Co místo balerín?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Doudou
1387 příspěvků 15.8.13 09:00

Proč jsou baleríny takové zlo? Moc to nechápu.

Jasně, takové ty s papírovou podrážkou, rozšmajdané, špinavé co vypadají jak papučky nee. Ale pěkné, kožené, kvalitní?

Argument, že „ničí nohy“? To je stejné jako vysoké podpatky, ty také nejsou zrovna top zdravé, ale vychvalují se.

chinin
2788 příspěvků 15.8.13 09:38

@licyl
Strihy balerin se sirsi „spickou“ (= jsou spis kulate) dela napr. Gabor, popr. Ara, Hoegel ma zpravidla uzsi strihy, ale v aktualni kolekci ma semisove balerinky z rady Butterfly step (nebo podobne), ktere jsou docela siroke. Jste-li z Prahy, doporucuji vam, podivat se Na Prikope do Hoegla, u Prasne brany do Leiseru (napr. Gabor), do OD Kotva (Gabor, Ara, Marc's..), popr. do Aligatora na Narodni (Gabor - mene elegantni, ale o to vic siroke a pohodlne typy bot). Omezenou cast produkce Gabor a Hoegel (zpravidla tu mene elegantni) prodava i Bata, a to za mnohem vyhodnejsi ceny (Hoegel zde nekdy vychazi - beze slev - i o 1000 Kc levneji nez ve znackove prodejne Hoegel).

Eleanor Rigby
686 příspěvků 16.8.13 00:59

Nízké střevíce z obchodu se zdravotní obuví.
Něco třeba jako

http://katalog.studiozdravehoobouvani.cz/…9_100897.jpg

Doudou
1387 příspěvků 16.8.13 07:48

@Eleanor Rigby No pardon, ale to je hrůza. Srovnejte tento obrázek s těma prvníma vloženýma. To je přece nebe a dudy.

Dorenika
464 příspěvků 16.8.13 09:36

@licyl ja som si milnuly rok zlomila palec na nohe a mala som to v sadre 9 tyzdnov, dali mi to dole tyzden pred nasimi zasnubami a a ja som si tam silou mocou chcela dat opatky, aj som si ich dala a ten prst mi praskol zase a isla som na operaciu takze vam radim vezmite si bazco len neriskujete

Eleanor Rigby
686 příspěvků 16.8.13 15:01

@Doudou Nebe a dudy, to rozhodně ano. Především co se týče opory pro klenbu chodidla.

blacken
2464 příspěvků 17.8.13 07:18

Tedy nedá mi to… po delší době na pekle… Ale musím se zeptat.
Jsem jediná, komu boty z tohohle vlákna připadaj prostě šílený? Pseudobaleríny s humpoláckým podpatkem nebo ty kačeny s páskem přes nárt a tlustou gumovou podrážkou? Jako vážně lepší alternativa, než baleríny? Dejme tomu ještě ty mokasíny a oxfordky (i když k sukni taky podle mě vypadaj dost mizerně na jakýkoliv osobě, která má tvarovaný nohy nemodelky a nohy zkracujou fakt brutálně, mnohem víc, než baleríny).
Další věc - jak prosím dámy poznáte, že má dotyčná baleríny bez ortopedický vložky? Možná to nějak jde, ale vzhledem k tomu, že máme každej jinej sklon nártu, tak dost pochybuju, že z fotek v galerii, kde je sotva poznat, že jsou to baleríny, mi to není nějak moc jasný, jak? Ne, že by baleríny byly moje nejoblíbenější bota, to fakt ne, ale hon na baleríny o velikosti 30×30 pixelů mi zůstává záhadou.

Diankenstein
1895 příspěvků 17.8.13 08:47

Já bych baleríny nenahrazovala, proč taky:)
Ale víc se mi líbí něco v tomhle stylu.

http://ts2.mm.bing.net/th?…

Oveeec
2901 příspěvků 18.8.13 11:06
@blacken píše:
Jsem jediná, komu boty z tohohle vlákna připadaj prostě šílený? Pseudobaleríny s humpoláckým podpatkem nebo ty kačeny s páskem přes nárt a tlustou gumovou podrážkou? Jako vážně lepší alternativa, než baleríny? Dejme tomu ještě ty mokasíny a oxfordky (i když k sukni taky podle mě vypadaj dost mizerně na jakýkoliv osobě, která má tvarovaný nohy nemodelky a nohy zkracujou fakt brutálně, mnohem víc, než baleríny).
Další věc - jak prosím dámy poznáte, že má dotyčná baleríny bez ortopedický vložky? Možná to nějak jde, ale vzhledem k tomu, že máme každej jinej sklon nártu, tak dost pochybuju, že z fotek v galerii, kde je sotva poznat, že jsou to baleríny, mi to není nějak moc jasný, jak? Ne, že by baleríny byly moje nejoblíbenější bota, to fakt ne, ale hon na baleríny o velikosti 30×30 pixelů mi zůstává záhadou.

Jsou NAPROSTO PŘÍŠERNÝ. Já nevím, co si kdo vzpomněl, že jsou baleríny zlo. Ty boty navrhovaný místo nich vypadají jako z nabídky nadměrných velikostí nebo zdravotní obuvi - nad kterou, jak víme, by člověk zaplakal, pokud není jeho snem vypadat jako bába. Z vesnice. A vsadím se, že kdyby se v Inspiraci někdo v nějakých takových kačenách objevil, schytá to za to, že mu to zbytečně přidává roky. Proč jsou kačeny na humpoláckým podpatku lepší než úzký, nenápadný, jemný balerínky? Proč?!

Dahllie
2222 příspěvků 18.8.13 11:19

Já třeba ty „klasické“ baleriny nenosím právě z toho důvodu, že téměř nemají podrážku, jsou placaté a bez tvarované stélky. A prostě mě z nich okamžitě bolí nohy. Mám boty ve střihu balerin (kulatá špička, nižší střih), ale jsou na malém klínku a mají slušnou stélku.
Jsou podobné těmto, jen celočerné.
http://photos6.spartoo.cz/…20_350_A.jpg

blacken
2464 příspěvků 18.8.13 12:12

@Dahllie No, tyhle beru, proti těm nic nenamítám. Ty nestojí na cihle…:-D

@Oveeec Jsem ráda, že nejsem sama… Protože tyhle kačeny jsou pro mě esence pekla…

Vlaštovka00
2 příspěvky 18.8.13 18:00
@blacken píše:

A čtete vůbec tohle vlákno, nebo si jen prohlížíte obrázky? Protože jinak byste vědela, že modré zdravotní boty byl návrh pro paní se zlomeným prstem. Nikoliv všeobecná rada.

blacken
2464 příspěvků 18.8.13 23:08

@Vlaštovka00 Čtu. Když opomenu, že to nebylo adresováno, tak těžko říct, jestli to nebylo na zadavatelku… Ale tak jak tak i v ortopedické obuvi se najde něco normálního pro zlomený prst (což bych se zlomeným malíčkem takový boty asi nazouvat nechtěla a snad i ty baleríny udělají hezčí nohu), nevěřím, že jsou tam jen kačeny s pásem přes nárt - a minimálně i kačeny s pásem přes nárt můžou vypadat nějak jakože slušně.

KlaudieS
1765 příspěvků 19.8.13 09:27

A co loafersky? Je tam víc materiálů, tudíž je to víc jak bota. :D

Zebra33
2038 příspěvků 19.8.13 10:38

@Dahllie - skoro stejne boty v tmave hnede barve jsem pred par tydny postovala do Co jsem si dnes koupila jakozto velmi pohodlne boty do prace a schytala jsem za ne mraky cervenych raminek :). Nedam na ne dopustit, maji pekne tvarovanou stelku, klinek tak akorat, celokozene. Podle me skvela alternativa prave k balerinam. Ja nevim, co nosi prumerna pekelnice do prace, ale pokud travi denne 8 hodin na 8 - 10 cm podpatku jen aby ucinila eleganci za dost, tak ji do budoucna preju dobreho podiatra.

Lady Apathy
512 příspěvků 19.8.13 10:51

Mě by zajímalo, kdo zas vymyslel, že baleríny nemohou být elegantní a je nezbytně nutné je vždy něčím nahradit - nepatří to náhodou už i do Bible MP?
Samozřejmě, že když si koupíte křáp z řetězce typu HM nebo New Yorker, tak s tím moc parády nenaděláte, ale proč by měly být špatné i kvalitní kožené baleríny s příčetným vzhledem, normální podrážkou nebo i malým podpatkem, to nechápu.

Sekhmet
1918 příspěvků 19.8.13 11:12

Baleríny nosím, mám tyto:
http://www.psyche.co.uk/…pumps-p20977
skvěle se v nich řídí.

nanjua
1153 příspěvků 19.8.13 20:12

Lodičky na nízkém klínku. Pravidelně každý rok nakoupím vícero Young Spirit v Humanicu. Jsou i pohodlné.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 06:43

@Lady Apathy, presne tak! Ja sve milovane lanvinky a ani zadne dalsi nicim rozhodne nahrazovat nebudu. To je zas nejaka „peklovina“.

Lenka M.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.8.13 07:29

@licyl A čo radšej v zúfalstve nejaké ploché sandále?
http://www.bata.cz/…mske-sandaly
Inak sa samozrejme pripájam k tomu, že keď baleríny niesu plátené šupky z NY, alebo plastové ocvočkované tvrďáky z Deichmanna, nieje najmenší dovod niečim ich nahraďovať..

licyl
11 příspěvků 4.9.13 23:27

Tak uz sme po svadbe. nakoniec som si obula aj zo zlomenym malickom lodicky na 8cm podpetku. malicek som si zafixovala do polohy, v ktorej nebolel, tejpovacou paskou. bez toho to obut neslo. zaroven paska aj trochu stiahla nohu. vydrzala som v tom od obeda do noci. niekedy po 22:00 som si vyzula boty a uz ich bohuzial nevedela obut. noha okamzite opuchla. takze zvysok svadby som stravila v trekovych sandaloch (jedine co su nositelne pri rozopnutom prednom pasku). snad som tym nikoho nepohorsovala. do rana bola noha ok. teda malicek trochu bolel, ale ne nejako inak, nez predtym. teraz to uz vyzera byt ok. pre istotu to bandazujem tejpovacimi paskami.

chameleon
6 příspěvků 29.11.14 21:23

Strašné boty

bosorkáňa
215 příspěvků 5.12.14 12:51

@licyl takže vy jste si raději zmrzačila již zmrzačenou nohu, jen abyste si nemusela obout baleríny? Pro mě je peklo spíš tenhle přístup…

licyl
11 příspěvků 5.12.14 13:33
@bosorkáňa píše:
@licyl takže vy jste si raději zmrzačila již zmrzačenou nohu, jen abyste si nemusela obout baleríny? Pro mě je peklo spíš tenhle přístup…
;-) ono to tak mozno vyznelo. fakt je ten ze som si prst krasne zafixovala, aby nic sa nehlo a nebolelo. prt sa zahojil a na svadbe bolo fajn ;-). ono ja totizto v nizkych botach neviem tancovat, takze podpetok bol pre mna vhodnejsi.
bosorkáňa
215 příspěvků 5.12.14 14:05

@licyl tak to potom jo :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek