla by živiť susedov, a nie že živí susedov. Mohla by, keby sa jej tie prachy niekedy vrátili. :-D

Yaay
300 příspěvků 16.11.19 14:03

@giuliettka ale toto uz je uplne ina tema :)

Brep
709 příspěvků 16.11.19 21:22

Dámy, máte některá zkušenost s kurzy ježdění na inlinech pro dospělé v Praze?
Stála jsem na nich kdysi dávno a ráda bych nejdřív začala s někým, kdo mi vysvětlí hlavně brždění, sama jsem trochu vozembouch :D

isko
1584 příspěvků 17.11.19 01:38

@EJK
No, asi jo, ale třeba na novinkách psali, že svědek řekl, že „Všichni jsme museli odevzdat lékárničky“, viz:
https://www.novinky.cz/…eni-40303459
a od něčeho podobného se pak zřejmě rozvinula diskuse zde.

(Čili opět - kdo ví, co a jak kdo řekl a jak to ve skutečnosti myslel…)

giuliettka
5072 příspěvků 17.11.19 09:12

@Brep Ja mám, ale nie v Prahe, ale v Liberci. Myslím si ale, že to bude všade podobné. Učila ma taká mladá slečna. Ja som už stará a samej sa mi to nepodarilo, padala som. Tak som si zaplatila hodinu s tou slečnou. Naučila ma najprv stáť, tak aby som nedrbla, potom chodiť v tom, padať a až potom jazdiť. To brzdenie ma naučila až ako posledné, vraj aby som si nerozbila držku pri padaní. Potrebovala na to celú hodinu, asi ako som stará a málo ohybná. Po tej hodine už jazdím v pohode sama. Myslím, že investovať do inštruktora má zmysel. Človek sa s tým nemorduje dlhé hodiny sám.

vlm
4744 příspěvků 17.11.19 09:50
@isko píše:
@EJK
No, asi jo, ale třeba na novinkách psali, že svědek řekl, že „Všichni jsme museli odevzdat lékárničky“, viz:
https://www.novinky.cz/…eni-40303459
a od něčeho podobného se pak zřejmě rozvinula diskuse zde.(Čili opět - kdo ví, co a jak kdo řekl a jak to ve skutečnosti myslel…)

Nevím jak to bylo, ale v pripade nehody je to nejmenší dát svou lékárničku a to klidně povinně.

Brep
709 příspěvků 17.11.19 10:36

@giuliettka Tak si to představuji, jak to popisujete. Když do jara nebudu mít tip na Prahu, jedu do Liberce :D

Beldarana
199 příspěvků 17.11.19 19:28

Přeruším debatu o lékárničkách. Který člověk se do toho může obléct. v obchodě jsem na to sáhla a je to úplný igelit. Dobré tak na potní kůru.

Přidávám i link jako důkaz, že jsou vyprodané. https://www.c-and-a.com/…ni-2086696/1?…%3B

BeKaa
462 příspěvků 17.11.19 19:47

@Beldarana Kdyby po nich někdo toužil, na Budějovické (Praha) jsou přímo u vstupu :-) A i naživo vypadají jako zmuchlaný alobal.

Beldarana
199 příspěvků 17.11.19 19:53

@BeKaa bohužel nejen na Budějovické, ale i na Letňanech a v OC Krakov :( a zkuste si na ně i sáhnout jak igelit brr

isko
1584 příspěvků 17.11.19 22:26

@vlm @EJK
kdybych mohla, tak dám klidně i deset lékárniček. Koneckonců, když jsem k tématu psala poprvé, tak jsem napsala, že jsem si jistá, že všichni dělali, co mohli.
Jenom se snažím vysvětlit, že začátek diskuse k sanitkám nastartoval nějaký konkrétní text na internetech, který zněl tehdy jinak než nyní.

isko
1584 příspěvků 17.11.19 22:54

@Beldarana
Tak zmuchlaný alobal… se asi nemusí žehlit? :)

kalmar
123 příspěvků 18.11.19 12:37

To je model na grilovací párty, ne?

Vinca_minor
1239 příspěvků 18.11.19 13:03

@kalmar Jsem si představila, jak se ten oblek na mě přiškvaří… Fuj.

giuliettka
5072 příspěvků 18.11.19 18:28

Som zvedavá koľko chlapíkov sa bude držať módných trendov. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 1955 1956 1957 1958 1959 1960 1961 1962 1963 1964 1965 1967 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek