Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (878) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Birdonawire
363 příspěvků 7.12.19 13:54

V týdnu mi přišel mail, od společnosti, která mi zprostředkovala zdravotní připojištění, že jako je jim líto, že jsem si připojištění neobnovila a tady pro mne mají speciální nabídku. Hrklo ve mně, že jsem možná zapomněla poslat platbu. Nakonec jsem po dlouhém pátrání zjistila, že jde o nabídku od úplně jiné pojišťovny. Vzala bych je klackem, kdybych mohla.

Oveeec
2260 příspěvků 7.12.19 13:59

A mě teď naštvali šmejdi v obchodě. Visela tam taková cedulka, že 2+1, a to +1 že si mají lidi normálně vzít a u kasy jim to odečtou. No a u kasy to pán normálně namarkoval, tak jsem mu řekla o té akci a on že se mu nic neodečetlo a že tam teda asi nic není. Už jsem se nehádala, nechtěla jsem být jak babka s letáčkem, stejně bych si to +1 vzala a bylo to pár korun, ale naštvali mě, jak kecají. Ale třeba jsem neměla zrovna ten jediný možný typ zboží, co já vím (i když jsem to kontrolovala). Ale možná jsem se hádat měla, ať si v tom udělají pořádek.

benyka
7889 příspěvků 7.12.19 19:51

@Oldyn Moje řeč. Už dávno.

bao-baba
567 příspěvků 8.12.19 10:43

@Oveeec
Možná ne hádat, ale trvat na svém. Takhle si s námi neseriózní poskytovatelé čehokoliv dělají, co se jim zamane.

Oveeec
2260 příspěvků 8.12.19 12:05

@bao-baba Právě. Protože je to špinavej trik. Samozřejmě že jsem si vzala zrovna tu věc, která byla v akci, a ne tu vedle, i když jsou stejné. A samozřejmě že spoléhají na to, že člověk u kasy řekne, že si to teda vezme i tak.

vlm
4828 příspěvků 8.12.19 14:01

@Oveeec jako fakt si myslíte že rozvesi cedule 2+1nebo akce a spoléhají na lidskou nevsimavost a hloupost? Fakt si myslíte že by ty krámy dávno nezavreli za podvod? Jednoduše akce skončila cedule zůstala… Prostě špatná práce a chyba personálu. V žádném případě to neobhajuji. Pracovala jsem ve dvou řetězcích celkem 10let, vždy se to stávalo v tom jednom Teda fakt často, máte nárok na cenu na regálu i když už akce neplatí, ale kdo má čas kontrolovat každou cenovku…a pak se dohadovat Já sama to nedělám a myslím že je ne přehlednost v akcích, když chodíte do jednoho obchodu tak se to nějak naučíte, ale když jdete pokaždé jinam… Je to zmatek. spatne ceny ale nejsou chyba obchodu ale lemlovatost zaměstnanců.

lorens
2247 příspěvků 8.12.19 16:43

@vlm Aha, už chápu, proč mladík, který mi namarkoval normální cenu, jen suše oznámil, že akce asi skončila a jel dál, tak hluboce vzdychal, když jsem řekla, že spěchám, nemám čas čekat, než se přesvědčí, že jim to tam pořád visí a já mám nárok na cenu podle cedule, že to teda nechci, ať to stornuje. V ČR se to nedělá :).

benyka
7889 příspěvků 8.12.19 16:57

@lorens V ČR se nedělají i jiné věci. Například těžko řeknete „ne“, když se vás pokladní před uzavřením účtu zeptá, jestli přispějete třiceti korunami na Světlušku, a čeká, spolu s frontou za vámi, až se jednoznačně vyjádříte, aby to mohla konečně sečíst.

lorens
2247 příspěvků 8.12.19 17:06

@benyka Ale tím, že se vůči šlendriánu nebudete bránit, jen ho podpoříte.

Světluška mě nerozhází, klidně řeknu dnes ne nebo už jsem přispěla. :) Před vánoci je to tady všude a kdybych pokaždé řekla ano, přispěla bych do vánoc i stokrát.

Lizbeth
1117 příspěvků 8.12.19 17:45

@vlm
Já vám tak strašně děkuju, děkuju, děkuju..

Měla jsem napsaný dloooooohý přísvěk ze života pracovníka obchodu, ale sklouzlo to do litanie, jak je zákazník nespravedlivý..a proč to psát někomu, kdo v obchodě nikdy nepracoval? Zbytečné…ale stejně vám děkuju. ps. měla jsem pracovní víkend a je prosinec, jistě chápete v jakém jsem stavu.

lorens
2247 příspěvků 8.12.19 18:37

@Lizbeth Nikomu, kdo v obchodě musí pracovat na nejnižších pozicích, nezávidím. Nechtěla bych to dělat. Jenže i tady to je zaměstnání nic moc. Horší je to snad už jen některém distribučním centru Amazonu. Dělájí to většinou brigádníci za minimální nebo skoro minimální mzdu a podmínky taky nemají růžové. Ale ani teď, kdy je nezaměstnanost na historickém minimu a každý, kdo mohl, si našel lepší práci a už není úplně lehké lidi sehnat, se k ani k takovýmto prkotinám podobně nepřistupuje.

vlm
4828 příspěvků 8.12.19 18:43

@Lizbeth naprosto vám, rozumím, a fakt jsem ráda, že tu práci už nedělám, a mě to fakt bavilo, mám ráda lidi, takže jsem nikdy nebyla protivná, naštvaná, nepříjemná, přesto že jsem si od zákazníků vyslechla lecos.. Nezapomenu na tatínka jak synkovi vysvětloval že nejsou doplněné banány, protože je to prodavačkam jedno, protože jsou špatně placený, ale to se nedá nic dělat, měly se líp učit…

vlm
4828 příspěvků 8.12.19 18:52
@lorens píše:
@vlm Aha, už chápu, proč mladík, který mi namarkoval normální cenu, jen suše oznámil, že akce asi skončila a jel dál, tak hluboce vzdychal, když jsem řekla, že spěchám, nemám čas čekat, než se přesvědčí, že jim to tam pořád visí a já mám nárok na cenu podle cedule, že to teda nechci, ať to stornuje. V ČR se to nedělá :).

V ČR se to dělá stejně, a je to pro pokladní to nejjednodušší, správně má někoho zavolat(vedoucího), vyplatí vám rozdíl, někde dávají i poukázku jako omluvu, to že že to nedělají je věc druhá @benyka, pohladni, třeba nikoho nevola, protože se bojí je jí hlavní pokladní serve že zase otravuje, což jsem zažila mockrát, že se hl. Pokladní po pokladních vozí, místo aby byla ráda že je má a fungují jak mají, bohužel tu často platí, že vedení se snaží, protože konkurence je veliká, a nechtějí zákazníka naštvat a odradit, ale ten poslední, který právě v tom kontaktu se zákazníkem je, jim v tom moc nepomáhá

vlm
4828 příspěvků 8.12.19 18:57

@lorens tady je taky problém, lidi do v obchodu najít a pak si je udržet, když jsem nastoupila do řetězce, rok 2006, byl personál na úplně jiné úrovni, než teď, když o tom mluvím s lidmi co v obchodě zůstali, když vedoucimu ve tři ráno přijde SMS od hl. pokladni, ze už nepřijde… Spousta lidí nastoupí, přijde dvakrát, zjisti je,, je to práce,, a jde marodit.

giuliettka
5381 příspěvků 8.12.19 19:27
@vlm píše:
@lorens …když vedoucimu ve tři ráno přijde SMS od hl. pokladni, ze už nepřijde…

Nám nastúpil pred polrokom nový kolega. 3 dni fungoval, pohoda klídek tabáček. A na tretí deň si v kľude od rána makal, po prestávke založil do stroja nový bal, stroj zapol a bez slova odišiel… nadobro. :-D

lorens
2247 příspěvků 8.12.19 19:41

@vlm Postup bude asi všude stejný. Tady to dokáže vyřešit přímo pracovník na kase, akorát zavolá někoho, aby upozornil, že je ceduli potřeba odstranit a samozřejmě není seřván. Nevím jen, jak to dělají s lidma, co si to zboží vzali ´v akci´´ a jěště se motají mezi regály a než dorazí ke kase, důkazový materiál zmizí. :D

vlm
4828 příspěvků 8.12.19 19:50

@lorens jo tak to těžko říct, správně by to měl mít taky za tu cenu co viděl, ale jak to funguje, těžko říct, mě se i stalo a ne jednou, že zákazník viděl nižší cenu, ale byla patřila k jinému zboží, označeno správně, na kase cirkus a u regálu, je promiňte já si nevšiml :-)

lorens
2247 příspěvků 8.12.19 19:50

@giuliettka Nám odešel recepční na oběd a už se nevrátil - nikdy. Tři dny jsme se snažili ho lokalizovat, než jsme pochopili, že je to definitivní. Ozval se až za měsíc, když se mu zdálo, že ho lupli na odpracovaných hodinách. Poslal naštvanou smsku :D

Porkpiehat
1868 příspěvků 8.12.19 19:55
:-D
Lizbeth
1117 příspěvků 8.12.19 20:00

Vyplatit rozdíl ceny, pokud je chyba na straně obchodu je samozřejmost a spoustu lidí už to ví..není výjimkou, kdy někdo odloží věc za 200 kč na volné místo k cenovce 10 kč a požaduje koupi za 10 kč s argumentem, že není povinen číst, že to není vůně adidas, ale vatové tampony..Víte občas je to fakt těžké. Pro zachování duševního zdraví všech vyhovujeme i takovýmto vychcánkům.

Nejsem prodavač, jsem manažer a mám na starosti celý obchod se vším všudy a přesto byste mě od prodavače sotva poznali. Celý den se tam válím a běhám, ruce i nohy na dranc, telefon u ucha..Nejsem nejnižší pozice, přesto mi není co závidět. Ale nebudu tu mňoukat jakej jsem chudák, však můžu odejít no ne? :)

Jinak dnes jsem dostala dvě sms od brigádníků - jedna " nepřijdu střevní potíže", druhá, zítra nepřijdu na ranní, ale na odpolední a druhý den nepřijdu vůbec.
Třetí brigádnice mi ob den sděluje, že může jinak nebo vůbec než nadiktovala - ano vážení, oni nechodí jak potřebuju já, ale jak můžou oni a přesto nedorazí vše si za pochodu mění.
A to jsou ti všichni, kteří mohli skoro " kdykoliv" a neměli s ničím " žádný problém"

Partner dělá ve fabrice..tedy jiný druh práce..předevčírem se tam psychicky zhroutil nadřízený, dnes další..brigádník odešel o půlnoci z noční " protože neměl pásek a padali mu kalhoty "

Abych to shrnula - doma si řekneme každý den jak to bylo příšerný a potom se trumfujeme historkama a výmluvama pracovníků, kteří nedorazili.
U mě převažují průjmy, zvracení, náhlé horečky, pohotovost..u něj soud, policie, rozbité auto, drogy.

giuliettka
5381 příspěvků 8.12.19 20:09

@lorens @Porkpiehat No ale keby aspoň ten stroj nezapol! Ono sa to musí na konci balu ručne odtrhnuť od balu. Tam som dobehnuť nestihla, vypla som ten stroj tým červeným knoflíkom stiskni v nouzi. :-D

vlm
4828 příspěvků 8.12.19 20:14

@Lizbeth jj ti co nemají na začátku s ničím problém, ti bývají nejhorší :-)

lorens
2247 příspěvků 8.12.19 20:39

@Lizbeth Ani vám nezávidím. :D Tady by zas na druhou stranu vámi popsaný chytrolín nepochodil. Číst je potřeba pozorně a někdy i dvákrát, aby člověk pochopil, v čem deal vlastně spočívá.

Když jsem sem přistěhovala a jěště jsem jen chodila do školy, pracovala jsem tři sezóny v jedné firmě, která dělala za úplatu daňová přiznání. Převážně pro fyzické osoby a živnostníky - na počkání. Byla jsem na nejnižším stupínku hierarchie a zároveň první na ráně. Škola života to byla výborná, proto jsem to vlastně dělala, peníze byly směšné. Když vrcholila sezóna, dělali jsme i deset hodin denně. Celou dobu bylo potřeba podávat intelektuální výkon a nedělat chyby, protože na peníze jsou lidi velice citliví a když jsme něco zblbli, bývali velice nepřijemní. Přitom jste nevědela s čím klient přijde a tady to může být i dost komplikovaná záležitost. Chodila jsem domů jak zbitý pes. Historek, častokrát neuvěřitelných, mám taky spousty. Muž se vždy těšil, co zas budu večer vyprávět. :D

Oveeec
2260 příspěvků 8.12.19 22:18

@vlm Ne tak docela, špinavej trik je spíš fór. Ta cedule byla teda taková hodně divná, žádné velké žluté 2+1, spíš jako lístek na domovní nástěnce. Zvláštní.

@Lizbeth Já chápu, že to mají lidi v obchodech, obzvlášť v obrovských řetězcích, těžké (a vedoucí to mají těžké s brigádníky atd.). Proto taky nikoho neseřvu za to, že nesundali ceduli, že někde mají jinou cenu a podobně. Ani bych za to nevinila jednotlivé prodavače, tohle si má vymýšlet, hlídat a koordinovat příslušné vedení. Na druhou stranu, kde je hranice toho, co má zákazníka v rámci služby ještě zajímat a co ne? Umím si představit, že jsou zákazníci debilní, ale na druhou stranu, že bychom na tom byli u nás se službami (v obchodě) tam, kde jsou třeba v Rakousku, to tedy nejsme. Když mi třeba jednou číšník po dlouhém čekání a několika popletených objednávkách na otázku, jestli bude jídlo v nějaké dohledné době (ptala jsem se proto, že jsme měli pevně daný navazující program, ne proto, abych ryla), odsekl „Pani, my tu máme kongres a kuchař je tady na to sám“ a já nevím co, tak mě to absolutně nezajímalo, protože se neuměl chovat. Stačilo říct „Promiňte, máme tady kongres, bude to tehdy a tehdy“, neřekla bych nic (dokud bychom byli opravdu nemuseli odejít).

Armida
67 příspěvků 8.12.19 22:46

@Lizbeth Děkuji, děkuji, děkuji.
U nás to samé.
Ulevilo se mi trochu.

Stránka:  « Předchozí 1 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1984 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek