Co k tomuto kabátu

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martius
1 příspěvek 23.03.19 03:33
Co k tomuto kabátu

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit co k tomuto kabátu? Jak ho nosit, s čím, jaké kombinace? Hrozně se mi líbí ale nemám k němu oblečení. Nevím zda rozepnutý, zapnutý, co k němu, jaký druh bot, rolák? kabát vázat nebo ne? Kabát mi je akorát, mám lehce přes 90 kilo, takže menší nelze a větší raději taky ne, tento mi padne. Kdyby nikoho nic nenapadlo, měl bych ho na venčení, protože mi je fakt příjemný. Jen prosím o vyjadřování se k tématu, řeším k čemu se hodí. Takže jestli se vám nelíbí, nebo, že se nehodí k tomu co mám na sobě, ke mě, mě nezajímá. Buď to prosím návrh s čím ho nosit nebo mi klidně řekněte, že se hodí na venčení se psem. (raději jsem se takto rozepsal) protože stejnou otázku jsem položil jinde a strhla se hromadná diskuze mimo téma příspěvku a lidi si jen chodily zvyšovat ego a bavit se. D9ky za případné rady a zamyšlení se.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek