Co na rande - muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
bestia
2300 příspěvků 6.5.14 22:37

Zjavne som jedina, ktorej cerstvo nastrocny mladik riesi rande na mp a stylom sako a penezenka s kartou, na ktere je dostatecny financni obnos" jednoducho pripada tak nejak desivo-divny?…akokolvek by mi to malo prist roztomile ci romanticke, neprichadza…minimalne ten opisny styl toho celeho je tak nejak…creepy

skl
462 příspěvků 6.5.14 22:40

@bestia samozrejme je to fake :)

lerandic
12 příspěvků 6.5.14 22:51

@skl Vazne? Kristalova koule zafungovala? :) Mimochodem… s tou ochranou to nevypada moc vtipne ;)

zwedavka
1164 příspěvků 8.5.14 22:09

Můj dvanáctiletý mladý muž nesl divce růži a nějak to nedopadlo, majzla ho s ní přes hlavu
ale je rozumný, prohlásil ji za *** a vyhlíží jinou

yako
3225 příspěvků 8.5.14 23:53

Ha, mně je 3×13 a ve třinácti jsem rande neměla :). A moje 14-ti letá holka nejspíš taky ne :). A nedokážu si představit, že by řešila oblečení někde na webu. Sranda.

Šošanah
1224 příspěvků 9.5.14 00:09

@lerandic Líbí se mi váš nick. Je to le randič, ne?

vias
532 příspěvků 9.5.14 20:37

Tak já předpokládám, že košile i sako jsou volnočasové, takže proč ne. I růžička v pohodě, vzhledem k Tvému oblečení si nejspíš půjdete někam sednout, takže si ji prostě odloží na stůl a nebude ji dvě hodiny tahat v ruce. Ale každopádně jsem chtěla hlavně poznamenat, že důležitější než je oblečení je to, jak se budeš chovat - fakt buď galantní (asi máš správně nakročeno, když chceš koupit kytku a považuješ za samozřejmé, že budeš vše platit), nepředváděj se, zajímej se o ni. Viděla jsem teď v zoo dva páry, co šly spolu. Možná to nebylo hromadné rande, ale každopádně to, jak se ti kluci chovali buransky (16, 17 let), bylo opravdu děsivé.

Fuflík
251 příspěvků 10.5.14 10:04

Skvělé téma. :D
Na prvním rande s klukem jsem šla jen protože se líbil jedné spolužačce, kterou jsem považovala za ohromnou krasavici a on pozval mě. Co měl na sobě, mě tedy vůbec nezajímalo, vlastně o něj ani nešlo.

Líbili se mi drsní hoši. Takže by na mě zapůsobilo něco punkového, skejťáckého, nebo jinak drsně pouličního.
Ale fakt bych to asi neřešila, ono jde o dotyčnou a její představu a myslím, že většina si dnes potrpí spíš na známé značky. Je ovšem možné, že mám o dnešní mládeži jen nesprávný názor.

Šima_____30
4 příspěvky 4.12.19 22:08

????

Příspěvek upraven 05.12.19 v 18:52

Šima_____30
4 příspěvky 4.12.19 22:09

????

Příspěvek upraven 05.12.19 v 18:51

Josefka
598 příspěvků 5.12.19 08:52

Jé, 13? To jsem asi ještě nosila punčocháče s vytahaným…ehm…s vytahaným vzorem! :-D Teď mám mladšího syna třináctiletého, tak si tady tu debatu dost projektuju. Nedávno jsem spolu byli nakupovat. To, co by mu vážně slušelo (třeba kostkovaná košile s tričkem pod ní, džíny a tenisky) považuje za trapácké. Sako na něj padnoucí jsme zatím neobjevili - přeci jen každý den se měnící proporce nejsou dobrým vstupem.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek