Co jste vždycky chtěli vědět a báli jste se zeptat

Fotoalbum tématu (1031) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
giuliettka
9395 příspěvků 5.12.21 16:38

Prosím vás jak sa volá ta firma tých dvoch chalanov řo boli v tej súťaži podnikateľov v telke a odmietli sa prisposobit a prachy nevzali? Je to predaj orechov a tak. Mám to jak žiadost na vianočný darček a zaboha si nemožem spomenut na značku. Už do do utfg dala názov všetkých orechov a nechytám sa. Je to to, kde si vyberiete jaké orechy vám dajú do pytle.

Judy24
1412 příspěvků 5.12.21 17:19

@giuliettka Mixit. :)

giuliettka
9395 příspěvků 5.12.21 17:31

@Judy24 dik, ste zlatá. Idem to objednať.

AjazRyb
212 příspěvků 5.12.21 19:29

@giuliettka Dovoluji si upozornit na jejich Oříšky z pece - Lanýž a barevný pepř. Na oříšky moc nejsem, ale na návštěvě jsem sežrala celou pikslu a druhý den je objednala domů 5× :-)

MarryJu
639 příspěvků 5.12.21 19:53

@giuliettka Já si teď objednala tubusy " plné ořechů" a přišly mi tubusy většinou s arašídy. Chápu, že je to levná náhražka, ale arašíd není ani ořech. Tak jsem na ně zanevřela

Vinca_minor
3109 příspěvků 5.12.21 20:38

@MarryJu Já arašídy nejím, ale Mixit uvádí složení u každého výrobku na webovkách, jasně a přehledně.
@AjazRyb Zrovna ty lanýžové moc nemusím, já nejvíc miluju oříšky se směsí pepřů anebo s rozmarýnem.

AjazRyb
212 příspěvků 5.12.21 20:56

@Vinca_minor Na složení tubusu, který zmiňuje @MarryJu jsem koukala, a na prvním místě jsou arašídy, takže jich tam prostě bude nejvíc. Na druhou stranu na obrázku je vyfot. směska, kde arašídy nepřevládaj, takže to může trochu zmást, uznávám.
Ty oříšky s rozmarýnem jsem už taky měla, jsou dobrý, bez debat, ale u mě vedou ty s lanýžem:-)

MarryJu
639 příspěvků 6.12.21 12:03

@Vinca_minor V tom případě se výrobek měl jmenovat „tubus plný luštěnin“

giuliettka
9395 příspěvků 6.12.21 15:24

@MarryJu Objednala som včera slaný karamel, lebo ten chcela, ale dnes som sa o tom bavila s kolegyňami a všetky ma odradzovali, že tá firma už nie je to čo na začiatku. Vraj sú orechy rozne pomlátené, je tam strašne moc „prachu“ a mám si vraj kúpiť v Makre tie veľké balenia orechov a sypať si to do misky podľa nálady. Takže niečo na tom šetrení zo strany firmy bude.

giuliettka
9395 příspěvků 6.12.21 15:30
@AjazRyb píše:
@giuliettka Dovoluji si upozornit na jejich Oříšky z pece - Lanýž

Jedla som lanýže, mala som tagliolini s nejakou smotanovou omáčkou a tie lanýže a priznávam sa, že mi lanýže nechutnali. Takže asi oželiem aj tie oriešky. :-D

MarryJu
639 příspěvků 6.12.21 21:04

@giuliettka Kolegyně si objednala sušené jahody mrazem a byly vlhké. Lepily se na sebe a v balení byla jen taková červená lepkavá koule. Už to opravdu není co to bylo.
Mě celkem zamrzelo, když jsem jim psala e- mail, že jsem byla otrávená z jejich ořechového tubusu naplněným luštěninou, tak mi odpověděli, že mám být ráda, protože arašídy v sobě mají plno skvělých vitamínů a minerálů.

Oveeec
3215 příspěvků 6.12.21 22:25

@MarryJu Odpověděla bych něco v tom smyslu, že i jablko má spoustu vitamínů, ale že vy jste si objednala ořechy. A pak bych jim dělala jmenovitou reklamu, třeba na FB na jejich profilu a tak. Jestli vám to za to stojí teda :) Problém je, že se s nimi těžko budete dohadovat, že jste buráky nechtěla, když jsou napsané ve složení (leda by tam byla procenta a buráky by byly na prvním místě).

MarryJu
639 příspěvků 7.12.21 10:11

@Oveeec Napsala jsem jim hlavně proto, že mi to přijde spíše jako klamání zákazníků. Toto přece fér prodejce nedělá. Kluci už jedou po zisku a prvotní podnikatelský záměr jde do kopru.

Porkpiehat
3173 příspěvků 7.12.21 14:10

@MarryJu Složení výrobku malým písmem je jedna věc a velký obrázek, kde by arašídy jeden lupou pohledal, je jiná věc. Podle fotky bych řekla, že hlavní přísadou jsou para ořechy. Nechcete se jich zeptat, jestli viděli film Volný pád, jak také může dopadnout když zákazník nedostane to, co je na fotce? :-D
Občas si nějakou směr ořechů koupím, ale že by v ní někdy byly arašídy, to teda ne.

Porkpiehat
3173 příspěvků 7.12.21 14:12

@MarryJu Arašídy jsou pěkně vykutálené.

Ophelie
1300 příspěvků 7.12.21 15:24

@Porkpiehat a ještě se můžou zároveň kutálet na obě dvě strany :grin:

Porkpiehat
3173 příspěvků 7.12.21 16:03

Ten vtip s arašídy mi připomněl mého kamaráda, když jsme v mládí byli na bazénu a on při pohledu na těhotnou pronesl „Vsadím se, že platila jen za jednoho!“. Samozřejmě to bylo v legraci, ale od té doby si na to občas vzpomenu, když vidím někde těhotnou.

MarryJu
639 příspěvků 7.12.21 18:15

@Porkpiehat Když jsem byli ( před covidem samozřejmě :-) ) v dětské herně, kde mají ty obří skluzavky atd.,tak při odchodu mi obsluha zcela vážně řekla, že příště budu platit i za tatínka. Jako užil si to asi více než dcera

bao-baba
2141 příspěvků 7.12.21 18:18
@Porkpiehat píše:
@MarryJu Nechcete se jich zeptat, jestli viděli film Volný pád, jak také může dopadnout když zákazník nedostane to, co je na fotce? :-D

Však na to je mají výrobci vychytanou formuli, kterou upozorní, že se jedná o „navrh na servírování“.

MarryJu
639 příspěvků 7.12.21 18:32

@bao-baba :-) Když chtějí takto kličkovat, tak bez mého finančního přispění. Ořechy objednávám od jiné ještě poctivé české firmy

lorens
2582 příspěvků 7.12.21 18:58

@bao-baba Před servírováním doporučujeme přetřídit a arašídy odstranit? :)

Vinca_minor
3109 příspěvků 7.12.21 19:00

@lorens Ne, smíchat s ořechy ve vhodném poměru, aby vzniklo, to co na fotce :D

bao-baba
2141 příspěvků 7.12.21 20:05
@lorens píše:
@bao-baba Před servírováním doporučujeme přetřídit a arašídy odstranit? :)

Nemyslela jsem tím konkrétně firmu Mixit, vídám tuto a podobnou formulku na různých obalech.

EileenN
12 příspěvků 7.12.21 22:19

@MarryJu Zkuste Ochutnej Ořech. Já teda ořechy nejím, ale manžel je skoro veverka a chválí si to

MarryJu
639 příspěvků 8.12.21 12:52

@EileenN Zkusila jsem českou firmu Svět plodů a dnes mi přišel balíček. Líbí se mi, že ořechy jsou vakuově zabalené. V Mixitu mi začaly vadit už i ty zbytečné tubusy ve kterých byly ořechy nebo ovoce v dalším balení. Takže se otevřelo balení a teprve pak do tubusu nasypalo. Sušené ovoce mrazem v kartonovem obalu samozřejmě zvlhne, takže tubus je v tom případě úplně na prd. Ale zase se to dobře prodává. U Mixitu mi připadá, že prodává hlavně obal - tubus

Stránka:  « Předchozí 1 2117 2118 2119 2120 2121 2122 2123 2124 2125 2126 2127 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek