Co na rodinou oslavu ?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pajuska711S
3 příspěvky 07.04.18 15:49
Co na rodinou oslavu ?

Dobry den, chtela bych poradit. Mam jit na rodinou oslavu, mam cerne kratke saty, bile sacko ale nevim obuv a kabelku. Mam cerne-trpytave botky na podpadku ale zase nechci jit cela po cernu kabelka by se nasla cerna-se strpytkama. Nejaky navrh prosim

Reklama

Reklama

Reakce:

giuliettka
914 příspěvků 07.04.18 16:05
@Pajuska711S píše:
Dobry den, chtela bych poradit. Mam jit na rodinou oslavu, mam cerne kratke saty, bile sacko ale nevim obuv a kabelku. Mam cerne-trpytave botky na podpadku ale zase nechci jit cela po cernu kabelka by se nasla cerna-se strpytkama. Nejaky navrh prosim

Na akú oslavu to bude? Ak na babičkine narodeniny, tak sa budete třpytit príliš, ak na osemnástku sesternice, tak to bude tak akurát. :-D

Pajuska711S
3 příspěvky 07.04.18 16:41
Co na rodinou oslavu ?

Manzelova teta. Zda se mi to ake cele prehnane s tou cernou(boty, saty, kabelka, puncochy a bile sacko).

joohana7
11 příspěvků 08.04.18 11:04

To asi zalezi na tom, co je zvykem v te rodine. U nas spocivaji rodinne oslavy v grilovacce na zahrade, takze vsechno vic chic nez jeansy je mimo.

Agraynel
73 příspěvků 11.04.18 10:02

Tak záleží, co máte za rodinu a v jakých kruzích se pohybujete… u nás se to řeší formou grilovačky na chatě nebo posezením u někoho v obýváku (v zimních měsících) takže oblečení fakt nikdo neřeší… Pokud jdete slavit někam do klubu, tak asi dobrý. Pokud nějaká luxusní restaurace, nějaká rodinná garden party v luxusní vile z bazénem či něco podobného, tak to chce spíš něco méně třpytivého… a pokud jdete na pokec do hospody, tak to je třpytu trochu moc…

Pajuska711S
3 příspěvky 11.04.18 11:30

Je to oslava rodiny v restauraci s jidlem, hudbou.

zelwice
11 příspěvků 12.04.18 21:04

Určitě záleží, jak ta oslava bude vypadat (pojedete tam MHD či vlakem a třeba i déle než hodinu? Podle toho zvol boty, nebo třeba i přezutí) a taky kdo dojde z rodiny… Pokud je to v restauraci a s hudbou, kdo tam bude? Kdo slaví? Jako tak, pokud převládají tví vrstevníci, klidně bych se takto (jak popisuješ) vyfikla! Ale pokud je u vás většina lidí ve věku tvých rodičů a prarodičů, zkusila bych něco umírněnějšího. Třeba moje babička mi vždycky pochválí „slušné“ šaty (jednobarevné, kvalitní, jednoduché linie, po kolena a bez výstřihu). Takže když slaví ona, volba je jasná. Když jsem ale JÁ měla promoci, vyfikla jsem se TAK, JAK CHCI JÁ, protože to byl můj den (a byly to výrazné květované šaty s kolovou sukní a mega spodničkou, taková 50. léta). Proti tomu se u nás oslavy řeší spíše tak, že je prima se všichni sejít, móda se moc neřeší. I moje sestřenice (10 a 13) přijdou jen v riflích a triku. Čuuus.

Pokud nechceš brát ohled třeba na oslavence, vezmi si, v čem ti bude dobře.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Práce snů? Značka Salvatore Ferragamo hledá ředitele

Rodina Ferragamových se snaží o udržení své značky na luxusním trhu... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Blogerka Lu: Chci ženám zvednout sebevědomí

Autor: Karolína

*Dokazuje ženám, že sebevědomí a ženskost jsou možné s jakoukoli... Celý článek

Reklama