Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (988) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
benyka
9115 příspěvků 6.2.21 13:54

@giuliettka Kupte si taky dost urologického čaje. Nebo si s tím radši zajděte k doktorovi. Možná by se hodilo i víc specializací.

giuliettka
8318 příspěvků 6.2.21 14:07
@benyka hmmm. :-D
@benyka píše:
Prosím vás, nehroťte to. Slušné chování je taky to, když jeden nenadává druhému nebo nepomlouvá ho za něco, co si jenom myslí.
benyka
9115 příspěvků 6.2.21 14:12

@giuliettka Pravda je sviňa, co?

giuliettka
8318 příspěvků 6.2.21 14:29

@benyka Že, vy si o mne myslíte, že som chorá a mám navštíviť doktorov, nie ja o vás. Ja si o vás myslím, že ste hypochonder, večný sťažovateľ a ukážkový typ nerudnej dochodkyne. Vy trváte na tom, aby sa nenadávalo niekomu za to, čo si o ňom niekto iný myslí, nie ja. Ja to čo si o vás myslím dávam najavo stále a nehrám sa, na rozdiel od vás, na slušnú a hodnú, keď ňou nie som. Ale dám na vašu radu a vyhľadám teda doktorov, obávam sa však, že na mňa nepríde rada, v každej ste už vy zaradená dávno. Predpokladám, že jediný doktor ku ktorému nie ste objednaná je androlog.

benyka
9115 příspěvků 6.2.21 15:06

@giuliettka S únikem moči při smíchu by vám pomohli na urologii a na rehabilitaci se zaměřením na posilování pánevního dna. Co se vám na tom zdá divné? Vaše výmysly o mně komentovat nemá smyslu.

giuliettka
8318 příspěvků 6.2.21 15:12
@benyka píše:
@giuliettka S únikem moči při smíchu by vám pomohli na urologii a na rehabilitaci se zaměřením na posilování pánevního dna. Co se vám na tom zdá divné? Vaše výmysly o mě komentovat nemá smyslu.

Divné sa mi zdá, že po jednom jedinom uniku za 50 rokov, ma posielate k lekárovi, s tým že to mám liečiť. Takže to, že vy s každým pichnutím v prdeli utekáte k doktorvi, nie je moj výmysel.
Ale na dnes vás už mám dosť, už vás nechám nerušene zaplavovať všechny témy covidom a nebudem vás odťahovať od tématu. Užijte si. :-D

benyka
9115 příspěvků 6.2.21 15:16

@giuliettka Hezké odpoledne. :-) A mohla byste se do příště za domácí úkol rozmyslet, jestli mě budete napadat proto, co si myslíte teď (že chodím s každou blbostí k doktorovi) nebo proto, co jste napsala před půl hodinou (že se léčím sama).

giuliettka
8318 příspěvků 6.2.21 15:22

@benyka Ježiš, naučte sa čítať. Myslím si, že s každou pitchovinou chodíte k doktorovi, aby ste po tom čo vám všetci oznámia, že vám je hovno, oznámila že nemamjú pravdu, vy ste smrteľne chorá. A potom vyhlásite, že ste sa vyliečila sama. Že tá choroba, ktorú ste si vy vymyslela, nikto nikde nezistil, bola skutočná a vy ste na ňu vynašla liek a vyliečila sa sama. A o týždeň dostanete chorobú novú a začnete nové koleečko s presvedčovaním, že toto presne máte…

benyka
9115 příspěvků 6.2.21 16:19

@giuliettka Zkuste se naučití číst vy. Nepsala jsem, že jsem se z toho (natož zázračně) vyléčila, ale že se tak léčím. Nebo spíš že čekám jak můžu, až mě vyléčí příroda. Když totiž párkrát přijdete k doktorovi s něčím, co máte už několik týdnů, je to pořád stejné nebo čím dál horší, je to vidět, eventuálně slyšet, případně se to dá nějak změřit, a nedozvíte se, co to může být, tak vám taky nic jiného nezbude. Ne, že bych vám to přála.

bao-baba
1654 příspěvků 6.2.21 17:34

Jednoho zahřeje, když se mají dva (ě) rádi :-) :-)

bao-baba
1654 příspěvků 6.2.21 17:39

Há, teď jsem na to přišla: Giuliettka a benyka jsou jedna a ta samá osoba, placená MP, abychom tu nezemřely nudou :-)

benyka
9115 příspěvků 6.2.21 17:43

@bao-baba Tak, hlavně, že Vás to baví. Ale je to blbý job, řeknu Vám, jestli chcete, tak Vám ho s radostí přenechám a zůstanu nadosmrti nerudnou důchodkyní krmící na zahradě holuby a mazající si bolavé klouby opodeldokem.

bao-baba
1654 příspěvků 6.2.21 19:17

Bojím se zeptat: Když na svůj Twitter dá Schilerová fotku jak je nepřipoutaná v autě a Havlíček obrázky z výletu v době, kdy do nás Blatný hučí, že máme sedět doma a vláda bude v pondělí jednat o omezení pohybu občanu mezi kraji - je to blbost nebo arogance?

Gorilka
1384 příspěvků 6.2.21 20:46

@bao-baba Obé.

BeKaa
636 příspěvků 7.2.21 22:35

Nevíte někdo, jestli jsou v Polsku otevřené obchody s oblečením? Potřebovala bych synovi koupit oblek, z těch starých už vyrostl a bude mít vystoupení.
Sice online, ale v mikině Tchaikovského hrát nemůže.
Vím, že tam mají nejlepší, ale teď nejsem blízko hranic a zbytečně se mi nechce jet.

bao-baba
1654 příspěvků 8.2.21 11:02

@BeKaa
Jak v Polsku nevím, možná by mohl vypomoci některý ze spolužáků výpůjčkou, nebo by to mohl syn opravdu odehrát v mikině - ne jako výraz neúcty, ale jako ilustraci současného výjimečného stavu - viz členky královských rodin v diskuzi o vlasech.

zwedavka
1270 příspěvků 8.2.21 11:23

Asi bych to nehrotila, může to odehrát v košili a vázance/motýlku, ve svetru… Mám na mysli jednobarevný tmavý, s véčkem. (Moji kluci měli takový svetr jako náhradu saka, když byli malí.)

chitrá alex
381 příspěvků 8.2.21 13:07
@BeKaa píše:
v mikině Tchaikovského hrát nemůže.

A co Čajkovského, toho by mohl hrát?

giuliettka
8318 příspěvků 8.2.21 16:01
@BeKaa píše:
Nevíte někdo, jestli jsou v Polsku otevřené obchody s oblečením? Potřebovala bych synovi koupit oblek, z těch starých už vyrostl a bude mít vystoupení.
Sice online, ale v mikině Tchaikovského hrát nemůže.
Vím, že tam mají nejlepší, ale teď nejsem blízko hranic a zbytečně se mi nechce jet.

Tchaikovského? No ty vole a čo Никола́й Андре́евич Ри́мский-Ко́рсаков? Ten može byť zahratý aj v svetri? :-D
Viete čo, rozstrihnite mu ten malý oblek vzadu, odspodu až po límec. V pohode mu potom padne a kamera ho aj tak berie len spredu. :-D

bao-baba
1654 příspěvků 8.2.21 18:02
@giuliettka píše:
Viete čo, rozstrihnite mu ten malý oblek vzadu, odspodu až po límec. V pohode mu potom padne a kamera ho aj tak berie len spredu. :-D

To by asi nefungovalo. Klavíristé se zpravidla zabírají víceméně z boku, případně zezadu, aby byla vidět práce rukou, zepředu je vidět prdlajs :-)

Paris1789
5402 příspěvků 13.2.21 09:38

Objednávali jste si poslední dobou něco ze Zary? Oni nedoručují na adresu, do parcelshopu, Zásilkovny?
Proč se ptám: včera fronta jako prase v nákupním centru u Zary, nechápala jsem, že tam ti lidi stojí. Ještě všichni tlachali jako kdyby rok nemluvili, za panujících podmínek s nakažlivostí bych tam teda nestála. Nechápu, co ty lidi k tomu vede? Kvůli hadrům.

porjk
3226 příspěvků 13.2.21 11:03

@Paris1789 Doručení jsem měla do Zásilkovny a ta mi to dodala na adresu domů. Nadstandard! Taktéž vrácení. Takže frontu nechápu.

mimi
294 příspěvků 13.2.21 11:45

Ad Zara, chcu usetrit za postovne? Dorucenie do predajne je zadarmo. Inak si to vysvetlit neviem.

pabylka
1093 příspěvků 13.2.21 14:02

@Paris1789 a fronta v zásilkovne nebo parcelshopu by byla v pohodě? Vždyť ti lidi asi u objednávky neví, že tam bude fronta..

giuliettka
8318 příspěvků 13.2.21 16:15
@mimi píše:
Ad Zara, chcu usetrit za postovne? Dorucenie do predajne je zadarmo. Inak si to vysvetlit neviem.

A ja viem. Nie každý ma homeofice a nie každý eshop vám da na výber z dopravcov. Ak je doprava od eshopu zdarma, tak vám to pošlú tou najlacnejšou dopravnou spoločnosťou a kurýr je v dnešnej dobe, keď vie, že prácu bude mať istú, väčšinou hovado, čo vám oznámi sms, že vám to bude doručovať v čase od 8:00 do 16.00 a láskavo trčte doma. A dohodnuť sa s ním na inom termíne, lebo ste práve na koze u gynekologa a že on je pred vašimi dverami je vám srdečne jedno, sa nedá.
Ja osobne som napríklad objednala vec, ktorú mal Douglas vo Valentinskej akcii o 1000kč lacnejšiu ako Notino z Notina. Lebo sa nebudem trepať niekam do kotehulek do parcel shopu, alebo do prdele, len preto, že nemám homeofice a netrčím doma na okne, aby som s pekáčom buchiet a fanfárou uvítala kurýra. ČP mi to doručila o 7 večer, bola to milá a usmievavá holka a vobec nekomentovala, že na mňa čaká u dverí 10 minut, lebo ma zobudila z odpoledního šlofíka a musela som sa obliecť.

Stránka:  « Předchozí 1 2067 2068 2069 2070 2071 2072 2073 2074 2075 2076 2077 2085 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek