Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (995) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
trnk
334 příspěvků 1 inzerát 28.4.21 14:51

@Brep Zlatnictví Zuzana ve Vodičkově ulici (blíž k Lazarské). Už mi tam několikrát opravovali nebo zvětšovali prstýnky.

MP Janka
791 příspěvků 2.5.21 06:52

Ráda bych se zeptala, jestli máte některá zkušenost s čistírnou peří v Praze nebo těmi většími, co mají svozová místa všude možně. Potřebovala bych vyčistit peří a ušít nový sypek na svoji peřinu. Když projedu stránky čistíren, tak se každá chlubí, že oni jsou nejlepší, nejlíp čistí, mají nejlepší sypkovinu, mají průhledný ceník bez kliček a já nevím co všechno. Z toho se vybírá dost těžko, zvlášť když několik svozových míst mám v podobné vzdálenosti do domova, takže bych byla vděčná za osobní zkušenosti. Děkuji

agirt
3 příspěvky 2.5.21 17:30

@MP Janka
Mám. Je to myslím čistírna peří Mareš - mají sběrná místa většinou v galanteriích. Dají nový sypek, nějakým způsobem vyčistí peří. Nevím, jestli se to dá udělat nějak lépe, ale já byla spokojená.

pavka_l
1301 příspěvků 2.5.21 18:27

@MP Janka @agirt Mohu také doporučit, nejen čištění, ale i nové peřiny jsou od Mareše perfektní.

BeKaa
642 příspěvků 2.5.21 20:26

@MP Janka Souhlasím, Mareš je fakt dobrý… peří vyčistili, dosypali, dali nové potahy. Naprostá spokojenost.

MP Janka
791 příspěvků 2.5.21 21:10

@agirt @pavka_l @BeKaa
Děkuji! Na tuhle čistírnu jsem už narazila při svém hledání, tak jsem ráda, že má dobré reference. Navíc mám sběrné místo skoro za rohem.

Stránka:  « Předchozí 1 2082 2083 2084 2085 2086 2087 2088 2089 2090 2091 2092
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek