Co na promoci, obhajobu práce?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Bossygirl
619 příspěvků 20.11.17 00:06

@aqu Proč ne? K tomu určitě lodičky, nejlépe nude nebo černé, doporučuji hodně lehké, otevřené, aby se šaty vyvážily. Buď zlaté nebo stříbrné šperky, to podle Vašeho uvážení, šaty přímo volají po něčem delším na krk, náhrdelník, medailon ap. plus náramek nad zápěstím. Určitě tenké punčochy světlého odstínu melon, champagne nebo natural tan maximálně 15 den.

gartulka
3 příspěvky 12.1.19 21:09
slavnostní jmenování profesorů

V červnu jdeme na slavnostní jmenování syna do Karolína v Praze, jaké by bylo nejvhodnější oblečení pro tuto příležitost, boty, doplňky, atd.

Příspěvek upraven 17.01.19 v 08:08

Haniccino
70 příspěvků 16.1.19 12:24

U nás na VUT se před 10ti lety chodilo na promoci v rejoickách, pohorkách a tričkách s límečkem. Fajnšmekři k tomu přihodili manžestrové sako. Babička se hroutila když jsem odcházela z domu v kalhotech a halence protože “nemám šatičky a to musí být na promoci šatičky”, po promoci uznala že v šatičkách bych tam byla za blbce. Doufám že se od té doby trochu změnilo.

gartulka
3 příspěvky 17.1.19 08:06

V rozmezí dvaceti let jsem byla celkem na pěti promocích, 4× syn, 1× dcera, nikdy jsem neviděla, že by některý z přítomných byl v manžestrovém saku, pohorkách atd.

gartulka
3 příspěvky 25.5.19 19:46
barva doplňků

Černá sukně, bílo-černá-vzorovaná halenka, jaká barva doplňků(boty, kabelka)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek