Co ke květovaným legínům?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Viktorie H.
664 příspěvků 08.05.12 15:45
Co ke květovaným legínům?

Ahoj, na webu Lindexu jsem narazila na tyhle legíny, ale nějak nevím co k nim. Poradíte mi někdo? Nebo si myslíte, že to patří mezi pekelné oblečení.
Díky V.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Bowle  08.05.12 16:21

myslím, že ostatní řeknou, že legíny do půli lýtek jsou peklo. já si to myslím také. když už legíny, tak ať zakrývají celou nohu, protože ty krátké stejně jen opticky zkracují. jinak bych k nim volila třeba bílé tričko v odpovídající délce :)

 
Oli
97 příspěvků 08.05.12 17:38

Viktorie, budete je nosit vy, nebo zdejší pekelnice? Vy. Takže jestli se vám líbí, tak kašlete na to, co si myslí ostatní. Jak už tu kdosi řekl, proč by jejich názor měl vážit víc než ten váš.
Já bych k nim asi pořídila dlouhou tuniku a pokud to jsou takové ty legíny, co jsou průsvitné, tak rovné šaty. Představuju si etno styl, černou barvu a široký volný pásek. Ale (viz výše), můj názor tady taky nehraje roli.
Mimochodem, když nevíte co k tomu, nebo si nejste jistá, jestli je to peklo nebo ne, tak je to jasné znamení, že si to nemáte kupovat.

 
pampelína
60 příspěvků 08.05.12 18:28

Souhlasím s teorií o jasném znamení nekupovat, pokud takhle váhám :) Jinak bych ještě dodala, že kromě sporné délky bych se ještě bála té barvy. Z dálky, když nepůjde rozeznat vzor budou podle mě nohy vypadat dost podivně..

 
Karoleenah
2322 příspěvků 08.05.12 18:38

Taky se mi kromě té ne zrovna postavě lichotící délky nezdají i barvy. Jednak jsou hodně světlé, to bude v kombinaci se vzorem luxusně rozšiřovat, a takto na monitoru mi to spíš než nějaké romantické květiny připomíná kožní chorobu. Otázka je, jak vypadají naživo, weby vždycky klamou, barevně nejvíc a na materiál si taky nesáhnete. Kdyby byly ke kotníkům, neprůsvitné a barevně alespoň o trochu výraznější, šla bych do nich, takhle nevím nevím…

 
viktorka_od splavu
7768 příspěvků 08.05.12 20:19

připomíná mi to plíseň na cihlové zdi, ale to může být jen můj dojem z obrázku, třeba jsou naživo hezký.
pokud se vám zdají tak okouzlující, tak zbytek ohozu by měl být nachystaný ve skříni, jinak kupovat zvláštní oblečení kvůli jedněm punčocháčům je dosti nepraktické. přinejmenším by to mělo být něco, co zakryje zadek.
záleží, k jakým příležitostem byste to chtěla nosit, a na jakou postavu.
kdybych už je doma měla, tak ze skříně vyberu úzkou černou elastickou sukni nad kolena, baleríny a tričko, přes to neformální sáčko, svetřík nebo bundičku. jednobarevná tunika by mohla být taky, ale tu nevlastním, tak si mohu jen představovat:-)

 
Beru
34 příspěvků 08.05.12 22:12

Já bych k nim viděla třeba bílé košilové šaty.
ALE připomínka s kožní chorobou je dost trefná… (s délkou nemám problém, pokud má tazatelka hubené nohy)


Reklama

 Váš příspěvek

Na předávání cen v pyžamu po dědečkovi

V Americe se uskutečnilo každoroční předávání cen Teen Choice... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama