Co k vínovým šatům jako svatební host

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tyna37
1 příspěvek 02.03.17 11:12
Co k vínovým šatům jako svatební host

Zdravím :)
Potřebovala bych poradit, ohledně outfitu na svatbu, která bude za dva týdny, tedy v půlce března (bohužel jsem si nějak popletla datumy, takže teď jsem trochu ve skluzu s výběrem oblečení :D :/). Šaty už mám koupené, moc se líbí, řekla bych, že mi i dobře sedí, délka taky akorát (ke kolenům), boty a psaníčko jsem původně chtěla nude/pudrové nebo se zlatými prvky, ale bohužel jsem nesehnala nic, co by se mi líbilo, takže jsem vsadila na černou klasiku.

Největší problém ale mám s výběrem vršku k šatům. Nějaký přehoz, bolerko, sáčko..Ale zase zároveň nechci, aby to bylo přehnaně usedlý, nudný.

U nás ve městě máme jen Takko, Gate, New Yorker, Time out, možná nějaké další, nejsem si jistá, bydlím tu chvíli. (Příbram)
Do Prahy mám možnost vyrazit jenom o víkendu, nejlíp Zličín, Palladium, Nový Smíchov, nebo objednat přes ehopy. Nejradši mám nějaké ověřené - ZOOT, Answear, Sasoo, Spartoo, Bibloo, HM atd.

Kdyby jste měli nějaké tipy, alespoň jaky styl vršku si k šatům vzít, tak budu moc ráda. :)

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama