Co na sebe když jste XXL

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Lettie
426 příspěvků 27.3.13 22:47

@NelaAndrt Zkuste nekdy zavitat do Mariny Rinaldi. Tam jsem si ve svem XXL obdobi zkousela kozacky, ktere byly tak siroke, ze i na mem lytku doslova plandaly /na cm to nevim, ale od Gabor jsem v te dobe nosila tu nejvetsi sirku a povolenou na maximum/. Meli tri sirky, ta nejsirsi byla opravdu velika. Oni i v oblekani maji krasne a dobre vypracovane veci. Navic, kdyz se u nich zaregistrujete, chodi vam pak SMS s upozornenim na slevy a to uz stoji za to.

volfish
938 příspěvků 28.3.13 13:00

@Miluna Mia dámo, voblíkat se na velikost 38 není žádný kumšt! Oblíknout se na XXL tak, aby ženská vypadala jako ženská - to je to pravé umění! A to v téhle diskuzi jde! co si oblíkat teď, ne za půl roku, až člověk zhubne.

NelaAndrt
517 příspěvků 28.3.13 20:15

@Lettie Díky za tip. Tenhle e-shop si pořádně prohlídnu ( i když jsem si všimla, že ceny tam jsou dost vysoké, třeba budou mít nějaké slevy).

ivca11
59 příspěvků 28.3.13 20:33

Tohle mi dnes padlo do oka…snad se to sem hodí :-)

http://pinterest.com/…20418803357/

NelaAndrt
517 příspěvků 28.3.13 20:47

@ivca11 Tak to se rozhodně hodí. Díky.
Hned jsem mrkla na ty šaty na www.igigi.com a rozhodně bych si vybrala. Dodávají i k nám. Ceny jsou sice vyšší, ale šaty jsou krásné.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 19:17

Prý prostorově výraznější ženy nemají nosit velké výrazné vzory. Tssss!
http://girlwithcurves.com/…int-on-print

NelaAndrt
517 příspěvků 29.3.13 20:47

@Kokoska1 Jo, tahle Tanesha je prostě kočka jak má být. Mě se moc líbí.

Sekhmet
1918 příspěvků 30.3.13 10:20

@Kokoska1 Já nevím, ale řekla bych, že zrovna tenhle model jí moc nesluší. Dělá ji zbytečně robustní. Naštěstí to zachraňuje nádherným obličejem a vlasy, které svým objemem vyvažují proporce postavy. Kdyby měla totéž na sobě žena míň krásná, řekli byste, že to fakt nevychytala.

NelaAndrt
517 příspěvků 30.3.13 12:45

@Sekhmet To máte pravdu. Já mám podobné vlasy (tedy přeci jen ne tak bohaté a kvalitní, ale stejně kudrnaté a podobnou délku) akorát že zrzavé. Když je mám čerstvě umyté, pravda je, že si připadám o pár centimetrů štíhlejší. Jakmile se to ale začne mastit a „lehat“ k hlavě, tak je zase středobodem mého vesmíru má nesmírná prdel:-)

tasa
60 příspěvků 15.2.14 20:27

11

0.k.
27 příspěvků 8.1.15 17:47

@Modo Diino V její velikosti už JE za co se stydět, proto bych to nezdůrazňovala nějakým extra zajímavým oblečením.

Pavca147
1 příspěvek 7.11.16 18:14

Zdravím, prosím o radu, chtěla bych si koupit nějaký pěkný kabátek a sukni. Jenže mám trošku větší velikost a nemůžu na sebe nic sehnat. Máte někdo nějakou radu, kam zajít nebo nějakou internetovou stránku, kde seženu fakt pěkné věci na větší velikosti? Děkuji

Doudou
1387 příspěvků 8.11.16 06:31

S obchody je to u mě v celku dané (řazeno vzestupně dle ceny)- C&A, F&F, Marks and Spencer, Ulla Popken, Gerry Weber, Marina Rinaldi.
Tam si určitě vybere každá 46 až 50.

Osobně bych samozřejmě měla velikost menší, ale pěkně se dá oblékat i takto „velká“. I omezený výběr obchodů má svá pozitiva, tj. člověk jde na jistotu a nemusí obrážet tolik obchodů. :-)

nina589
2 příspěvky 10.11.16 14:16

Já mám velikost 50 někdy 52, takže v těchto obchodech málokdy něco seženu. Ale jestli můžu poradit, zkus se mrknout na internetový obchod www.petrklic.cz. Já tam nakupuji a sem velmi spokojena. Mají tam velikosti až do 70, takže si každa „větší žena“ něco vybere.

kobylkalucni
266 příspěvků 10.11.16 21:30

Hlavně ta Miss Petrklíč je výživná…

Bacteria
436 příspěvků 11.11.16 11:46

Ty bláho, právě jsem se poprvé v životě odhodlala a koukla na stránky Petrklíče do sekce společenská móda. Ty hadry snad navrhuje někdo, kdo z duše nenávidí obézní lidi! Proč jim to dělá? Já myslela, že tadyty věci nosí jen ženy, co naprosto rezignovaly na svůj vzhled a nebaví je vybírat oblečení. A co to udělaly těm modelkám? Vždyť jsou to poměrně pěkné ženy a na těch fotkách vypadají fakt děsně…Znám spoustu žen, co mají větší velikost a teda většina z nich se dokáže obléct daleko lépe, někdy mi přijde, že i nápaditěji, než hubené. Za tuhle psychárnu bych ty peníze teda nedala

Jordaan
8870 příspěvků 11.11.16 11:52

@kobylkalucni

:-D Ty jsou jedna drsnejsi, nez druha.

Bacteria
436 příspěvků 11.11.16 12:04

@kobylkalucni miss petrklíč…tak už vím, kdo ty hadry kupuje…Některé ty ženy jsou opravdu pěkné a určitě by se mi na nich oblečení v katalogu prohlíželo dobře, ale zbylých 99 % to je sada teda.

Campanelle
1991 příspěvků 11.11.16 21:37

@Jordaan A jako hlavní cena je exkluzivní nafocení katalogu v oděvech z Petrklíče. No, neber to! :)

Jordaan
8870 příspěvků 11.11.16 21:41

@Campanelle

aneb jak se zostudit az do tretiho kolena :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek