Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (956) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Jordaan
9175 příspěvků 5.9.20 23:22

@Vinca_minor

Stejne vlasy jako na te prvni fotce mel v tom veku i muj manzel. Okolo tricitky se mu zacalo delat namesticko, ktere se casem zmenilo v namesti no a dneska je dohola :-).

Vinca_minor
2030 příspěvků 5.9.20 23:42

@Jordaan :D No tak Chrisovi vlasy zůstaly, jen měnil délku. Bohužel nevydržel on sám a před třemi roky spáchal sebevraždu. Krom vlasů měl i úžasný hlas a rozsah čtyř oktáv.

Vinca_minor
2030 příspěvků 5.9.20 23:43

@Jordaan A lepší při úbytku vlasů změnit styl a být dohola, než se stát plešounem s culíkem nebo vypelichaným exrockerem.

Ophelie
937 příspěvků 6.9.20 07:48

@Vinca_minor jako majitelka jemných nebohatých vlasů jsem si pokládám stejnou otázku. Nebo variantu co je dříve. Zájem o typ hudby a pak účes, nebo vlasové možnosti a následně volba hudebního stylu…
Ve městě, jde pracuji, bývá velká metalová akce. Pak se mnohokrát nebráním svým závistivými pohledům.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.20 11:29

Co to prosím je??,, bezpohlavní hřiště,,

Ophelie
937 příspěvků 6.9.20 12:33

@vlm něco tuším, ale raději nedomýšlím…:-)

giuliettka
7656 příspěvků 6.9.20 12:39
@vlm píše:
Co to prosím je??,, bezpohlavní hřiště,,

Ihrisko, kde nie je uprostred futbalové ihrisko a pár vyvolených chlapcov tam hrá futbal, zatiaľ čo dievčatá posedávajú na lavičkách okolo. Ja osobne som za takéto ihriská aj pri naších školách. Pri tej našej je tiež najväčšie miesto uprostred vyhradené futbalu a florbalu a trampolíny, lana na preliezanie a ostatné veci, sú nastrkané v rohoch okolo. Fakt si myslím, že z tých pár futbalistov neubude, ak nebudú centrom diania. 24 najviac vymletých deciek si úžíva najväčší kus trávniku a ostatní paberkujú na betone okolo.

Brep
774 příspěvků 6.9.20 13:00

Mam dotaz na rucni parni cistice.
Jake s nimi mate zkusenosti? Mam parni mop a jsem s nim velmi spokojena. Ted koukam po necem, co by mi obdobne zjednodusilo myti oken, koupelny a kuchynske linky.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.20 13:41

@giuliettka což nevysvětluje tu bezpohlavnost.

giuliettka
7656 příspěvků 6.9.20 13:55

@vlm Ale tam má byť, že nebude uprednostnovat jedno pohlavie, nie že bude bezpohlavné. Ale to je fuk, nedali tomu správný názov, tak to odsúdime.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.20 13:59

@giuliettka Chlapci byli nyní překvapeni, když zjistili, že fotbalové hřiště bylo odsunuto na stranu hrací plochy. Dominantní prostor nádvoří byl přetvořen jako prostor pro nespecifikované dětské hry. Jak tvrdí radnice, rekonstrukce hřišť má totiž být způsobem boje proti „genderovým stereotypům.“

„Na nádvoří by se již nemělo pohlížet jako na prostor, kde chlapci vypouštějí páru a dívky mezi sebou diskutují na lavičce,“ argumentuje pro zpravodajský server 20 minutes Armelle Billardová, členka rady pro rovnost v Rennes. "Naopak, musí to být místo setkání, kde se naučí (pohlaví) spolu žít,“ domnívá se.

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.20 14:02

@giuliettka jen si myslím že většina dětí není padla na hlavu, je spousta holek co si s kluky zahrají fotbal nebo jinou,, klučičí,,hru a na druhé straně kluci co si povídají v hloučku holek.ty věčné kecy o stereotypech…

giuliettka
7656 příspěvků 6.9.20 14:05

@vlm A čo je na tom podľa vás špatně? To že tomu dali názov non gender? Mne osobne pripadá, že sa to ako bezpohlavní ani nepreloži. Že bezpohlavní by muselo byť non binary. Celý ten článok mi pripadá, že ho napísal niekto, kto povodný text dal do prekladača a potom z toho stvoril tento paskvil.

giuliettka
7656 příspěvků 6.9.20 14:11
@vlm píše:
@giuliettka jen si myslím že většina dětí není padla na hlavu, je spousta holek co si s kluky zahrají fotbal nebo jinou,, klučičí,,hru a na druhé straně kluci co si povídají v hloučku holek.ty věčné kecy o stereotypech…

Ano je veľa dievčat čo si ten futbal zahrajú, ale aj tak na tom priestore je tých chlapcov viac. A nie sú padnutí na hlavu, ale je zažité, že futbalové ihrisko je na futbal, a tak sa v čase hry naňho nelezie. Choďte k nejakej škole v čase družiny a uvidíte. Ešte ich aj vychovaváteľka okríkne, aby im neliezli do hry, ak sa tam náhodou niekto zatúla. U nás budú na rozdiel od Francúzka ešte roky tie debilné futbalové ihriska dominantou, na ktorú nedajbože stúpiť. Čo tam nedajú trebárs sieť na volejbal? To by budúci futbalová fanúšikovia, čo budú postávať s pivom a pivným panděrom okolo futbalového ihriska miestnej ligy, nemali to správné miesto na svoj vývin. Nemohli by so slzou v oku spomínať na časy, keď oni aktívne hrávali futbal. Jo a futbal v škole mi pripadá ako niečo čo by mali zo zákona zakázať.

Femur
529 příspěvků 6.9.20 14:33

@giuliettka Jste jak náš říďa. :-) „Fotbal my tu při těláku nehrajeme.“ Místo toho hrají softbal - kluci holky dohromady, nebo jiné sporty. A někdy mají tělocvik odděleně, někdy to spojí a mají s kolegyní všechny děti dohromady. Připadá mi to jako dobrý přístup. Fotbalu si totiž ti venkovští kluci užijí fůru. Každý chodí do nějakého oddílu. Ale ostatní sporty moc neznají. Když měli v devítce plavání, zjistilo se, že asi tři kluci neumějí vůbec plavat. Díky škole se to aspoň trochu naučili, protože ředitel jim zajistil individuální výuku s instruktorem.

giuliettka
7656 příspěvků 6.9.20 14:42

@Femur Pri telocviku neviem. Z okna firmy vidím na školskú záhradu, ktorá na telocvik určená nie je. Tá škola má 2 veľké telocvične. Ale naozaj je uprostred to futbalové ihrisko a všetko ostatné nastrkané okolo. Niekedy mi bolo tých deciek aj ľúto. Prečo by sa na tom najrovnejšom mieste nemohlo skákať cez švihadlo, alebo trebárs hrať ten volejbal, hádzať lietajúcim tanierom, alebo sa len tak na tom trávniku opaľovať. Na ten beton vedľa si decká nesadnú. Áno hrajú aj výnimočne dievčatká, ale tak dajak to je vždy len ten počet deciek určený jednou hrou. Školský dvor, alebo školská záhrada nemajú byť miestom diania pár jedincov, ale majú byť pre všetkých.

Jordaan
9175 příspěvků 6.9.20 14:58

@giuliettka

Mas pravdu, predsedo :-). Taky mi to leze na nervy, vidim to i na „nasem“ skolnim dvore, staci dva, co si chteji kopat micem a dalsich deset je okamzite vyrazeno.

bao-baba
1259 příspěvků 6.9.20 16:27

@giuliettka
V minulosti mě docela štvalo, kolik peněz vynaloží i docela malé obce na to, aby fotbalisté měli na hřišti umělé trávníky a osvětlení, zvlášť se to rozpatlávalo před komunálními volbami. S určitou nadsázkou jsem říkala, že založím stranu a půjdu do voleb s programem „Každé ženě každý rok dva páry značkových bot“.

kobylkalucni
375 příspěvků 6.9.20 17:20

Udělám menší anketu. Kdo z vás desinfikuje nákup po přinesení z obchodu? Zelené ramínko ano, červené ne. Děkuji.

Aroosak
639 příspěvků 6.9.20 17:28
@bao-baba píše:
@giuliettka
V minulosti mě docela štvalo, kolik peněz vynaloží i docela malé obce na to, aby fotbalisté měli na hřišti umělé trávníky a osvětlení, zvlášť se to rozpatlávalo před komunálními volbami. S určitou nadsázkou jsem říkala, že založím stranu a půjdu do voleb s programem „Každé ženě každý rok dva páry značkových bot“.

Běžte! Aspoň budu mít koho volit ;)

Paris1789
5033 příspěvků 6.9.20 18:40

@bao-baba tohle jsem vysvětlovala své známé, která se rozčilovala, že u nich není školka. Tak jsem se jí optala, jak to u nich mají fotbalisti a pak jí doporučila, ať jde do politiky. Její výraz bych vám přála vidět. Dokud se nezačneme brát za své zájmy, nikdo nás brát vážně nebude. Tak to je.

Vinca_minor
2030 příspěvků 6.9.20 19:01

@kobylkalucni Já bych se dezinfekci vykašlala, ale muž je vědec, sleduje různé zdroje informací a dezinfikovat chce, tak to dělám. Co jde, umyju mýdlem, anebo použiju 100% alkohol ve spreji. Ale když není doma, tak jak kdy :D
PS: Nekupuju nebalené pečivo v marketu, jen v pekárně, kde ho nemohl každý ošmatat a poprskat.

LorelaiH.
3346 příspěvků 6.9.20 19:36

@biine myslím, že pořád pokračuje. Šije svatební šaty na zakázku. Na Instagramu ji sleduji, má nick „Kaya the tailor“

Jordaan
9175 příspěvků 6.9.20 20:20

@LorelaiH.

Nasla jsem ji i na facebooku. Pri prohlizeni jeji stranky me napadlo, jak malo lidi po sobe cte/nechava si kontrolovat texty, ktere maji prezentovat jejich podnikani. No a taky, ze ty saty jsou podobne tomu textu :-).

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.20 20:41

@Jordaan taky jsem koukla a čekala bych, že se bude jen zlepšovat, ale nevím…

Stránka:  « Předchozí 1 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2050 2053 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek