Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (992) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Oveeec
2877 příspěvků 8.3.21 12:11

@kalivrata Ano! :) Zrovna dneska ráno jsem vyprávěla o tom, jak se nějaká snad anglická bloggerka nebo kdo vždycky oblékla jako do bálu a šla vynést odpadky a fotila se u toho. A já měla zrovna nedávno hroznou chuť taky si obléct nějakou róbu. Možná proto, že čtu knížku z přelomu minulého století, která je sice úplně o něčem jiném, ale pár plesů se tam koná a nějak to ve mně vzbudilo touhu po krásných materiálech a bohatých sukních, tak jsem se rozhodla, že si něco takového obleču a budu v tom chodit doma, protože jinam nechodím :D

kalivrata
511 příspěvků 8.3.21 12:29

@Oveeec A nebyla to Channah z blogu Mezi nebem a zemí? Ta měla před měsícem právě takovou výzvu, vynášení odpadků v plesové róbě. Měla na to neskutečně krásné smaragdově zelné šaty z Collectifu.

dagino
869 příspěvků 8.3.21 13:10

@MP Janka Skúste hľadať „lepidlo na páske“, je to to isté ako obojstranná lepiaca páska, ale tak to poznajú u nás na predajniach.

Oveeec
2877 příspěvků 8.3.21 13:40

@kalivrata Nene, byla to nějaká cizinka, ale zaboha si nevzpomenu, kde jsem to viděla.

Kryptozoo
352 příspěvků 8.3.21 13:46

@Oveeec Nicola Matthews :)?

Oveeec
2877 příspěvků 8.3.21 15:46

@Kryptozoo Jj, to bude ona, děkuju :)

Jordaan
9357 příspěvků 9.3.21 13:41

.

Temperance
3117 příspěvků 9.3.21 18:20

@Jordaan Třeba se užírají samy - nudou ;-)
Edit: Zmizel Váš příspěvek, na který jsem reagovala…

Příspěvek upraven 10.03.21 v 00:37

Jordaan
9357 příspěvků 9.3.21 23:07

@Temperance

Mela jsem k tomu i fotku. Nez se to tu rozpadlo :-(

Jordaan
9357 příspěvků 10.3.21 13:02
ertz
933 příspěvků 10.3.21 15:40

@Jordaan To jsem řešila loni na konci roku, za měsíc byly pastelky poloviční. Je to značkou - koupila jsem jednotlivé odstíny (krásné), vypadaly stejné jako máte Vy, ale bílé. Je tam značka Primo minabella, ale hrozně se otírají při kreslení (tuha je moc měkká) a opravdu se i špatně ořezávaly. Nejlepší mi přijdou Maped nebo Koh i noor. Ještě jsem měli nějaké, které byly naopak moc tvrdé, vůbec nebarvily.
Hezké jsou ty preference, měli jsme největší spotřebu červené a růžové. :-)

Temperance
3117 příspěvků 10.3.21 16:32

@Jordaan Dík :-)

VeronikK
1296 příspěvků 12.3.21 14:27

@ertz taky dobře kreslí a mají hezké barvy pastelky stabilo

Jordaan
9357 příspěvků 12.3.21 14:57

@ertz

Mam vyzkousene uz vse dostupne - od no name za euro padesat az po nobl za desetinasobek. Mam dojem, ze to nejspis nejak souvisi s ditetem :-D. K porovnani dnesni foto. Dite mi hrde hlasilo, ze cervena ma uz jen 4,5cm. Mozna bych mu mela sebrat orezavatko.

ertz
933 příspěvků 12.3.21 16:55

@Jordaan No, třeba Vaše dítě rádo ořezává - to by mu stačily nějaké klacíky :-) Kdysi se i něco výtvarného vyrábělo z těch hoblinek, které při ořezávání vzniknou.

ertz
933 příspěvků 12.3.21 16:56

@VeronikK Ano, od stabila máme pero stabilo easy a s ním se mi píše výrazně lépe než s tornádem a podobnými.

kalivrata
511 příspěvků 13.3.21 19:19

@Jordaan Nemá dítě takové to ořezávátko, co vypadá jako postavička s očima, a když dostrouhá, tak vyvalí oči? Protože když jsem ho dostala od kamarádky, měla jsem ten měsíc ostré všechny tužky a ještě teď si strouhám, když mě to v práci štve.

ertz
933 příspěvků 13.3.21 21:47

@kalivrata A pomáhá Vám to? Jestli ano, tak si nutně potřebuji zastrouhat/ ořezat:-) Nemáte fotku ořezávátka, abych věděla, co si mám koupit?

kalivrata
511 příspěvků 13.3.21 22:01

@ertz Pomáhá, kromě toho, že je to vtipné, je to i určitá satisfakce, když té potvoře vylezou oči.

Edit: omlouvám se, odkaz nefunguje správně, je to ořezávátko Maped Croc.

Kamarádka mi ho koupila ve Vágnerovi v Brně na České, ale to asi v papírnitcvích mít budou.

MP Janka
788 příspěvků 17.3.21 16:14

Čistě průzkumná otázka bez jakýchkoliv názorů.
Jak u vás v práci probíhají testy, jak jsou výsledky kontrolovány a jak je ošetřen vstup do objektu pro jiné než testované lidi?
My si můžeme vybrat buď antigenní testy se stěrem z nosohltanu od zdravotníka zajištěného jenom pro nás (neblokujeme veřejné testování) nebo samotesty z nosu pod dohledem. U obojího je kontrola potvrzení výsledku 3. osobou. Testy probíhají v pracovní době, takže já třeba včera oznámila klientovi, že si uprostřed práce musíme dát pauzičku, protože si jdu nechat „šťournout do mozku“ (objednáváme se na čas týden dopředu).
U vstupu do objektu je speciální člověk, který kontroluje papír s potvrzením výsledku testu i jestli souhlasí jméno na potvrzení s průkazkou. Negativní test musí mít i klienti, bez testu k nám nepronikne ani myš, zrovna dneska nějaký nešťastník bez testu stál na vrátnici.

Moir
2531 příspěvků 17.3.21 17:42
@MP Janka píše: Čistě průzkumná otázka bez jakýchkoliv názorů.
Jak u vás v práci probíhají testy, jak jsou výsledky kontrolovány a jak je ošetřen vstup do objektu pro jiné než testované lidi?
My si můžeme vybrat buď antigenní testy se stěrem z nosohltanu od zdravotníka zajištěného jenom pro nás (neblokujeme veřejné testování) nebo samotesty z nosu pod dohledem. U obojího je kontrola potvrzení výsledku 3. osobou. Testy probíhají v pracovní době, takže já třeba včera oznámila klientovi, že si uprostřed práce musíme dát pauzičku, protože si jdu nechat „šťournout do mozku“ (objednáváme se na čas týden dopředu).
U vstupu do objektu je speciální člověk, který kontroluje papír s potvrzením výsledku testu i jestli souhlasí jméno na potvrzení s průkazkou. Negativní test musí mít i klienti, bez testu k nám nepronikne ani myš, zrovna dneska nějaký nešťastník bez testu stál na vrátnici.

pokud test není starší 7 dnů, tak si jej každý dělá u sebe v kanceláři a výsledek odešle emailem, použitý kit odhodí do určeného odpadkového koše (takže si tam teoreticky každý může napsat negativní)

Vinca_minor
2512 příspěvků 17.3.21 20:08

Nechci tu plevelit s haluškami, ale obávám se, že gurmánské vlákno není až tak navštěvované. Takže prosím, kdo umíte vařit halušky, poraďte mi prosím v gurmánském:pray:. Díky!

VeronikK
1296 příspěvků 18.3.21 07:47

@MP Janka u nás neprobíhalo testování žádné, celý leden-únor pěkně do školy a chráněni jen štítem. Než by začali ve školách testovat, tak je radši zavřeli všechny…

xSx
1057 příspěvků 18.3.21 09:07

@MP Janka nafasujem testy a samotestujeme se, nikam nic nehlasime, pokud to neni pozitivni. Zatim nam odpadlo cca 10 lidi (kteri hned hlasili pozitivni vysledek). Ale jsme mala firma.

Judy24
1275 příspěvků 18.3.21 09:18

@MP Janka Já práci teď na přelomu března a dubna měním, ale v té současné se na pravidla kašlalo ve velkém vždycky a zatím o nějakém hromadném testování (jakkoli to na nás teď s těmi novými pravidly pro 10+ zaměstnanců dopadne) ani slovo a pochybuju, že se na tom něco změní.

Tím rozhodně nechci říct, že tenhle postup schvaluji, ale jen tedy dávám vědět. : )

Stránka:  « Předchozí 1 2078 2079 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2091 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek