Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (884) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Temperance
2286 příspěvků 6.2.20 14:04

@xSx Já jsem milovala Živnobanku na Příkopech.

Temperance
2286 příspěvků 6.2.20 15:33

https://www.super.cz/…i-tvrdi.html?…
Kde na to ti lidi berou?

giuliettka
5603 příspěvků 6.2.20 15:59
@Lizbeth píše:
@giuliettka
Byla to spořka a po salonku ani stopa :)

Priznajte, že vy ste nebola v sídle banky, ale na nejakej pobočke v nákupnom centre? :-D
Spořitelna v nákupnom centre Nisa vyzerá takto. Ale neviem si predstaviť, žeby som tam išla. :-D

giuliettka
5603 příspěvků 6.2.20 16:28
@porjk píše:
@giuliettka A víte jak byla krásná předtím, než ji upravili do dnešní podoby? V dětství jsem ji viděla bez papundeklových kójí a to bylo nádherné. Park před ní byl kdysi divočina, ale měl takové kouzlo, nebo aspoň v mých očích ano.

Manžel tiež vravel, že predtým bola krajšia. Ale v tom parku som raz sedela s manželom a malým v kočiari, niečo sme vybavovali v meste a rozhodli sme sa, že si dáme bagety vonku, že je krásne a nepojdeme sa najesť do reštaurácie. A na protiľahlú lavičku si sadol, rovnako s bagetou, starý pán s malým batožkom. A ja som si vtedy pri pohľade nańho myslela, že to musí byť strašné, takto na staré kolená zostať sám a jesť v parku, že najskor sa išiel najesť do parku, aby nebol sám doma zavretý v byte a prišiel do kontaktu s ľuďmi. A moj komunikatívný manžel sa rozhodol, že si pokecá a vysvitlo, že pán nie je Čech, že je Nizozemska. Že na staré kolená cestuje po svete a momentálne objavuje východnú Europu. A že zásadne necestuje do hlavných miest, ale do miest menších a niečím zaujímavých. Liberec si vybral na základe toho hotela na Ještěde, bol tam aj ubytovaný. A do Liberce prišiel z Orhei z Moldávie. Strávili sme s tým pánom krásne 2 hodiny kecaním o živote. A ja som zistila, že aj keď si to nepripušťam, tak hodnotím ľudí podľa prvého dojmu. Pán si tam tu bagetu dával tiež preto, že vonku bolo nádherné počasie, ten park čistý a slnečný a nie preto, že na obed v reštaurácii nemal. :-)

Lizbeth
1143 příspěvků 6.2.20 18:30

@giuliettka
Jsme maloměsto, ale i u nás má každá banka svou budovu :)..a přesně tenhle dyzajn tu máme. Kulatý stoleček + dvě židle + 10 posluchačů, které znáte od vidění :)

Lizbeth
1143 příspěvků 6.2.20 18:32

@giuliettka
No ale ve finále, pán byl třeba přece jen tak sám, až z toho vycestoval do světa. Ale chápu jak to myslíte.

giuliettka
5603 příspěvků 6.2.20 18:57

@Lizbeth Ale u nás v tej Nise som ešte nevidela živého človeka okrem personálu. :-D
Ale tam je to umiestnené tak, že ak sa vám nechce čakať na výťah a použijete rýchlejší travelátor, tak do tej banky čumíte, pohľadu sa nejde vyhnúť. Len si neviem predstaviť čo tak sa dá vybaviť na pobočke v nákupnom centre. Mám za to, že je to tam namiesto bankomatu. :-D
@Lizbeth Práveže sám bol len na cestách. Mal manželku, deti vnúčata. Vravel, že s manželkou idú na jednu spoločnú dovolenku a potom každý ešte sám. Že ona ide na wellness, kozmetiku a relaxáciu a on na túry.

bao-baba
629 příspěvků 6.2.20 19:34

V Praze, v ulici Na Poříčí je budova bývalé Legiobanky ve stylu rondokubismu. Staveb v tomto stylu je velmi málo. Všechno tady bylo dotaženo do nejmenšího detailu, nejen stavba, ale i nábytek a při svých návštěvách ve vyšších patrech budovy jsem si všimla, že jsou stylové dokonce i kličky na oknech.

Oveeec
2310 příspěvků 7.2.20 01:10

A Komerční banka v Budějovicích:

http://encyklopedie.c-budejovice.cz/…a-sporitelna

Matmys
2564 příspěvků 7.2.20 13:54

Jak je to teda s těma pračkama, který žerou ponožky? A žerou taky susičky? Protože pokud ano, tak mi to nevychází, zase jsem po skočení praní/sušení vyndala jednu lichou ponožku. Ale když jednu sežere pračka a jednu sušička, tak kde se bere ta lichá?

porjk
2952 příspěvků 7.2.20 15:13

@Matmys Vy taky nemusíte mít chuť na všechno, co je na talíři.

Matmys
2564 příspěvků 7.2.20 15:15

@porjk Chápu… jedna mrcha žere a druhá zatím zažívá…

bao-baba
629 příspěvků 7.2.20 19:44

@Matmys
No, a to je ta záhada :-)

Oveeec
2310 příspěvků 9.2.20 14:21

Nemáte někdo náhodou třeba taštičku nebo něco z pratelného papíru? Váhám nad koupí kosmetické taštičky, ale chtěla bych, aby mi vydržela, a nějak tomu nedůvěřuju, mám pocit, že se ten povrch musí snadno poškodit nebo rychle špinit…

giuliettka
5603 příspěvků 10.2.20 20:54
@Judy24 píše:
Koření je výborný nápad, na to bych sama určitě nepřišla, moc děkuji! : )
Na šperky to není, zas tak daleko ho na to letiště nevezu. :D I když jinak bych je brala hned.

Strašne ma zaujíma čo ste dostala?

Judy24
1046 příspěvků 11.2.20 09:07

@giuliettka Chřipku…
Takže kamaráda vezla na letiště moje maminka (bydlíme všichni v jednom domě) a ještě jsem mu nenapsala, kdy dorazí zpátky (je tam na měsíc), abych se domluvila na odvoz zpátky. Původně jsem měla v plánu, že s ním dárek proberu v autě.

Ještě jsem nestihla zeptat se maminky, jestli se o tom nebavili cestou na letiště, ale nějak už je mi to teď blbé mu psát o dárek. : )

Ale dám vám vědět, jak to dopadlo. :)

zuzzák
56 příspěvků 11.2.20 11:51

@Oveeec mám tašku, nosím v ní i nákup a už přes rok drží. zatím se mi neušpinila, ale protože je to pratelný papír, dá se vyprat na 40 a nemělo by se s tím nic stát

giuliettka
5603 příspěvků 11.2.20 16:22

@Judy24 Ja už viem z čoho sú tie ich náhrdelníky, náušnice a náramky, čo som predtým dávala na obrázku. Teda tie konkrétne neviem, ale to čo sa tam predáva na tých tržniciach a v obchodoch je z 99% sklo a tvrdený plast. Je to niečo ako keď u nás predávajú pre deti korálky na navliekanie, ale „kvalitnejší plast“ alebo tie sklíčka. A nie je to drahé, stojí to tak +-100 dolárov. (pre tých čo sa rozhodnú ma poučiť, že 100 dolárov je málo, alebo veľa, tak pre porovnanie, obed pre jedného v takej bežnej reštaurácii, nič nobl vyjde na +- 30 dolárov.)

bao-baba
629 příspěvků 13.2.20 12:13

Občas vidím na ulici ženu či dívku oblečenou do širokých kalhot dole stažených do gumy, někdy i se sníženým rozkrokem. O víkendu jsem byla na workshopu, kde to měla na sobě jedna mladá žena, dost při těle. Rozhodně jí to nijak neprospělo, nevypadala štíhlejší, spíše jí to dolní část těla zkrátilo a vytvořilo to z ní jakýsi monolit. Ani štíhlé postavy v těchto kalhotech nevypadají dobře - viz foto. Tak by mě zajímalo, jakou přednost kromě zjevné antikoncepčnosti takový typ kalhot má…

benyka
7986 příspěvků 13.2.20 12:55

@bao-baba Taky takové vídávám. Vždycky si představuji, že pod tou bundou musí mít něco etnického, co k těm kalhotám jde, ale se zimní bundou to vypadá dost hrozně. A taky se mi zdá, že je to z lehkého materiálu (viskóza?) a musí v tom být zima, takže nějaké povlíkačky pod to?

Brep
719 příspěvků 19.2.20 09:03

Jak se zbavit sms od obchodu, konkretne timeoutu? Kdysi jsem u nich mela vernostni karticku, nabidky slev chodily na mail, ale tam jsem to uz zrusila, nebo to mozna chodilo na adresu, kter je uz zrusena cela. V posledni dobe ale pritvrdili v poctu sms a je to otravne.
V mailu je vzdy odkaz pro zruseni odberu, ale jak to chodi u zprav? Mam chut v odpovedi napsat NAS*AT, ale asi by to nezabralo :grinning:

takvselijak
317 příspěvků 19.2.20 11:23

@Brep Nemají nějakou zákaznickou linku? Tam by vám určitě měli být schopni poradit.

xSx
781 příspěvků 19.2.20 11:23

@Brep jo, to by mě taky zajímalo. Pravidelně volám na O2, že si nepřeju dementní reklamy jako sms zprávy, pravidelně mi tvrdí, že mám odběr zrušený a pravidelně mi každý týden přijde nějaká chujovina. Jsem na to naprosto alergická.

Pocit chladu
165 příspěvků 19.2.20 12:53

@Brep nestaci zablokovat cislo?

Temperance
2286 příspěvků 19.2.20 15:43

Mně jdou ty reklamní smsky zablokovat v telefonu.

Stránka:  « Předchozí 1 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 1988 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek