Co na sebe do divadla na dětské představení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NCF
5 příspěvků 20.11.16 01:05
Co na sebe do divadla na dětské představení

Dobré ráno všem,

Mám jít s přítelkyní a dcerou na dětské představení, pohádku do městského divadla.
Začátek je odpoledne. Co bych měl obléci?
Napadly mě chinos, polobotky, košile.
Trochu si nejsem jistý, jestli bych neměl vzít i sako. Na druhou stranu mě trochu děsí představa, že tam budu mezi alpinisty dost overdressed.. Nemáte někdo praktickou zkušenost?

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vlm
3294 příspěvků 20.11.16 10:19

Bát se do divadla v saku, že budu vypadat blbě? Tak si vemte tepláky a neptejte se.

NCF
5 příspěvků 20.11.16 10:35

Díky za super radu. Vážně nejsem teplákový typ, jen jsem se zeptal, zda má někdo zkušenosti s touhle událostí…

EmilyG.
1053 příspěvků 20.11.16 12:06

@NCF asi většina, tohle téma už tu taky asi dva měsíce nebylo.

NCF
5 příspěvků 20.11.16 12:44

Bohužel jsem nenašel příspěvek ohledně dětského odpoledního představení, který by popisoval dospělé, ne děti. Ale i tak moc děkuji za příspěvky, které mi moc pomohly

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 14:01
@NCF píše:
Dobré ráno všem,Mám jít s přítelkyní a dcerou na dětské představení, pohádku do městského divadla.
Začátek je odpoledne. Co bych měl obléci?
Napadly mě chinos, polobotky, košile.
Trochu si nejsem jistý, jestli bych neměl vzít i sako. Na druhou stranu mě trochu děsí představa, že tam budu mezi alpinisty dost overdressed.. Nemáte někdo praktickou zkušenost?

Keby ste nezakladal diskusiu, ale dal to do diskusie s otázkami tak Vám určite poradia. Mimochodom ako to, že nemáte skúsenosti s týmto typom predstavenia, ale viete, že tam budú alpinisti? Naozaj to nevyzerá, že neviete čo si máte obliecť, ale že sa chcete pohoršiť nad stavom obliekania v naších končinách na kultúrných podujatiach.
Takže tie chinos sa nehodia. Oblekom skutočne nič neskazíte.

EmilyG.
1053 příspěvků 20.11.16 15:56

Já mám pocit, že stejně se ptal, možná i fotku dával, ten tenista, co tak zkritizoval Esmee.

Kemia
421 příspěvků 20.11.16 16:03

Klidně si vezměte oblek, mně to přijde vhodné, jen počítejte s tím, ze tam nejspíš budete jediný, možná ještě tak nejaký dědeček slusně oblečený. Mladší generace je na tom o dost hůř, co jsem si tak všimla. My tam chodíme takto oblečení a jednou si na přítele v saku ukazovala rodinka v mikinách a hrozně se tím bavili. Většinou tam lidi chodí ve svetru, triku, riflích, kalhotách… naopak děti jsou vystrojené hezky.

Dony Rafin  20.11.16 16:27

@EmilyG. To jsem já zcela jistě nebyl, na nic do divadla jsem se tu nikdy neptal.

@NCF Nehleďte na to, jak chodí ostatní, to je přeci nesmysl. Vezměte si to, co myslíte, že je vhodné. Já osobně, kdybych měl na takové představení jít, vezmu si chino kalhoty, košili, případně i se svetrem, a sako určitě.

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 16:29

@Dony Rafin Teraz chino? Veď sa to nehodí. K akému vrchu?

Dony Rafin  20.11.16 16:36

@Giuli Proč by se to nehodilo? Pán píše o dětském odpoledním představení, takže podle mě je kombinace, co jsem psal, v pořádku, neboli tak bych šel já.

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 16:43

@Dony Rafin Veď chinos sú povodne vojenské nohavice, ktoré vojaci začali nosiť aj v civile a nie sú určené na spoločenské podujatia.

Dony Rafin  20.11.16 16:47

@Giuli Jestli to myslíte vážně, tak pak je další diskuse zbytečná a pokud nějaké máte, tak je určitě nevytahujte, než přijde 3. světová:-). NFC jistě pochopil a tomu to bylo určeno:-)

NCF
5 příspěvků 20.11.16 16:47

Díky za přínosné odpovědi. Bohužel nejsem žádný tenista co někoho kritizoval, pouze jsem vznesl jednoduchý dotaz a popravdě trochu nechápu, proč místo příspěvků s radami se rozebírá koho bych snad chtěl dehonestovat, nebo snad zakládat zábavné diskuse.. Teď jsme se vrátili z divadla a košile, chinos a polobotky byly opravdu vrchol… Jinak samé rifle, včetně módních roztrhaných, mikiny.. Tím nechci rozpoutat debatu, jen popisuji. Díky všem kostruktivním rádcům.

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 16:49
@NCF píše:
Teď jsme se vrátili z divadla a košile, chinos a polobotky byly opravdu vrchol…
…nevkusu? :-D Maskáče by boli lepšie? :-D

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 16:49
@Dony Rafin píše:
@Giuli Jestli to myslíte vážně, tak pak je další diskuse zbytečná a pokud nějaké máte, tak je určitě nevytahujte, než přijde 3. světová:-). NFC jistě pochopil a tomu to bylo určeno:-)
Áno myslím. To že sú tie gate z tenkej bavlny a nie z rifloviny z nich spoločenské nohavice nerobí.

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 16:51
@NCF píše:
Jinak samé rifle,

No haniť rifle a sám mať chinos mi pripadá ako keď zlodej kričí chyťte zlodeja. :-D

irma73
408 příspěvků 20.11.16 16:58

@Giuli Co blázníte? na dětská představení do městského divadla se v obleku fakt nechodí. Chinos s košilí a svetrem nebo sakem jsou naprosto OK. Nejde na operu do národního…

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 17:00

@irma73 Netrvám na obleku, trvám na tom, že chinos nie sú určene do spoločnosti.

NCF
5 příspěvků 20.11.16 17:02

No myslím, že navy chinos a k tomu bílá košile byla vrchol na žebříčku. Oproti kapsáčům, mikinám, kalhotám s vyztuženými koleny, atd. Pochopte, já se jen ptal co asi tak na sebe a navrhl tohle. Večer bych šel v obleku. Jsem možná ovce, ale v obleku bych se tam moc odpoledne necítil. A pořád nechápu, proč srovnáváte chinos s riflemi co mají uplatnění tak na diskotéku.. A možná nejsou určeny do společnosti, ale dětské představení vážně není ples v opeře.. A měl jsem kabát, ne péřovou bundu, tak snad aspoň v tomhle jsem trochu vyhověl společenské konvenci..

Příspěvek upraven 20.11.16 v 17:06

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 17:05
@NCF píše:
A pořád nechápu, proč srovnáváte chinos s riflemi co mají uplatnění tak na diskotéku..

Pretože je to to isté. Nie sú to nohavice určené do spoločnosti. Pohrdáte kapsačami a sám si vezmete to isté v bledemodrém?

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 17:07
@NCF píše:
No myslím, že navy chinos…

Navy chinos je oxymorón. :-D

Giuli
2931 příspěvků 20.11.16 17:07

No nič idem sa užitočnejšie uplatniť. :-D

irma73
408 příspěvků 20.11.16 17:11
@Giuli píše:
@irma73 Netrvám na obleku, trvám na tom, že chinos nie sú určene do spoločnosti.

To je sice fakt, ale odpolení dětské představení podle mě není společenskou událostí v pravém slova smyslu.

Amigdala  20.11.16 17:12

Chinos na dětské představení s přehledem a @Giuli navy ;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek

Reklama