Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (997) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
2900 příspěvků 27.5.21 09:29

@Vinca_minor Bezlepkové pečení je vždy výzva :-) I recepty z kuchařek si upravuji, aby výsledek byl ještě lepší. Recept na roládu by autorka receptu poznala jen podle ingrediencí. Způsob přípravy a pečení jsem si upravila, abych dosáhla téměr dokonalého výsledku.

Vinca_minor
2690 příspěvků 27.5.21 09:38

@Porkpiehat Aj, to já nejsem tak zkušená, já s lepkem problém nemám. Peču jen pro rodinu. Ale myslím, že už mám taky v oku, který recept se povede.

Temperance
3204 příspěvků 1.6.21 13:15

Teď na mě vyskočila reklama „chyť a pusť“. Už dlouho mi vrtá hlavou - není to týrání těch ryb? Háček je přece může docela dost poranit…

kalivrata
649 příspěvků 1.6.21 13:32

@Temperance Dá se to udělat vůči rybě i slušně (používat podběrák, nepoužívat háček s protiháčkem, opatrně vyvléknout háček, nechytat ji do suchých rukou a ideálně ji nechytat do rukou vůbec, aby pak nechytila plíseň a nechcípla), ale většina rybářů to dělá na prasáka. Ideální je samozřejmě chytit jenom tolik, kolik si můžete odnést.

Temperance
3204 příspěvků 1.6.21 13:41

@kalivrata Díky za odpověď. Ale i tak je ten háček přece zraní, a co když ho spolknou?

kalivrata
649 příspěvků 1.6.21 14:15

@Temperance Pokud se nepoužívá háček s protiháčkem, je ta ranka malá a zacelí se. Já nejsem rybář, jenom mám pár rybářů kolem sebe :-)

giuliettka
8651 příspěvků 5.6.21 20:38

Zaujímalo by ma, máte niekto zväčšené rty? Nie plastikou V-Y, ale kyselinou hyaluronovou.

giuliettka
8651 příspěvků 8.6.21 14:56

Som zvedavá u koĺkých hráčov ešte zistia, že nie sú tým za koho sa vydávajú. Najpr Guélor Kanga Kaku alias Kiaku Kiaku Kianga, u ktorého sa zistilo, že sa oficiálne narodil 4 roky po smrti matky a ubral si 5 rokov a teraz Silas Wamangituka alias Silas Katompa Mvumpa u ktorého sa zistilo, že vobec nie je ten za koho sa vydáva a pridal si rok.
https://www.irozhlas.cz/…04281500_mov
https://www.sport.cz/…entitou.html

bao-baba
1804 příspěvků 9.6.21 10:35

V poslední době, když kliknu na tlačítko „citovat“, tak mi to necituje. Nevíte někdo, co s tím? Děkuji.

kalivrata
649 příspěvků 9.6.21 10:39
@giuliettka píše:
Zaujímalo by ma, máte niekto zväčšené rty? Nie plastikou V-Y, ale kyselinou hyaluronovou.

Dobrá kamarádka má, pročpak?

Vinca_minor
2690 příspěvků 9.6.21 10:57

@bao-baba Též mi to nefunguje.

Temperance
3204 příspěvků 9.6.21 13:37
@Vinca_minor píše:
@bao-baba Též mi to nefunguje.

Mně jo.

giuliettka
8651 příspěvků 9.6.21 17:57
@kalivrata píše:
Dobrá kamarádka má, pročpak?

Zaujímalo by ma či sa vám to v skutočnosti páči. Nikdy predtým som to v skutočnosti nevidela, len na fotkách Instagramu a bulváru. Teraz mám novú kolegyňu a vidím to denne a strašne sa mi to nepáči. Je to na prvý pohľad vidieť že je to umelé, vyzerá jak keby mala furt oduté pery a ja som zistila, že ani ostatným kolegyniam sa to nepáči. Každý pozerá tak rozpačito Ona je výsledkom evidentne nadšená. Nie je to nové, zistila som, že si to dáva už roky rovnako.

kalivrata
649 příspěvků 9.6.21 20:19

No, popravdě, nelíbí. Vypadají nepřirozeně. Asi by se mi to líbilo, kdyby si třeba někdo nechal doplnit příliš úzký horní ret k plnému spodnímu, ale k ní se hodily ty úzké rty. Ale kdybych ji neznala, asi to nepoznám.

giuliettka
8651 příspěvků 9.6.21 21:37

@kalivrata To jej vyzerá nejak takto. A fakt ma človek problém necumiet na to a dívať sa jej pri rozhovore do očí. Edit fiiiha zistila som, že netuším ako pridať z mobilu foto. Dám až budem na ntb.

giuliettka
8651 příspěvků 12.6.21 07:15

@kalivrata Vyzerá to nejak takto. Ten horný ret vyzerá ako keby bola večne ofučaná. Fotka je náhodná z netu.

oliviax21
77 příspěvků 12.6.21 09:29

Ten trend botoxu a plastických operací jsem nějak nepochopila.
1. Vždycky je to poznat.
2. Vypadá to, jako kdyby ty různé části obličeje (vypnuté a normální) k sobě nepatřily.
3. Ještě jsem neviděla nikoho, komu by plastika opravdu slušela (až na úpravu nosu, převislých horních víček a velké asymetrie u prsou). Dívám se na streamu na pořad MUDr. Doležala a vždycky si říkám, že i ta malinkatá prsa vypadala líp přírodní.
4. Vrásky píše do tváře život, patří tam.
5. Zvětšování rtů viz bod číslo 1 + mi stále vrtá hlavou, PROČ se to stalo snad povinnou výbavou?

giuliettka
8651 příspěvků 12.6.21 09:33
@oliviax21 píše:
5. Zvětšování rtů viz bod číslo 1 + mi stále vrtá hlavou, PROČ se to stalo snad povinnou výbavou?

Nie je to rýpanie, ale naozaj ma to zaujíma. Koĺko ste videla zväčšených rtu? Naozaj máte pocit, že je to povinná výbava? Nerátam tých 25 rovnakých celebrít večne otrčených v bulvári.

oliviax21
77 příspěvků 12.6.21 09:50

@giuliettka Myslela jsem právě u těch známých osobností. Těch, co jsou vidět v bulváru nebo jsou hodně sledované na soc. sítích. Modelky, herečky. V amerických filmech a seriálech. Z lidí v mém okolí neznám nikoho, kdo to má.

Vinca_minor
2690 příspěvků 12.6.21 10:34

@oliviax21 Na plastiku horních víček se chystám už ve svých 36 letech. Vždycky jsem měla zavalené oči a pohyblivé víčko mi v podstatě nebylo nikdy vidět, ale jsou zavalené čím dál tím víc, mám je hrozně unavené a nemůžu vlastně naplno otevřít oči. Ale zároveň mě mrzí, že mi to ty oči změní, prostě to ke mně patří.

Příspěvek upraven 12.06.21 v 11:35

Vinca_minor
2690 příspěvků 12.6.21 10:36

Mě plastická chirurgie fascinuje, co dokáže po úrazech a nemocech. Ale estetickou krom extrémních případů moc neuznávám.

Příspěvek upraven 12.06.21 v 11:35

oliviax21
77 příspěvků 12.6.21 10:43

@Vinca_minor Držím Vám palce, určitě Vám to pomůže. Kolegyni dělali víčka ze zdravotních důvodů v dubnu, chodila pak chvíli s černými brýlemi (měla stehy a malé modřiny). Je pravda, že vypadá o trošku jinak (výraz v obličeji), ale myslím, že je to otázka zvyku. Operace jí vyřešila problémy s očima, to je to hlavní.

Bystromila Klíšťová
97 příspěvků 12.6.21 11:17
@oliviax21 píše:
Ten trend botoxu a plastických operací jsem nějak nepochopila.
1. Vždycky je to poznat.
2. Vypadá to, jako kdyby ty různé části obličeje (vypnuté a normální) k sobě nepatřily.
3. Ještě jsem neviděla nikoho, komu by plastika opravdu slušela (až na úpravu nosu, převislých horních víček a velké asymetrie u prsou). Dívám se na streamu na pořad MUDr. Doležala a vždycky si říkám, že i ta malinkatá prsa vypadala líp přírodní.
4. Vrásky píše do tváře život, patří tam.

Protože ty, co jsou udělané dobře, nepoznáte. Jedna kolegyně si nechává vyplnit „mračivku“, druhá nosoretní rýhy, a divně to nevypadá. Naopak ta s tou výraznou mračivkou najednou nevypadá, jako že je věčně naštvaná.
A připojim svoji zkušenost, která tak pozitivní není. Měla jsem dojem, že mam kruhy pod očima jakoby vpadlé. Byla mi doporučena výplň kyselinou hyaluronovou. Projedu fota po internetech, vyberu kliniku podle doporučení, upozornim lékařku, že hlavně nechci být napuchlá jak putin. No byla jsem napuchlá jak putin, protože to aplikují blíž k lícním kostem než po oko, takže jsem rázem měla ještě výraznější lícní kosti než obvykle. Jako kruhy pod očima zmizely, ale vypadala jsem blbě. Naštěstí následoval lockdown, během kterého se to nejhorší vstřebalo, teď už mam zase svoje kruhy pod očima a jsem spokojená.

giuliettka
8651 příspěvků 12.6.21 11:21
@Bystromila Klíšťová píše:
Protože ty, co jsou udělané dobře, nepoznáte.

To tvrdí aj ta moja kolegyńa. :-D Je presvedčená, že keby nám to nepovedala, tak to netušíme. Pomlouvali sme ju medzi sebou týždeň, kým som sa odhodlala a tak nenápadne zaviedla reč na plastiky a ona prišla s tým, že to má zväčšené, ale že komu to nepovie, ten to netuší. :-D

Bystromila Klíšťová
97 příspěvků 12.6.21 11:28

@giuliettka Tak pravdu mít může, akorát jí se to holt netýká :-D Já teda hezky udělané rty neviděla. Když jsem projížděla různé fotografie, tak i když zepředu to třeba vypadalo hezky, tak z boku to vypadalo nepřirozeně vždycky.

Stránka:  « Předchozí 1 2088 2089 2090 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek