Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (884) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
julie74
3675 příspěvků 20.1.20 19:14

@Judy24 jupíí, mám bod. No koření jsou moc zajímavá, skladná, není to zas tak finančně náročné a dotyčnou osobu to ještě pobaví. Pokud je nekoupí v supermarketu :)

giuliettka
5611 příspěvků 20.1.20 19:51
@Judy24 píše:
Na šperky to není, zas tak daleko ho na to letiště nevezu. :D I když jinak bych je brala hned.)

Predsa len skúste tie šperky, oni majú nádhernú bižutériu. Nechcite zlato, platinu a tak, ale ich bižutériu. Dajte si limit, do koľko colonov a uvidíte, že Vám donesie niečo čo sa vám páčiť bude.

julie74
3675 příspěvků 20.1.20 21:44
@giuliettka píše:
Predsa len skúste tie šperky, oni majú nádhernú bižutériu. Nechcite zlato, platinu a tak, ale ich bižutériu. Dajte si limit, do koľko colonov a uvidíte, že Vám donesie niečo čo sa vám páčiť bude.

fotka by nebyla? najděte, prosím, něco…

giuliettka
5611 příspěvků 21.1.20 15:33

@julie74 Ja chcem niečo také. :-D

julie74
3675 příspěvků 21.1.20 19:01

@giuliettka myslíte to vážně nebo sranda? Jestli vážně, tak mě ta první ukázka dost překvapuje. :) Ta druhá se mi moc líbí, ale pořád si nejsem jistá jak to myslíte.

kobylkalucni
266 příspěvků 21.1.20 19:58

Vzpomínám si, ze nám ještě když jsme byli děti máma vařila indianskou polévku. Byla to směs nějakých luštěnin, byly v tom mungo fazolky a divoká ryze a spoustu dalšího. Přímo se to prodávalo v pytliku s názvem indiánská polévka, vařilo se to tak 15 minut, bylo to i nějak dochucene, takže stačilo dat dvě hrsti směsi do hrnce a zalit vodou. Teď jsem si na ni vzpomněla, ale Google mi neporadil. Pamatujete si na ni někdo taky?

Pocit chladu
165 příspěvků 21.1.20 20:51
@julie74 píše:
@giuliettka myslíte to vážně nebo sranda? Jestli vážně, tak mě ta první ukázka dost překvapuje. :) Ta druhá se mi moc líbí, ale pořád si nejsem jistá jak to myslíte.

Kasli na taketo somariny..pytaj si rum, bez srandy..je skvely

@kobylkalucni
Toto? https://www.countrylife.sk/…evkove-zmesi

giuliettka
5611 příspěvků 21.1.20 20:55

@julie74 Fakt sa mi to páči, uznávam, že ten prívesok na tom prvom je zvláštny, ale tie ich súpravy s tými sklíčkami sa mi naozaj páčia. Teraz je zima, ale predstavte si to v lete k rozevlátým košeľovým šatám.

giuliettka
5611 příspěvků 21.1.20 21:13
@Pocit chladu píše:
Kasli na taketo somariny..pytaj si rum, bez srandy..je skvely

Ja sa priznám, že na koreniny a chlast z cudziny kašlem. Ono take ouzo doma v obyváku chutí úplne ináč ako v taverne s výhľadom na more. A možem ja sypať do hrnca Ras Hanout v akomkoľvek množstve, mlochiu z toho nevyrobím, furt je to guláš. :-D
Tak si všade kúpim bižuteriu a mám to vyriešené, jedno léto som vždy kočka. :-D

benyka
7991 příspěvků 21.1.20 21:37

@giuliettka Jako briliant je briliant, o tom žádná. :-) Ale bižuterie, to je ryze individuální záležitost, to si musí každá vybrat sama. Mám ji (bižuterii) ráda, a proto to zase až takovou legraci nepovažuji.

porjk
2953 příspěvků 22.1.20 07:39

@giuliettka Kdybych v takových šatech vypadala jako ta modelka, žádnou přízdobu bych ani nepotřebovala, ááách!

bao-baba
634 příspěvků 22.1.20 11:22
@porjk píše:
@giuliettka Kdybych v takových šatech vypadala jako ta modelka, žádnou přízdobu bych ani nepotřebovala, ááách!

Přesně! Hrozně se mi ty šaty líbí, ale když si představím, jak bych v nich vypadala, rychle se vrátím na zem.

Judy24
1049 příspěvků 22.1.20 12:50

@bao-baba Jojo, vždycky si v takových momentech vzpomenu na tuhle starou ilustraci od Ady:

Temperance
2291 příspěvků 22.1.20 14:16

@julie74 Já jsem myslela, že to jsou ozdůbky z kávových zrn, takže by mohly krásně vonět a bylo by to skupenství kávy, které by Vám nemuselo vadit.

pavka_l
1088 příspěvků 22.1.20 14:21

@Temperance a ono to není z kávy?

Temperance
2291 příspěvků 22.1.20 14:28

@pavka_l Zmátlo mě, že @giuliettka píše o sklíčkách. Tak teď nevím.

julie74
3675 příspěvků 22.1.20 15:30
@giuliettka píše:
@julie74 Ja chcem niečo také. :-D

Ta první verze mně právě přivedla na myšlenku, že je to vtip, úplně původně jsem myslela, že to zavěšené je prasátko, a ten náramek mi taky přišel hodně divný, ale ten náhrdelník bez prasátka a zejména ten druhý se mi líbil moc. Šaty jako paní modelka bych nemohla, ale umím si to představit i na jiných co bych mohla a radost by mi to tedy udělalo. :) Mě to připadalo jako leštěné polodrahokamy @Temperance káva mě nenapadla :)

benyka
7991 příspěvků 22.1.20 17:23

Když jsem si to zvětšila, tak tam nějaké podélné rýhy uprostřed jsou, ale ta zrnka, pokud je to káva, jsou placatější než jsme zvyklí. Možná na to zužitkují nepovedená zrnka, která propadla sítem. Kdysi se takové exotické věci objevily i u nás, koupila jsem si několik náhrdelníků z různých přírodních materiálů a dost jsem je využila. Teď, po těch hubených letech, kdy se nosily tak nanejvýš jemné řetízky s miniaturními přívěsky, takže jsem nenosila nic, je zase ráda občas provětrám.

giuliettka
5611 příspěvků 22.1.20 17:36

Prosím poradte mi niekto ako nájst číslo do hotela. Nemožem sa dovolat na mobil dotyčného potrebujem recepciu a furt ma to drbe na booking bez čísla do hotela.

Temperance
2291 příspěvků 22.1.20 17:38

@giuliettka Ten hotel nemá webovky? Tam by kontakty měly být…

giuliettka
5611 příspěvků 22.1.20 17:39

@Temperance Ja to nemožem nájst. :-(

Temperance
2291 příspěvků 22.1.20 17:47

Jakej to je hotel? Já jsem zkusmo jeden zadala do vyhledávače, v booking.com skutečně kontakty nejsou, ale vylezl mi i mimo booking, a tam už byly.

Temperance
2291 příspěvků 22.1.20 18:25

@giuliettka mám to :-)

Vinca_minor
1372 příspěvků 22.1.20 19:11

Já to považuju za nějaká exotická lesklá semena. To prasátko mě taky překvapilo, ale pak jsem se podívala pořádně :D Já mám bižuterii moc ráda, akorát nenosím hnědou. A zklamalo mě, když mi muž sám od sebe dovezl náušky z Japonska, a ony byly úplně obyč. Jsou hezké, ale chtěla bych nějaké originál japonské…

Stránka:  « Předchozí 1 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek