Co k vínovým šatům jako svatební host

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tyna37
1 příspěvek 2.3.17 11:12
Co k vínovým šatům jako svatební host

Zdravím :)
Potřebovala bych poradit, ohledně outfitu na svatbu, která bude za dva týdny, tedy v půlce března (bohužel jsem si nějak popletla datumy, takže teď jsem trochu ve skluzu s výběrem oblečení :D :/). Šaty už mám koupené, moc se líbí, řekla bych, že mi i dobře sedí, délka taky akorát (ke kolenům), boty a psaníčko jsem původně chtěla nude/pudrové nebo se zlatými prvky, ale bohužel jsem nesehnala nic, co by se mi líbilo, takže jsem vsadila na černou klasiku.

Největší problém ale mám s výběrem vršku k šatům. Nějaký přehoz, bolerko, sáčko..Ale zase zároveň nechci, aby to bylo přehnaně usedlý, nudný.

U nás ve městě máme jen Takko, Gate, New Yorker, Time out, možná nějaké další, nejsem si jistá, bydlím tu chvíli. (Příbram)
Do Prahy mám možnost vyrazit jenom o víkendu, nejlíp Zličín, Palladium, Nový Smíchov, nebo objednat přes ehopy. Nejradši mám nějaké ověřené - ZOOT, Answear, Sasoo, Spartoo, Bibloo, HM atd.

Kdyby jste měli nějaké tipy, alespoň jaky styl vršku si k šatům vzít, tak budu moc ráda. :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek