Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (1007) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
8848 příspěvků 12.6.21 11:40
@Bystromila Klíšťová píše:
@giuliettka Tak pravdu mít může, akorát jí se to holt netýká :-D

Teraz som už presvedčená, že každá plastika je vidieť. Spomínate si na nick menom berulka, prispievala na MP pred rokmi. Potom sa odmlčala. Ešte pred tým exodusom na Parfumániu. A po odchode nickov na Parfumániu, bolo to tak po roku, sa na Parfu prihlásila pod nickom Berta. Dávala fotky do cjmdns, a tam potom do toho ich vlákna. A tam som napríklad zistila, že má plastiku viečok a lifting. A vidieť to bolo na prvý pohľad. A to nebola celebrita čo vídate na obrazovke pc/mobilu denne a možete si nájst pred a po. Pripadá mi to ako u tých Bogdanoff čo som dala do pekelných celebrít, kde tí chlapi tvrdia, že nemajú žiadnú plastiku. Každý kto to má si myslí, že to ostatní nevidia, pretože sám je presvedčený, že to vidie´t nie je. No bohužiaľ je.
https://www.youtube.com/watch?…

oliviax21
98 příspěvků 12.6.21 12:55

Vendula Svobodová, Dagmar Havlová, Simona Krainová, Dara Rolins, Helena Vondráčková,… Tam to prostě vidět je. A je tam podle mě právě velký kontrast mezi tou přírodní a umělou částí obličeje, to je to, co se mi vůbec nelíbí a přijde mi na hlavu postavené, že to v prostředí, ve kterém se pohybují, je bráno pomalu jako nutnost, že si ty dámy možná myslí, že jsou ty plastiky vyžadovány. Nebo myslíte, že si opravdu myslí, že s nimi vypadají líp/mladší/víc sexy? :thinking:

BeKaa
674 příspěvků 12.6.21 12:56

Já jsem si před rokem nechala píchnout botox do čela a mezi obočí a byla jsem nadmíru spokojená. Přestala jsem vypadat, že se pořád mračím. Na jaře už jsem se začala zase mračit, ale zjistila jsem, že jsem těhotná, tak se ještě chvilku mračit budu :-)
Na jiné zákroky si netroufám, ale botox mě fakt nadchnul. To moje krčení čela a obočí mě štvalo od mládí. Nemyslím si, že si toho někdo všimnul, ale je pravda, že mi tam toho dali maličko.

Judy24
1347 příspěvků 12.6.21 13:52

@BeKaa Můžu se prosím zeptat, na kolik vás to cca vyšlo? Nemusíte mi to říkat, pokud nechcete, samozřejmě, ale tohle je do budoucna jediná věc, nad kterou lehce uvažuju z podobných důvodů, jaké zmiňujete vy.

if5
493 příspěvků 12.6.21 16:48

@BeKaa Zkuste si nechat někde v optice přeměřit zrak (i nablízko), to mračení někdy bývá způsobeno namáhavým zaostřováním.

BeKaa
674 příspěvků 12.6.21 17:01

@Judy24 Platila jsem kolem 5.000, asi je to víc než se platí normálně, ale chtěla jsem kvalitní kliniku a doktorku. Jinak to bylo úplně v pohodě, aplikace je během pár minut, vpichy jsou trochu cítit, ale nic dramatického a pak jsem se do večera neměla shýbat. Mimika mizela pomalu a postupně, za 14 dní jsem šla na kontrolu a protože mám mimořádně silné mračivé svaly, dopíchla mi tam paní doktorka ještě trošku, to už bylo zdarma. A vydrželo to asi půl roku perfektní, pak už jsem začala zjišťovat, že mi zase svaly fungují a teď jsem, jako by to nikdy nebylo. Ale jakmile dokojím, půjdu do toho zase. Na fotkách i v životě jsem vypadala mnohem lépe, jinak se do sluníčka vždycky ksichtím :-)

BeKaa
674 příspěvků 12.6.21 17:05

@if5 Máte pravdu, do dálky vidím hůř, mám půl dioptrie a na řízení v šeru nosím brýle. Ale pokud to není úplně nezbytné, brýle pořád nosit nechci.

kalivrata
657 příspěvků 12.6.21 18:56

@giuliettka já mám kyselinu hyaluronovou pod očima, od prosince, fotky sem dávám, takže to asi přirozeně vypadá, když jste to doteď nepoznala :D dělali mi to nadvakrát, napoprvé jen trochu, protože když je tam málo, vždycky se dá přidat, ale odebrat se nedá. A pozná se to, až když to není oteklé :) a mně to přišlo málo :D

Na fotku rtu se kouknu, až budu u počítače, na mobilu se mi neukazuje :)

giuliettka
8848 příspěvků 12.6.21 19:13
@kalivrata píše:
fotky sem dávám, takže to asi přirozeně vypadá, když jste to doteď nepoznala :D

Z vaších fotiek sa nedá poznať ani či sa fotíte vo dne, alebo v n oci. :-D

kalivrata
657 příspěvků 12.6.21 19:27

@giuliettka a jo, no. Přísahám, že až ten byt dodělám a nebudu se stydět za to, co tam je, dám zrcadlo na nějaké světlé místo.

(většinou fotím v noci nebo ve výtahu)

giuliettka
8848 příspěvků 12.6.21 19:27

@kalivrata Šibe mi, alebo tam tá fotka tých rtu fakt nie je?

kalivrata
657 příspěvků 12.6.21 19:33
@giuliettka píše:
@kalivrata Šibe mi, alebo tam tá fotka tých rtu fakt nie je?

No, já ji fakt nevidím, ale myslela jsem, že to dělá můj mobil.

kalivrata
657 příspěvků 12.6.21 19:44

@giuliettka tak to má moje kamarádka stejně. Je to poznat

bao-baba
1905 příspěvků 12.6.21 21:33

Já mám asi 10 let plastiku horních víček, myslím si, že to vypadá dobře a že by to mnoha lidem prospělo. Teď nemluvím o kosmetické stránce věci, ale někdo má na víčkách pěknou tíhu přebytečné kůže až třeba přes kořínky řas. Na botox je u mně pozdě, ale ani dříve jsem ho nechtěla. Ani výplně, vrásky neřeším. Fakt je, že kamarádka (o dost mladší) má lehký botox na čele a docela jí to pomohlo, dřív pořád zvedala obočí tak, že měla na čele harmoniku.

Vinca_minor
2866 příspěvků 12.6.21 22:28

@bao-baba Přesně tu přebytečnou kůži přes kořínky řas mám. A zároveň mám hrozně málo místa mezi očima a obočím, špičky řas jsou až k obočí. Naštěstí oční doktorka je moje kamarádka a věnovala se i estetické chirurgii očí, tak věřím, že mi dobře poradí. Musím se k ní konečně objednat.
Edit: přidávám důkazní foto unavených večerních očí. Myslím, že na plastiku už jsem ze zdravotních důvodů pár let zralá… Ale mně se tak hrozně nechce pod kudlu.

Příspěvek upraven 12.06.21 v 22:35

BeKaa
674 příspěvků 12.6.21 22:32

Když jsme už u té vizáže, co jsem těhotná, objevily se mi na tváři červené pupínky, je to nejspíš rosacea. Respirátory a horko to taky nevylepšují. Nemáte někdo tip na dobrý krém? Zkusila jsem Biodermu přímo řadu určenou na růžovku, ale ten krém mi nesedí, mám pocit, že mi vysušje kůži. Nejlepší byl zatím růžový od Uriage, vyhovoval mi konzistencí, byl akorát hydratující, ale ta růžovka se po něm vůbec nelepšila.
Nemám těch pupínků zatím moc, ale mám jinak celkem pěknou pleť a bojím se, že se to bude zhoršovat. Budu ráda i za veškeré informace k rosacee, jestli s tím máte někdo zkušenost. Co vám pomáhalo a co to zhoršovalo atd.

if5
493 příspěvků 13.6.21 15:36

@BeKaa Zajít si na kožní?

Ophelie
1231 příspěvků 13.6.21 16:41

@BeKaa ráda bych vás potěšila - nebude to „jen“ jeden z projevů hormonálních změn?

BeKaa
674 příspěvků 13.6.21 18:50

@if5 Na kožním mi řekli, že to je Rosacea, ale nic v těhotenství nemůžu. Tak hledám aspoň nějaký krém, který by mi pomohl.
@Ophelie Doufám, že to po čase zmizí… :-)

bao-baba
1905 příspěvků 13.6.21 19:06

@Vinca_minor Nebylo to tak hrozný.

xSx
1126 příspěvků 14.6.21 09:00

@Vinca_minor ha, mam dost podobne oci akorat s tim rozdilem, ze je mam otekle vetsinou rano. Myslim, ze casem taky s tim budu muset neco delat. No a vrasky, to je kapitola sama o sobe. Mam strasny vrasky na cele, taky porad zvedam oboci a vubec mam dost vyraznou mimiku :)
Kdy je vlastne vlastne na botox uz pozde?

bao-baba
1905 příspěvků 14.6.21 10:12

@xSx No, mně je 60+, tak si myslím, že v tomto věku už má člověk vrásek tolik, že to botox nesrovná, řekla bych, že je to spíš pro mladší, aby se vrásky mimikou nevytvořily. Ale nejsem odborník, je to jen můj subjektivní názor.

Paris1789
5483 příspěvků 14.6.21 14:11

Co je špatné na tom být starý/stará? Resp. vypadat na svůj věk? Mně to teda vůbec nevadí.

DanielaS
5287 příspěvků 14.6.21 16:31

Na vrasky na cele je nejlepsi ofina.

Stránka:  « Předchozí 1 2091 2092 2093 2094 2095 2096 2097 2098 2099 2100 2101 2106 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek