Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (995) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
sirena007
1216 příspěvků 12.4.21 08:41

@Porkpiehat @Moir Ty nažehlovačky jsou skvělé! Jak jsou velké? Mohly byste nějaké to triko vyfotit?

Moir
2532 příspěvků 12.4.21 09:19

@sirena007 nic vyfotit nemůžu, protože jsem je objednala v sobotu, u té druhé (planety) máte velikost napsanou

Femur
667 příspěvků 12.4.21 17:38

@Porkpiehat Vítejte zpět. Tu Monu Lisu s rouškou mám jako avatar ke svému týmu Výtvarka v online výuce v Teams. :-) Taky jsem sem teď chodila míň, začala jsem plést, ale na šití jsem nezanevřela.
A strašně se mi líbí ten piškvorkový obrázek. :-)

Porkpiehat
2737 příspěvků 12.4.21 22:00

@sirena007 Ty velikosti jsou dost různé, jsou vždy uvedené u výrobku, takže si člověk udělá představu o velikosti. Často je i udělaná ukázka, jak by to vypadalo na tričku nebo mikině, někdy v bílé barvě, jindy v černé, občas červená.
Většina mých obrázků je dost velká, jeden z rozměru je většinou víc jak 20 cm. Třeba ta Mona Lisa je něco mezi A5 a A4, spíš blíž k A4. K oriramovému Leonovi byl ještě jeden ten samý, ale malinký, tak 6×6× cm. Většinou jsou obrázky spíš větší, ale třeba ta Rosie Nýtovačka alias Zdravotní sestra je dost malá, také tak 6×6 cm. Žádné tričko vyfocené nemám.

Porkpiehat
2737 příspěvků 12.4.21 22:05

@Femur Ještě tam měli třeba Monday Lisa (Mona Lisa s rozcuchanými vlasy). Tahle s rouškou ale jednoznačně vedla. Jestli si to dobře pamatuji, tak k těm piškvorkám je přiložena i zmenšená verze.
Pletla jsem také dost, já jedu jen v čepicích, takže žádné umění. Ale udělala jsem malý krok pro člověka, ale velký krok pro lidstvo a pokusila jsem se uplést poprvé žakár. Samozřejmě na čepici :-D Celkem se mi povedl a jsem na sebe pyšná.

sirena007
1216 příspěvků 13.4.21 10:28

@Porkpiehat Díky, jen mě zajímalo, jak to vypadá v reálu na konkrétním triku, nejlépe rovnou na člověku :-)

witty1
124 příspěvků 13.4.21 13:27

a tohle

Já jsem ze staré školy a mně tam pořád chybí to Pluto :disappointed_relieved:

ertz
951 příspěvků 13.4.21 15:43

@witty1 Když tam u jídla něco ukápne, bude i Pluto. I Halleyova kometa by se mohla povést :-)

giuliettka
8428 příspěvků 13.4.21 15:47

Zdá sa vám to cez čiaru, alebo nie? Mne nie a na tomto som si premýšľala, kde mám hranicu. Či by sa ma dotklo, keby dali karikatúru Ježiša, tak aso sa muslimov dotkla ta karikatura Mohameda. A priznávam, že zatial neviem, nerozhodla som sa.
(červené vadí, zelené nevadí a tí čo ma neznášajú a musia mi fláknuť rameno z princípu, jedno jest akej farby, nech mi ho idú dať do pekelných celebrit. :-D )

VeronikK
1308 příspěvků 13.4.21 18:17

@Porkpiehat já myslím, že takové věci člověk dělá, aby se nezbláznil. Já momentálně vyrábím mýdla… Trička jsme dělali s dětmi vloni :-) (foukané obrázky přes šablony a batikovaná)

VeronikK
1308 příspěvků 13.4.21 18:18

@giuliettka Hlavně ta Josefína mě baví :-)

Helene
23 příspěvků 13.4.21 18:20

@giuliettka Dala jsem Vám zelené, kdybych byla v kůži Harryho, vadilo by mi to, kdybych nebyla nikdy viděna v podobném kostýmu, což není tento případ, takto na to nemůže říct ani Bé. A Meghan si koleduje o karikatury sama, jak se říká: mluviti stříbro, mlčeti zlato.

VeronikK
1308 příspěvků 13.4.21 18:22
@Femur píše:
@Porkpiehat Vítejte zpět. Tu Monu Lisu s rouškou mám jako avatar ke svému týmu Výtvarka v online výuce v Teams. :-) Taky jsem sem teď chodila míň, začala jsem plést, ale na šití jsem nezanevřela.
A strašně se mi líbí ten piškvorkový obrázek. :-)

Mě by se líbila učitelka se štítem :-) My nosili štíty, aby nám bylo vidět na pusu a rozumět…

Porkpiehat
2737 příspěvků 13.4.21 18:57

@VeronikK Žijeme jen jednou :-) Dnes jsem umyla oblázky, dala jsem je sušit a postupně se pustím do malování. Akorát že tentokrát si nejspíš většinu z nich nechám na zahradě, jen tak položené na zídce nebo mezi kytkami. Z těch mých kamenů do té facebookové skupiny jsem si jich chtěla několik nechat, hlavně meloun, u toho jsem fakt váhala. Takže si teď namaluji jen pro sebe.

bao-baba
1706 příspěvků 13.4.21 20:31

@giuliettka Ramínko jsem vám nedala žádné. I když mám ráda drsné vtipy, tady nic vtipného nevidím.

Vinca_minor
2543 příspěvků 13.4.21 20:44

@giuliettka Tak mě by se to nedotklo, jako že by mě to hluboce urazilo nebo tak něco. Ale nelíbí se mi to.

Temperance
3130 příspěvků 14.4.21 07:28

@giuliettka Nelíbí.

giuliettka
8428 příspěvků 14.4.21 15:11

@bao-baba No musím priznať, zasmiala som sa, pri prvom pohľade.
@Vinca_minor @Temperance žeby sa mi to vyložene páčilo, to nie, ale pri prvom zhliadnutí ma to pobavilo.

@VeronikK píše:
@giuliettka Hlavně ta Josefína mě baví :-)

Ja som si až vďaka tomu uvedomila, že otec Meghan, ktorý žije v tom Mexiku, je najskor hispánec. Viem, že slovo hispánec je to pejoratívne, ale nijak so nemožem spomenuť jak sa to povie spisovne. Afrošpaniel?

Judy24
1286 příspěvků 14.4.21 15:21

@giuliettka Latinoameričan?

giuliettka
8428 příspěvků 14.4.21 15:25

@Judy24 A sakra, už mi z tých predpon niečoameričan šibe. :-D Dík.

bao-baba
1706 příspěvků 14.4.21 15:31

@giuliettka Zajímalo by mne, jestli je nějaký ofiko název pro Američany evropského původu.

giuliettka
8428 příspěvků 14.4.21 15:33

@bao-baba Caucasian. Všetci sú z Kavkazu. :-D

Judy24
1286 příspěvků 14.4.21 16:42

Dotaz na úplně nové téma - nemáte prosím někdo zkušenosti s akupresurní podložkou? Nedávno to sdílely jedny influencerky, které sleduju na Instagramu (Červená propiska, kdybyste hořeli zvědavostí), ale samozřejmě sdílely značku, kde ta úplně nejlevnější varinta po 30% slevě stojí pořád přes 3000. Což mi přijde jako dost peněz, když je to z mé strany vlastně skok do neznáma.
Na druhou stranu od té doby samozřejmě čím dál víc pociťuju bolesti zad (hlavně krční páteře) a mám sto chutí si to koupit. Jde mi o tenhle typ; na webu je k dispozici spousta levnějších značek, web té drahé značky pak samozřejmě říká, že jen oni mají kvalitu atd. A já jsem blbá a jsem jen kousek od toho jim na to skočit. :D
Tak pokud máte někdo zkušenosti jakéhokoliv typu, budu vděčná, když si je tu budu moct přečíst, děkuju.

pavka_l
1301 příspěvků 14.4.21 17:31

@Judy24 Moc mě to pobavilo, něco podobného používal můj tatínek asi před 25 až 30 lety, smáli jsme se, že je jak fakír. Skončilo to pak v zapomnění někde ve skříni, tak to asi takové superúčinky nemělo.

pavka_l
1301 příspěvků 14.4.21 17:33

@giuliettka Já přiznávám, že tomu obrázku nějak nerozumím a nevím, co na tom má být vtipné… můžete mi to vysvětlit, na co ta karikatura naráží?

Stránka:  « Předchozí 1 2080 2081 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 2092 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek