Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (1021) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Porkpiehat
2998 příspěvků 13.10.21 20:45

@MP blanka Já vůbec netuším, kdo s těmi barvičkami přišel. Bude to asi záviset na jednotlivých školách (náš druhý stupeň totiž není jediný ve Francii, kdo to používá), případně na krajském školském úřadu? Znovu jsem si to teď hledala a prý to má připomínat světla na semaforu a modrá je tam přidaná jako že fakt dost dobrý.
Paradoxem u nás na vesnici je, že se první stupeň musel přizpůsobit druhému stupni, aby to bylo stejné. Ale jsem ráda, že učitelky tak nepostupují pořád, jen děti připravují na to, že na druhém stupni to tak funguje.

Teď jsem narazila na diskuzi učitelů na nějakém jejich foru (čtyři roky staré) a někteří jsou tam opravdu zoufalí, protože tři barvy jsou nedostačující pro hodnocení (něco ve stylu že jedničkáři a dvojkaři, pak trojkaři a čtyřkaři jsou vlastně hodnoceni stejně). Podle toho, co tam uvádí, tak 70-100% je hodnoceno jako že to student zvládl, 40-70% jako že celkem dobrý, a pod 40% nezvládl. Takže někteří píší, že si dál jedou poměrové hodnocení, které pak převádí na barvičky. A také jsem se tam dočetla, že si to na té škole měli odhlasovat a že ta dotyčná byla jediná proti, tak barvičky jako hodnocení prošlo. Tak vlastně ještě můžu být ráda, že u nás si odsouhlasili čtyři barvy :-D

Oveeec
3064 příspěvků 13.10.21 23:04

Nejdřív jsem se chtěla pustit do lamentů nad generací nafoukaných neumětelů (a bude hůř), ale je to úplně zbytečné. Tak aspoň můj oblíbený vtip :)

giuliettka
9045 příspěvků 14.10.21 16:55

Pozeráte niekto Rachael Ray’s ‚30 Minute Meals‘? Náhodou som na ńu narazila a fascinuje ma ako tá ženská u toho varenia slintá, až človek má chuť jej povedať dokelu mala si sa pred natáčaním najesť, vyzerá to hnusne. A všetko vždy nahádže na jednu misku, alebo servirovaciu dosku a vyzerá to jak jedlo pre prasce vo válove.

giuliettka
9045 příspěvků 14.10.21 17:01

Tak pri googlení pozerám, že to žranie sa už na nej prejavilo. :-D Zlatá Nigela. :-D

ertz
1041 příspěvků 14.10.21 19:29

@giuliettka Pár dílů jsem viděla a vždy mě zarazilo, kolik do toho sype koření. Cokoliv vařila, vrazila tam čili papričky, koriandr, pepř a hodně dalších, pár lžic hořčice a pocákala to dalšími tekutými ochucovadly. Ve výsledku muselo být všechno chuťově hodně podobné.

giuliettka
9045 příspěvků 16.10.21 13:55

Zaujímalo by ma, jak sa ciítia títo dvaja idioti, teraz po krachu firmy. :-D

porjk
3289 příspěvků 16.10.21 14:36

@giuliettka Určitě dobře, zaplaceno dostali (možná) a víc je nezajímá.

Gorilka
1448 příspěvků 16.10.21 15:30

@porjk To je dobrá otázka estli dostali zaplaceno.

porjk
3289 příspěvků 16.10.21 16:41

@Gorilka Já když jsem tu reklamu vždycky zahlédla, tak fuj! Vlastně jsem dlouho nevěděla, co propagují, jak jsem rychle zmizela z dosahu televize.

bao-baba
1985 příspěvků 16.10.21 17:14

@giuliettka Proč idioti? Oni krach nezavinili a pochybuji, že něco tušili, stejně jako statisíce zákazníků Bohemie. Je třeba idiot kameraman, který tu reklamu nasnímal, nebo se to vztahuje jen na herce?

MP blanka
2956 příspěvků 16.10.21 20:03

@bao-baba - môj názor je, že bez ohľadu na to, pre koho bola reklama vytvorená a či firma skrachovala, alebo nie - herci skutočne pôsobili ako idioti. Ak to bol zámer, tak sa podaril. :-)

giuliettka
9045 příspěvků 16.10.21 20:46
@bao-baba píše: …nebo se to vztahuje jen na herce?

Len na hercov. Že, vy ste tú reklamu nevidela? Detailný záber na vajcia a penis toho Lišku, je fakt niečo čo človek potrebuje vidieť pri presušení filmu reklamou.
Ak máte obrazovku 100+, tak záber jak ten telofon zdvíha zo zeme, fakt stál za to. Človek si vravel čo si tým Liška kompenzuje.

Uživatel je onlineSinger ka
179 příspěvků 16.10.21 20:53

@giuliettka nekompenzuje si nic, i herci musí platit složenky. Jinak reklama priblbla je stejně jako spousta jiných a asi fungovala, když mají tolik klientů.

bao-baba
1985 příspěvků 17.10.21 09:42

@giuliettka Tak tu reklamu jsem viděla, blééé. Otázka je, jestli to tak Liška chtěl. Ten nechutný záběr mohl a nemusel být úmyslný a někdo ve střižně rozhodl, že to tam bude. Sharon Stone v rozhovoru po letech řekla, že když se točila ona velmi známá scéna v Základním instinktu, jak jí ujistili, že nic nebude vidět. A bylo…

porjk
3289 příspěvků 17.10.21 12:45

@bao-baba Nevím, jestli záměr, ale tohle páchne i přes obrazovku. Rozumím nadsázce, ta upocenost mi vadí. Musím přiznat, že Liška není můj oblíbenec, takže je to umocněno i tím.

Stránka:  « Předchozí 1 2106 2107 2108 2109 2110 2111 2112 2113 2114 2115 2116
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek