Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (1027) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9238 příspěvků 12.11.21 15:25
@lorens píše:
@Judy24 . Akorát mě vždy vyděsí, jak velký kus másla to je, když uříznu dvě lžíce.

A to maslo ma tiež štve. Kde mám zohnať maslo solené? Ha? :-D

Judy24
1401 příspěvků 12.11.21 15:27

@Porkpiehat A neměnili náhodou složení té mouky samotné? Je blbé, že jim to tedy stejně nevychází, ale alespoň by to vysvětlovalo, proč ten recept vůbec mění.

ertz
1098 příspěvků 12.11.21 15:48

@giuliettka Cukráři prý u vajec používají objem - tzn 100 ml bílků ( a ne x kusů, právě kvůli rozdílné velikosti).
Mary Berg neznám, opravdu je celá uměle marcipánová.
Já peču stylem přiměřeně, přiměřeně, takže někdy je trochu jiná konzistence nebo chuť. Ale už jsem přepočítávala množství oleje z hmotnosti na objem a překvapilo mě, že hustota oleje je menší než hustota vody.
Liší se solené máslo od osoleného másla?

giuliettka
9238 příspěvků 12.11.21 15:57

@ertz Tá Mary Berg vyhrala v Kanade tu Master Chef či jak sa to volá. Varí na TV Paprika, preto ju pozerám. Ale vždy len pár minút a keď je doma manžel, tak len sekúnd, ona má z nej tik. Fakt skáče jak splašená koza a keby nemala uši, tak sa smeje okolo celej hlavy. https://www.youtube.com/watch?…
Podľa tej súťaže The Great British Bake Off, (neviem či a pod akým názvom je to u nás) rozdiel medzi maslom soleným od výrobcu a posoleným rozdiel je. Ale netuším či sa to u nás predáva, to solené. Manžel ma poslal niekam, keď som chcela, aby mi ho doniesol z Lidlu. :-D

lorens
2528 příspěvků 12.11.21 16:36

@giuliettka Na solené máslo zkuste Tesco - bylo i za akční ceny. :) Zásadně peču z nesoleného a sůl přidávám zvlášť. Vlastně solené ani nekupujeme, máme, jen když se muž přešmátne. Použije se na vaření, přece to nevyhodíme, že?

Temperance
3373 příspěvků 12.11.21 16:49

@ertz „Pravda vyjde najevo jako olej na vodu“ - to neznáte? A proč mastná oka plavou na polévce?

ertz
1098 příspěvků 12.11.21 17:07

@Temperance To první neznám, a u polévky - cink, teprve teď mi to došlo :-). Díky

bao-baba
2049 příspěvků 12.11.21 19:16

@ertz V cukrářských receptech jsem viděla množství vajec měřené i na váhu.

Singer ka
200 příspěvků 12.11.21 19:32

@giuliettka namátkou

Moir
2612 příspěvků 12.11.21 19:56
@ertz píše:
Liší se solené máslo od osoleného másla?

neliší
ale v některých zemích na západ od nás je solené máslo tak běžné, že se musí v receptech zdůrazňovat, že se má použít nesolené

Porkpiehat
3090 příspěvků 12.11.21 22:34
@giuliettka píše:
A to maslo ma tiež štve. Kde mám zohnať maslo solené? Ha? :-D

No přece si přijedeš do Francie :-) Solené máslo mě naučil jíst manžel. Máme ho doma neustále, na vaření ho nepoužívám, ale mažu si ho jen tak na chleba.

Porkpiehat
3090 příspěvků 12.11.21 22:45
@Judy24 píše:
@Porkpiehat A neměnili náhodou složení té mouky samotné? Je blbé, že jim to tedy stejně nevychází, ale alespoň by to vysvětlovalo, proč ten recept vůbec mění.

Nepamatuji si ani recept, takže složení směsi je úplně utopie :-D
Tipovala bych spíš, že jim původní těsto možná přišlo moc „suché“ (mně vyhovovalo, nakynulo dobře). Určitě tam nabylo 30 g oleje. Nové těsto je mastnějšíjí a nakyne víc. Bezlepkové těsto (jakékoliv) je vždy komplikované. To na pizzu se nedá vytáhnout (jako to dělá pizzaiolo), ani vyválet, aby se nelepilo na váleček. Takže si beru chirurgickou rukavici a prsty a dlaní těsto roztahuji. Moje pizza chutná manželovi i dětem, prý ani nepoznají, že to není klasická pizza. Ale ráda bych si teď vyzkoušela ten původní recept, abych se rozhodla, který budu nadále dělat.

lorens
2528 příspěvků 12.11.21 22:57

@Porkpiehat Já zase svého muže odučila. :)

giuliettka
9238 příspěvků 13.11.21 08:54
@Porkpiehat píše:
No přece si přijedeš do Francie :-) Solené máslo mě naučil jíst manžel. Máme ho doma neustále, na vaření ho nepoužívám, ale mažu si ho jen tak na chleba.

Si mi pripomenula jak som v detstve bola na prázdninách u dedka. A my sme doma jedli chlieb s maslom vždy bez soli. A on mi dal chlieb s maslom a krajec rovno posolil. Strašne mi to nechutnalo, mala som problém to zjesť, myslela som si, že to maslo je skazené, ale hanbila som sa to povedať dedkovi. Tak som zvyšok prázdnin chcela chleba vždy len s džemom. Keď po mňa mamka prišla, tak som sa jej povedala, že prázdniny boli super, ale že maslo sa nedá zjesť. Mama hneď vedela, kde je zádrhel, že soľ na chleba si prestala dávať až po svadbe, keď to ochutnala s otcom. Takže ja asi ostanem u nesoleného. :-D
A dedko mi už nikdy v živote chleba nenamazal, mohla som si ho krájať a mazať sama. :-D

Porkpiehat
3090 příspěvků 13.11.21 14:16

@giuliettka Moje maminka si chléb s máslem vždy mazala v tlusté vrstvě a pak hodně posolila a opepřila. Máslo jsem měla vždy ráda, ale ta tlustá vrstva mi trochu vadila. V osolení a opepření jsem nenašla zálibu. Ale slané máslo je něco jiného než osolené, chutě jsou v másle spojené.

Doporučuji ochutnat slaný karamel, už ani nevím, jak chutná normální karamel.

giuliettka
9238 příspěvků 13.11.21 16:55
@Porkpiehat píše:
Doporučuji ochutnat slaný karamel, už ani nevím, jak chutná normální karamel.

Samotný slaný karamel som asi nejdela, ale ochutnala som túto zmrzlinu. S manželom sme si každý dal dve lyžičky. Jednu jak sme to ochutnali a druhú ako uistenie, že je to fakt hnusné. Malý si dal len jednu, mal viac rozumu jak my. :-D Pomesiaci v mrazaku sme to vyhodlili.

Oveeec
3130 příspěvků 13.11.21 16:55

@Porkpiehat Pro slaný karamel bych vraždila! Když je řeč o tom másle, je tu taky někdo, kdo sousta spíš odtrhává, protože nesnese pohled na ten kousanec? :)

giuliettka
9238 příspěvků 13.11.21 16:56
@Porkpiehat píše:
@giuliettka Ale slané máslo je něco jiného než osolené, chutě jsou v másle spojené.

Až na nejaké náhodou natrafím, tak kúpim na ochutnanie. :-)

MP blanka
2989 příspěvků 13.11.21 17:26

Ešte to nikto nespomenul, a nie som tu jediná stará pamätníčka, ale slané maslo sa kedysi / ešte tak v 60.-tych rokoch / normálne predávalo. Maminka ho kupovala málo, skôr na varenie, neviem, či sa dokonca neoznačovalo ako 2.akosť, ale ja som ho mala rada aj na chlebe. Ako si zbytočne pamätám nepodstatnosti na úkor vecí dôležitých, tak viem, že obal normálneho masla bol strieborno - modrý / 10 Kčs / a to slané bolo do žlto-zelana / 8 Kčs /.A spomenula som si ešte na jednu chuť masla, na domáce maslo v hrudke. Asi sa takto vyrábalo všade, ale my, mestskí ľudia sme ho spoznali až na slovenskej dedine. Tiež malo takú inú, charakteristickú chuť, trochu slano-horkastú a páčilo sa nám, ako na povrchu tej hrudky bola vylisovaná ozdôbka, kvietok, alebo srdiečko.

Jordaan
9575 příspěvků 13.11.21 19:01

Tady se to prodava bezne. Podle meho to sice chutna dobre, ale jen obcas, na bezne pouziti mi to prijde az moc slane.

lorens
2528 příspěvků 13.11.21 19:46

@giuliettka Taky záleží na tom, kolik soli obsahuje. Tady to není regulované a u běžného másla ze supermarketu se obsah pohybuje od 1,5g do 3g ve 100g másla. Muž měl v oblibě třígramové a já už cítila hlavně sůl, máslo už jen málo. Na dušené zelenině to bylo dobré.

Porkpiehat
3090 příspěvků 13.11.21 23:47

@lorens My máme u slaného másla 2g soli na 100g. Na dušenou zeleninu jsem ho už také zkusila a je to moc dobré. U normálního másla je to 0,05g na 100g. Tím běžným máslem myslíte máslo, které není označené jako slané?

lorens
2528 příspěvků 14.11.21 02:00

@Porkpiehat Myslím slané máslo, co dostanete v každém supermarketu, ještě jsou k mání másla na farmářských trzích, třeba tady lokálně od Amišů, kteří tam přidávají soli snad ještě víc, ale neslané mají vynikající. Dělají tu hrudku, co o ní mluví MP blanka. U neslaného másla se udává 0% přidané soli.

Moir
2612 příspěvků 14.11.21 08:51

Neužitečný historický fakt, sůl se do másla přidávala proto, aby déle vydrželo, než se zkazí, „sladké máslo“ bylo produktem pro bohaté, protože nevydrželo (bez dnešních chladniček) tak dlouho

giuliettka
9238 příspěvků 14.11.21 09:47

@lorens Ja tu hrudku masla mám možnosť jesť, keď som na Slovensku. Milujem tu chuť, ale vždy sa z toho potom pototo, jak som nezvyknutá to jesť. :-D
Manžel vravel, že to Írske Kerrygold je bežne k máni aj u nás, včera som mu vravela, že si ma na nákupný zoznam pripísať solené máslo, tak ochutnám. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2112 2113 2114 2115 2116 2117 2118 2119 2120 2121 2122 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek