Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (992) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
bao-baba
1683 příspěvků 6.3.21 08:45

@giuliettka I když nápisy na tričkách nenosím, tak tohle LOVE se mi líbí. Je to graficky dobře řešené, estetické, působí čistě.

VeronikK
1296 příspěvků 6.3.21 10:00

@Vinca_minor já naopak doma téměř nepiju, takže moje nízká spotřeba se snížila téměř na nulu. Naposledy někdy o vánocích? Koupila jsem si někdy před vánoci v Lidlu smetanový likér, že si někdy v zimě dám, ještě jsem ho neotevřela…

Paris1789
5411 příspěvků 6.3.21 11:11

Musím se přiznat, že nápisy na oděvech nemám ráda, nositel se tím stává proklamátorem, aniž by kolikrát chtěl.
Nejsem si jistá, že existuje nápis, za kterým si 100% stojím a který současně chci dávat světu na odiv.

giuliettka
8374 příspěvků 6.3.21 12:01

@Paris1789 Keby som v tom vyzerala ako Marylin, tak ja by som zniesla ten nápis na tom americkom vreci. :-D
[

Ophelie
1142 příspěvků 6.3.21 12:47

@giuliettka to je ten pověstný pytel na pěkné holce?:grin:

Jordaan
9357 příspěvků 6.3.21 13:29
@Paris1789 píše:
@Jordaan napadlo mě, které značky jsou v Čechách takové ty kolotočářské? Polo od RL?
Já to vůbec neznám, skončila jsem u Hugo Boss a to je prý v Německu taková střední třída konfekce, teď bych si něco koupila od Max Mara, ale neumím jejich velikosti, takže nic. Ale německé značky můžu, třeba toho sOlivera, mám už troje perfektně sedící manšestráky, nic jiného už nenosím.P. S. Kdybyste někdo měli zkušenost s Max Mara, sem s nimi. Hlavně teda velikosti.

V Cechach nevim, na to clovek musi byt na miste. Ale pamatuju si, ze kdysi byla popularni znacka Uncle Sam. Tuhle znacku zalozil jisty Robert Geiss, pak ji nekdy za ohromne penize prodal a odstehoval se do Monaka uzivat milionarsky zivot. On i jeho zena jsou takove dost specialni a svym zpusobem zabavne figurky a posledni roky se casto vyskytuji v ruznych televiznich trash formatech. Da se rict, ze jsou to az kultovni postavy. No a prave Carmen Geiss je ctitelkou a typickou nositelkou znacky P. Plein. Pro predstavu doporucuju googlovat :-).

giuliettka
8374 příspěvků 6.3.21 14:05
@Ophelie píše:
@giuliettka to je ten pověstný pytel na pěkné holce?:grin:

Myslím že hej. Obliekla si ho pontom, čo jej vyčítali, že jej krása spočíva v drahých šatách.

giuliettka
8374 příspěvků 6.3.21 14:06
@Jordaan píše:
Pro predstavu doporucuju googlovat :-).

Ja nemusím ja som videla celú reality šou s nimi. :-D

Shameeka
30 příspěvků 6.3.21 21:34
Mam triko s napisem I'm not a morning person a stojim si za tim na 100% :D
@Paris1789 píše:
Musím se přiznat, že nápisy na oděvech nemám ráda, nositel se tím stává proklamátorem, aniž by kolikrát chtěl.
Nejsem si jistá, že existuje nápis, za kterým si 100% stojím a který současně chci dávat světu na odiv.
Vinca_minor
2511 příspěvků 7.3.21 00:41
giuliettka
8374 příspěvků 7.3.21 15:14

Strašne by ma zaujímalo zostal tu ešte niekto? Ja sa tu sama bojím. :-)

kilgor
373 příspěvků 7.3.21 15:16

Já su tady taky :P

giuliettka
8374 příspěvků 7.3.21 15:24

@kilgor To sa mi uľavilo, ve dvou se to lépe táhne. :-)

ertz
928 příspěvků 7.3.21 17:45

Já taky. Neměla jsem během týdne moc čas, ale ten žlutohnědý záchod jsem viděla :-).
Máte někdo nápad, jak zavěsit obrázky na zeď (grafiky, fotky, žádné obří olejomalby), když je problém do nich zatloukat. Hledala jsem nějaké systémy s lištami, ale vypadají moc jako v galerii.

MP Janka
788 příspěvků 7.3.21 18:28

@ertz
Vrtat tedy asi taky nejde? Leda mě napadla nějaká pevnější oboustranná lepicí páska, mívají je v hobby marketech.

kilgor
373 příspěvků 7.3.21 18:31

@ertz nějaká nano páska, někde jsem viděla reklamu.

ertz
928 příspěvků 7.3.21 18:43

@MP Janka Dům je postavený z nějakých doma vyráběných tvárnic začátkem 60. let. Ty tvárnice jsou asi ze škváry (jsou tmavě šedé) a nevíme čeho. Někde jsou cihly. Když jsme upevňovali zrcadlo nebo přidělávali např. knihovnu ke zdi, tak se někde ty tvárnice drolily a v té zdi to nedrželo. Vše musí být na hmoždinku, zasádrovat a přemalovat. Nemůžu to mít jako doma na parnasku s hřebíčkem. Takže se snažíme do zdi zatloukat co nejmíň. Ale grafiky v šuplíku mi radost neudělají. Fotky mám v rámečcích na stojato na komodě, je to strašně nepraktické na úklid. Už bych to chtěla nějak doladit.

Singer ka
56 příspěvků 7.3.21 18:45

@ertz buď háčky do betonu ty má mamka v paneláku
ja jsem lepila suchý zip, proužek na zeď, proužek na rámeček, drželo to dobře.

Jordaan
9357 příspěvků 7.3.21 19:31

@ertz

U syna v pokoji jsem prilepila obri mapu sveta na ferovku oboustrannou lepici paskou. Je to tezky papir ca. 1×1,5m a drzi to dobre. Akorat to teda asi nepujde bez poskozeni sundat. Fotky v jinem rohu mu prilepuju washi tapes, vypada to docela hezky, drzi to tak asi rok, ale zase to nezanechava stopy na zdi a ani na tech fotkach. Je to ale v detskem pokoji, takze urcita veselost je zadouci.

ertz
928 příspěvků 7.3.21 19:45

@Singer ka Ty háčky do betonu jsme zkoušeli a nedrží.
@Jordaan Mapu máme taky(škrábací ČR), ale visí na hmoždince, fotky máme zarámované, takže lepit by nešly a na obrázky, rozvrh, diplomy už jsme pořídili korkovou nástěnku, na kterou si to děti lepí. Ale nějaký washi pásek asi koupím na ty menší věci.
@kilgor @MP Janka To mě nenapadlo, ale bojím se, že se odtrhne páska i s omítkou.

kilgor
373 příspěvků 7.3.21 22:23

@ertz jo, to je fakt riziko.sice píšou, že to půjde v pohodě, ale nikdo neví..a ta omítka je pak v čudu. nikdy jsme to nezkusila na omítku. Mám cosi od Vietnamců, tím jsem jen dočasně přikurtovala urvanou žaluzii.

kalivrata
511 příspěvků 8.3.21 09:19

@Paris1789 Mám dvě trička s nápisy, za kterými si stoprocentně stojím a koupila jsem je právě kvůli tomu nápisu:

„Girls just wanna have fundamental rights“ od Spark company a „For most of history, Anonymous was a woman. Virginia Woolf“, s tím „Anonymous“ rozostřeným, od Pietro Filipi.

A kromě toho plátěnou tašku „Stressed, depressed but well dressed“, kde si za prvními dvěma stojím vždycky a za tím třetím občas taky. A hlavně jsem tím tím rozesmála jednu ženu v Queensu tak, že se rozkašlala, poprskala mě a ještě si musela sednout :-)

kalivrata
511 příspěvků 8.3.21 09:27

Á propos, vždycky, když čtu příspěvek a podpis @Oveeec, „I have an irrational fear of wasting a good outfit on an insignificant day,“ uvědomím si, že tohle mi zrovna korona převrátila. Dřív jsem si obzvlášť krásné šaty nebo dobře vymyšlený ústroj šetřila na nějaký mimořádný den, dneska jsem schopná ladit oblečení i ke kvadruplegické sousedce, kterou pomáhám vynést a snést ze schodů. Tuhle jsem si vzala do práce brokátové malé černé a perly. Kam taky jinam. Máte to taky tak?

Paris1789
5411 příspěvků 8.3.21 10:14

@kalivrata
Má snaha o ladění se vyčerpává na výběru vhodných bot. Protože chodím hodně pěšky, tak jsem zjistila, že ne všechny boty jsou k delším pochodům vhodné. Mám hodně opravdu hezkých bot, které jsou pohodlné tak do 5 km, pak už mě to bolí. A ty, které se hodí na 20 km a delší trasy, většinou nejsou moc elegantní. Taky by neměly klouzat, což se u bot pozná až v okamžiku, kdy venku opravdu klouže. Sukni jsem měla naposledy na sobě někdy v listopadu, a to neváhám k sukni obout tenisky.
Teď si tedy vybírám oblečení tak, abych v něm mohla ujít dlouhou trasu rychlou chůzí. Čili merino triko, merino rolák, manšestráky a boty, v nichž vydržím. Malou kabelku, aby mě nebolelo rameno. Vlněný kabát, který hřeje i když zmoknu. Na větší mrazy pak buřtokabát.

Ale má to i výhody, úplně mi přestala být zima. Před pandemií jsem se vždycky při odchodu z práce v době od listopadu do dubna třásla zimou, jak jsem celou pracovní dobu seděla u compu. To se mi teď neděje a neoblékám se víc, než dříve. Přičítám to tomu každodennímu pravidelnému pohybu.

kalivrata
511 příspěvků 8.3.21 12:01

@Paris1789 To je fakt, elegantní boty na pět až deset kilometrů není zas takový problém najít, nesmí to být jehly, musí to být trochu dobře ušité, takže často spíš dražší, ale dá se to. Boty na delší trasy jsem opravdu hezké vlastně nikdy neměla, jen snad jedny letní sandálky.

Ale i kvůli těm botám se těším, až bude tepleji a budu moct jezdit do práce na kole, to si můžu vzít i nějaké subtilní balerínky.

A teplo je mi poslední dobou taky víc, já to teda přikládám těm nově nabytým kilům.

Stránka:  « Předchozí 1 2077 2078 2079 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2091 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek