Co k tomuto kabátu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martius
1 příspěvek 23.03.19 03:33
Co k tomuto kabátu

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit co k tomuto kabátu? Jak ho nosit, s čím, jaké kombinace? Hrozně se mi líbí ale nemám k němu oblečení. Nevím zda rozepnutý, zapnutý, co k němu, jaký druh bot, rolák? kabát vázat nebo ne? Kabát mi je akorát, mám lehce přes 90 kilo, takže menší nelze a větší raději taky ne, tento mi padne. Kdyby nikoho nic nenapadlo, měl bych ho na venčení, protože mi je fakt příjemný. Jen prosím o vyjadřování se k tématu, řeším k čemu se hodí. Takže jestli se vám nelíbí, nebo, že se nehodí k tomu co mám na sobě, ke mě, mě nezajímá. Buď to prosím návrh s čím ho nosit nebo mi klidně řekněte, že se hodí na venčení se psem. (raději jsem se takto rozepsal) protože stejnou otázku jsem položil jinde a strhla se hromadná diskuze mimo téma příspěvku a lidi si jen chodily zvyšovat ego a bavit se. D9ky za případné rady a zamyšlení se.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek