Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (884) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Lizbeth
1145 příspěvků 11.1.20 13:17

Nedávno jsem zaregistrovala už nevím v jaké bulváru, že právě přibrala a to dost..tak toto už bude právě po zhubnutí :)
Jinak spíš nechápu, proč má na stole ty nezdravé věci - lívance, dort, burger..jakož tohle všechno může splácat a pak to zapije zdravým drinkem a bude hubenější?

Porkpiehat
1886 příspěvků 11.1.20 18:15

@Lizbeth To si namixovala od toho drinku :-)

Temperance
2288 příspěvků 11.1.20 21:35

@Moir Žena na fotce nebyla v tělocvičně, nýbrž ve fotošopu :-D

isko
1664 příspěvků 11.1.20 22:40

„Na rentgenu jsme zjistili, že máte zlomený obratel. Ale nebojte, už jsme vám to ve Photoshopu spravili!“

já vím, starý:)

andano
828 příspěvků 12.1.20 02:00

Jsou tu různí lidé, tak se ptám - nebyl jste náhodou někdo na hradním plese?
Když jsem se dívala na fotky, tak mě zarazilo, že ani na jediné fotce se nikdo nebaví, na jediné je aspoň náznak úsměvu a to je Kateřina Zemanová.
Zajímalo by mě, do jaké míry je to atmosférou akce a co je výsledek jakési (auto)cenzury tisku.

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 07:55
giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 07:58

Ale mňa by zaujímalo čo chcú robiť na plese matka s dcérou? Tancovať spolu?

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 10:45

Keďže vidím, že s mojím názorm na ples v spoločnosti matky nesúhlasíte, tak by ma zaujímalo, fakt by ste išli na ples s matkou? Na fotke je Alena Schillerová s dcerou Petrou Rusňákovou. Ja sa priznám, že ja nie, s otcom áno, viem si predstaviť, žeby som s ním tancovala, ale s mamkou nie. Čo tam? Presedíme celý večer a budeme čakať na dámsku volenku, alebo prípadných tanečníkov? Odhliadnúc od fotky, fakt by ma zaujímal Váš názor na ples v spoločnosti matky.

Judy24
1047 příspěvků 12.1.20 12:08

@giuliettka A copak se na plese musí jen tancovat? No tak si se spoustou lidí popovídají, poznají někoho nového, dobře se nají a zatancují si holt s někým jiným než se svým doprovodem (což ostatně může udělat kdokoliv).

marikahr
1031 příspěvků 12.1.20 12:33

@giuliettka @Judy24 počula som nejakého experta na bontón, že je to neprípustné ísť na ples v zložení dve dámy bez pánskeho doprovodu.
Je nevhodne tam „loviť“ iných pánov, ktorí prišli so svojimi partnerkami,…

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 12:50
@Judy24 píše:
@giuliettka a zatancují si holt s někým jiným než se svým doprovodem (což ostatně může udělat kdokoliv).

Tak nejak na plese je pravidlom, ak po Vás príde partner niekoho iného, tak ten váš ide pre jeho doprovod. Čo bude robiť tá žena, ak jej chlap bude vykrucať inú v tanci? Pojde k baru na panáka? Zostane sedieť sama u stolu a bude poznávať nových ľudí? Asi chodím na špatné plesy, ale moj chlap sa nikdy nevybral len tak si zatancovať s niekým novým, kto chce poznávať nových ľudí, bez toho, aby mňa nevyzval k tanci doprovod tej ženy.

ertz
191 příspěvků 12.1.20 13:49

Na našich venkovských plesech chodí i skupiny přátel, kde teda nejsou ženy a muži 1:1. Pokud ta žena nemá partnera, tak jde třeba s příbuznými, přáteli… Už jsem viděla i rodinu ( otec+matka+dcera). A čas věnovaný tanci je třeba 1/3nebo méně z doby na akci strávené. Myslím, že p. Schillerová měla ples dobrovolně povinně a pokud partner nemohl, tak vzala dceru, aby tam nebyla sama.

marikahr
1031 příspěvků 12.1.20 13:57

@ertz tu ale nie je téma venkovsky ples ;-)

ertz
191 příspěvků 12.1.20 14:00

@marikahr To máte pravdu, ale jak získat partnera na ples- jestliže není / nemůže jít?

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 14:09

@marikahr Tak ples ako ples, snáď nie je doležité či je v Brne či v Prahe.

@ertz píše:
Na našich venkovských plesech chodí i skupiny přátel, kde teda nejsou ženy a muži 1:1. Pokud ta žena nemá partnera, tak jde třeba s příbuznými, přáteli…

Aj skupinu priateľov v nerovnakom počte ženy verzus muži si viem predstaviť. Tak pojde jeden pár tancovať, tak aj tak tam zostane dostatok ľudí u stolu. Ale matka s dcérou? To mi pripadá divné. Uznávam, že dcéra Schilerovej tam muža vziať nemohla, hlavne ak sedeli u stolu s Babišom, a rezonuje kauza miliona od jej muža pre ANO, ale dospelá žena ísť na ples s matkou? No asi som staromódna. To je jak z Mrázika, matka s Marfou. Tak tam tá Schilerová mala vziať syna, teplého stylistu, brata, bratranca, krtstného otca tej dcéry… :-D

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 14:09
@ertz píše:
@marikahr To máte pravdu, ale jak získat partnera na ples- jestliže není / nemůže jít?

Neisť na ples určený pre dvojice?

ertz
191 příspěvků 12.1.20 14:18

@giuliettka Tak to řeším já. Ale jednou jsem opravdu musela jít na ples sama, musela jsem tam být viděna a po necelé hodině jsem zmizela domů. Přátelé tam žádní nebyli, jen několik kolegů (s partnery).A v posledních letech mi stačí, že vidím kolegy v práci…

Judy24
1047 příspěvků 12.1.20 14:23

Děkuji všem za komentáře, musím říct, že je to pro mě novinka, že je to ve společnosti nepřijatelné, aby šly dvě ženy spolu na ples (nebo dva muži). Zdá se mi to jako škoda a úplně s tím nesouhlasím, ale asi je to hodně ovlivněné tím, že sama nepovažuji ples za akci, kde se primárně tančí a veškeré ostatní aktivity jsou úplně na okraji zájmu.

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 14:24

@ertz Ja by som si asi zaplatila profi tanečníka ako spoločnosť. :-D
Ja som raz bola v divadle sama. Na kompletne vypredanej premiére. Sedela som vpredu v prvom rade a jediné prázdne miesto v tom divadle bolo to vedľa mňa. Cez prestávku ma málem trafil šľak jak som študovala ten program. :-)
Tiež som tam ísť musela a neprišla mi kamarátka, ktorú som mala mať ako spoločníčku. Ale vtedy som zistila, že divadlo zvládnem úplne v pohode sama a už nikdy som si dva lístky na predstavenie nebrala.

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 14:29
@Judy24 píše:
Děkuji všem za komentáře, musím říct, že je to pro mě novinka, že je to ve společnosti nepřijatelné, aby šly dvě ženy spolu na ples (nebo dva muži).

Počkajte oni ísť možu, lezby a gayovia a normálne tancujú spolu. Len v tom prípade nejdú pre partnera niekoho iného, ak je ten pár zmiešaný.

Judy24
1047 příspěvků 12.1.20 14:39

@giuliettka Jo, děkuji, rozumím, napsala jsem to nešikovně. : )

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 14:52
@Judy24 píše:
Děkuji všem za komentáře, musím říct, že je to pro mě novinka, že je to ve společnosti nepřijatelné, aby šly dvě ženy spolu na ples (nebo dva muži)

Ešte by ma zaujímalo, poznáte aspoň jedného jediného chlapa, (nesmie byť gay) ktorý by oznámil kamarátovi, mám 2 lístky na ples, nepojdeš tam so mnou? :-D Ja sa priznávam, že ja nie, ja si to u žiadného hetero chlapa z tých čo poznám predstaviť neviem. Ale u niekoľkých žien si myslím, že by tam s kámoškou šli, že by im to absurdné nepripadalo. A ani si neviem predstaviť, žeby ktokoľvek z naších politických, alebo celebritných špičiek z radov hetero mužov, išiel na ples s iným mužom, kamarátom, bratom, švagrom, otcom… Ja sama by som na ples nikdy nešla so žiadnou ženou.

Yaay
321 příspěvků 12.1.20 14:58
@marikahr píše:
@giuliettka @Judy24 počula som nejakého experta na bontón, že je to neprípustné ísť na ples v zložení dve dámy bez pánskeho doprovodu.
Je nevhodne tam „loviť“ iných pánov, ktorí prišli so svojimi partnerkami,…

Tak asi zalezi na tom, kde. Pokial vem, plesy boli odjakziva miestami, kde mlade damy lovili manzelov.

ertz
191 příspěvků 12.1.20 15:04

@giuliettka Přímo takto ve dvojici ne. Ale několikrát jsem zažila skupinu např 2 -3 páry a k nim přidružení švagři nebo kamarádi. Myslím, že to funguje u těch „zájmových plesů“ např. myslivci, zahrádkáři, hasiči. Tam si prvotně chlapi proberou své potřebné záležitosti, utuží vztahy a někteří z nich si zatančí. viz Hoří, má panenko.
Ale tyto plesy se dělají pro radost, to je jiná kategorie než na Hradě

giuliettka
5604 příspěvků 12.1.20 15:07

@ertz Aj to, že sa pridám k nejakému páru si predstaviť viem, na tom hasičskom bále, ale fakt nie, že pojdeme dve ženy.

Stránka:  « Předchozí 1 1974 1975 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1988 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek