Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (1027) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9225 příspěvků 24.10.21 07:50

@bao-baba A navyše tipujem, že ten český redaktor nemá predplatné na Gazetu Wyborczu a tak si prečítal len ten kúsok čo je bezplatný a zvyšok si vymyslel. Toto je originál toho odporučacieho listu a nie je tam nič o telocviku a sukne majú byť do polovice stehna. A Poliaci sa rozčuľujú viac nad tým, že študenti a doktoranti majú mať zakryté tetovanie, ako nad tým, že ženám zakázali mini.

edit ten obrázok neviem vložiť väčší.

Příspěvek upraven 24.10.21 v 08:31

giuliettka
9225 příspěvků 24.10.21 07:58
@AjazRyb píše:
@bao-baba To nařízení je poněkud idiotské.
(kdyby nebylo tak idiotské, řekla bych, že by tedy mělo platit i pro chlapce. Chlapci totiž zase mohou dráždit „nahými“ částmi těla dívky…)

To nariadenie hlavne nie je nariadením, ale odporučaním a platí pre všetkých. (ale teda nie to čo píšu na Novinkách, ale iné, viď )

giuliettka
9225 příspěvků 24.10.21 08:50

Som si rozklikla ten článok na Novinkách a následne diskusiu. Doteraz som si myslela, že Češi nenávidia len Slovákov a Ukrajincov. Ale tá diskusia je príšerná. Na Poliakoch tam nenechali niť suchú, pohrdanie z nich len tak čiší a to pritom ten článok je vycucaný z prsta. Prebohaživého už nikdy diskusiu na Novinkách neotvorím.

Moir
2611 příspěvků 24.10.21 08:54

..

giuliettka
9225 příspěvků 24.10.21 08:57

@Moir Ale no tak. Aj na blbej pozvánke na nejakú akciu Vám napíšu, že máte mať dress code a ešte vám aj určia čo presne.

giuliettka
9225 příspěvků 24.10.21 08:59

@Moir Škoda, že ste to zmazala. A čo všetky britské a americké školy s ich uniformami?

BeKaa
695 příspěvků 24.10.21 17:04

Dcera chodí do školy, kde je vyžadována uniforma. Pro mě i pro ni je to fajn, protože ráno nestojí hodinu před skříní, tedy stojí, ale jen jeden den týdně, kdy uniformu mít nemusí :-) Navíc jsem ráda, že se učí oblékat slušně. Kraťasy pod zadek patří k vodě ne do školy.

Lakerol
265 příspěvků 24.10.21 17:28

Na nevhodné oblečení nejvíc platí klimatizace v kombinaci s vhodně rozvrženými laborkami či jinými praktiky. Např. do pitevny si kraťasy nebo podpatky vezmete jen jednou.

Moir
2611 příspěvků 24.10.21 20:08

@giuliettka americké „dresscode“ pro dívky jsou pošahané extrémně

radmila.k
169 příspěvků 24.10.21 20:17

Nakonec jsem po poradě s prodavačem koupila samsung A22 a jsem spokojená. Žádný trhač asfaltu, ale má vše co potřebuju, je jednoduchý, hezký a příjemný do ruky. Děkuji všem.

giuliettka
9225 příspěvků 27.10.21 11:02

Zaujímalo by ma či vravíte na tu situáciu oķolo krachu Bohemia Energy. Ja mám čoraz nutkavejši pocit, že tí ľudia si za to môžu sami a že by si to mali vyžrať až do dna. Ešte jak čítam na FB, že predsa sa nebudú viazať u Eon a Mnd na tri roky, aby mali výhodnejší tarif a že každý chce len rok, ale za cenu ako ti s dlhodobou zmluvou, tak sa mi otvára nôž vo vrecku. Pre stovku by si predtym dali koleno vŕtať, tak nech teraz mrznú.

Gorilka
1454 příspěvků 27.10.21 12:03

@giuliettka Chtít můžou, ale nedostanou. Páč to množství co chybí - protože to BE pos r a la - se musí koupit za aktuální cenu.

giuliettka
9225 příspěvků 27.10.21 12:35

@Gorilka že ty nemáš nikoho z Bohemia Energy na fb? :-) Čo za psie kusy sú tam schopní písať, to človek zira jak z reklamy na Vizír. Fakt mám chuť zarevať, preber sa a nabudúce nemigruj za každým, kto ti ponúkne zľavu.

kobylkalucni
487 příspěvků 27.10.21 12:57

Já si fakt nemyslím, že by se kdokoliv měl starat o to, jak ta firma hospodaří. Měla všechny oprávnění, licence, certifikáty a já nevím co ještě. Když by si někdo koupil mobil za půlku ceny na inzerát, psaný lámanou češtinou, platba v Bitcoinech a mobil mu nepřišel, dobře mu tak. Ale když by si ho koupil z e-shopu, který má na heurece “ověřeno zakazniky” a stovky kladných recenzí a nedošel mu, taky dobře mu tak, měl si ho koupit z Mallu o tisícovku dráž?

kobylkalucni
487 příspěvků 27.10.21 13:00

A vážně si myslíte, že eon teď prostě nevyužívá toho, že ti lidi nemají kam jít a plyn potřebují? Že ta cena skutečně odpovídá?

giuliettka
9225 příspěvků 27.10.21 13:10
@kobylkalucni píše:
Ale když by si ho koupil z e-shopu, který má na heurece “ověřeno zakazniky” a stovky kladných recenzí a nedošel mu, taky dobře mu tak, měl si ho koupit z Mallu o tisícovku dráž?

Ja si myslim, že je je to jak z Apple. Ak si to kúpiš s heureky o tisicovku lacnejšie, lebo nebudeš predsa kupovať priamo v Apple, tak je to tvoj problém ak je fake.

Gorilka
1454 příspěvků 27.10.21 13:12
@kobylkalucni píše:
A vážně si myslíte, že eon teď prostě nevyužívá toho, že ti lidi nemají kam jít a plyn potřebují? Že ta cena skutečně odpovídá?

Myslíš si, že EON má nakoupený do rezervy patřičný objem pro cca jedno mega nových zákazníků?

giuliettka
9225 příspěvků 27.10.21 13:17
@kobylkalucni píše:

Neviem či využíva, ale keby som bola roky stály zákazník eon, tak ma naštve ak novému zákazníkovi dajú rovnakú cenu ako tomu stálemu. Bez ohľadu na aktuálnu cenu produktu. Ale ide mi skôr o to, že tí ľudia aj v tejto situácii nie su ochotný uzavriet trebárs na 3 roky, ale požadujú rok, 6 mesiacov za ceny ako majú ti dlhodobý zákazníci. Akože fakt tam idú s tým, ak bude za rok zase niekto lacnejší tak tam pobežím jak pes za klackem a vy čo ste ma teraz zobrali si trhnite. Ľudia čo idú od tej Bohemia mi pripadajú ako vychcánkove.

Gorilka
1454 příspěvků 27.10.21 13:34

@giuliettka Hele, normální člověk ví, že to buď musí zaplatit, nebo nebude topit/ vařit/svítit. Vychcánkové budou remcat vždycky. V bankovní sektoru je to obdobný se spořícím účtem - určitá část lidí přesouvá peníze tam kde je v danou dobu vyšší úrok.

Paris1789
5561 příspěvků 27.10.21 14:02

@giuliettka
víceméně souhlasím, jen bych podotkla, že ta smlouva už je na hraně, spousta těch zákazníků žila v domnění, že má zafixováno, a ono ne.
Vzpomněla jsem si ale na svého prvního zaměstnavatele, ten byl takový škrt, že snad týdně přesouval vklady mezi bankami, jak ony měnily úrok z vkladů (1. pol. 90. let) a jak mu to nakonec všechno zůstalo v Moravcově Kreditní bance a všichni jsme si tenkrát říkali, že mu to patří. Jeho shánčlivost byla stejná u zvyšování platu a tak jsem tam vydržela jen půl roku.

Paris1789
5561 příspěvků 27.10.21 14:02

@Gorilka tak ona i BE má nakoupeno, jen to chce prodat za ty aktuální ceny :-)

Paris1789
5561 příspěvků 27.10.21 14:04

@kobylkalucni jestli cena odpovídá se přesvědčíte pohledem na komoditní burzy. Lítá to tam slušně, a i tu volatilitu musejí poskytovatelé do tarifů zahrnout

Paris1789
5561 příspěvků 27.10.21 14:06

Mám na fb v přátelích lidi, co uznávají, že díky poskytovatelům jako je/byla BE, ušetřili během několika let vyšší desetitisíce. Takže ano, teď se to obrátilo a snad mají našetřeno. Co k tomu dodat?

Porkpiehat
3068 příspěvků 27.10.21 17:44

Nevíte někdo, na které sociální síti by se dala najít tato paní, co se obléká jako Kate? https://www.super.cz/…c-korun.html#…. sznhp. box&dop_req_id=AP98tRwW3Vo-202110271116&dop_id=783499&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Oblékání Kate se mi vždy líbilo, tak bych si chtěla prohlédnout víc fotek.

giuliettka
9225 příspěvků 27.10.21 20:22
@Porkpiehat píše:
Oblékání Kate se mi vždy líbilo, tak bych si chtěla prohlédnout víc fotek.

Neviem kde je tá pani, ani pod akým názvom má stránky, ale Kate má vlastnú fanušikovskú stránku, kde je takmer všetko v čom sa objavila na verejnosti, aj to odkial to je a značka.
https://whatkatewore.com/

Stránka:  « Předchozí 1 2112 2113 2114 2115 2116 2117 2118 2119 2120 2121 2122 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek