Co na sebe na přítelův maturák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alias.medved
3 příspěvky 14.1.18 13:06
Co na sebe na přítelův maturák

Dobrý den, jdu příteli na maturitní ples (doprovod) a jsem naprosto v koncích co na sebe. Jsem pro dlouhé šaty, ale nechci aby si lidi mysleli, že se chci vecpat mezi maturanty nebo něco podobného. Byla bych pro dlouhé, splývavé, s volnými zády. Mám hnědé (oříškové) vlasy, měřím 170, jsem holka jak se říká krev a mlíko. Myslíte, že bych si mohla vzit něco takového na sebe? Nebo zvolit úplně něco odlišného? Uvítám jakýkoliv názor a pomoc :(
Na fotce jsou šaty které se mi opravdu líbí, ale predstavovala bych si je takove volnejsi a aby ta sukne nebyla tak siroka, hodily by se?

Příspěvek upraven 14.01.18 v 13:30

Reakce:
megusa
431 příspěvků 14.1.18 13:19

@Alias.medved já vážně netuším, kde se vzala ta šílená věc, že na maturák by měla mít dlouhé šaty jen maturantka.. jen aby si dívky někdo náhodou nepopletl..
nevím jak jinde, ale v mém okolí dostávají maturanti šerpu a s tou chodí minimálně do půlnočního překvapení..
já jsem prostě jednoznačně za dlouhé šaty..

Alias.medved
3 příspěvky 14.1.18 13:34

@megusa já ani nevim, chci abych vypadala vhodně a vkusně :(

Hwi
440 příspěvků 14.1.18 13:41

Takhle bez fotky a podrobnějších informací Vám těžko poradíme, záleží na Vašich proporcích a jak Vám konkrétní šaty budou sedět. Běžte do vlákna „Pro lidi, co tápou v módě“, vyfoťte se (klidně bez hlavy) a zdější dámy Vám určitě rády a dobře pomůžou.

zelwice
28 příspěvků 15.1.18 00:00

Za mě super, šaty ano, pokud krásně sednou, lodičky, psaníčko a třeba decentní perly (i ty bižuterní). Budete kočka! Ještě ukecejte přítele, ať má něco v barvě vašich šatů či doplňků (kravata, kapesníček) a budete dokonalí! :)

barvinok
655 příspěvků 15.1.18 07:18

"

Příspěvek upraven 16.10.18 v 11:41

Bossygirl
619 příspěvků 15.1.18 07:40

@zelwice A lodičky bych raději nahradila párem střevíčků, tedy páskových „sandálků“ na vysokém podpatku. K dlouhým šatům tohoto typu a navíc k tanci jsou lodičky naprosto nevhodné.

Barulina123
30 příspěvků 15.1.18 21:44

Na plesy se sice určitě víc hodí dlouhé šaty, ze zkušeností však vím, že na maturitních plesech - aspoň u nás - působí nematurantka v dlouhých šatech trochu zvláštně. Maturovala jsem před dvěma lety, kamarádka přišla jako host v dlouhých šatech. Byla (v té věkové kategorii, maminky dlouhé nosí běžně) v dlouhých šatech snad jediná a většina hostů si ji díky tomu pletla s maturantkou - na což se spousta skutečných maturantek netvářila moc přívětivě, přesně jak říkáš, jako by se mezi nás „cpala“.
Tenhle postoj sice nesdílím, a navrhované šaty jsou moc hezké a vkusné, myslím ale, že by se mohlo lehce stát, že budeš vyčnívat a připadat si „nepatřičně“ - byť neprávem.

giuliettka
7535 příspěvků 15.1.18 21:53

@Alias.medved Ak vám tie šaty sedia, tak v nich chodte. Bola som na maturitním plese teraz a v dlhých šatách je aj doprovod, nielen maturantky. A neladte sa s partnerom, kravata, kapesníček a tak. Je to už out, ak nie ste z kráľovského rodu a partnerove doplňky nebudú ušité priamo na mieru. :-D
V tých šatách budete vyzerať vhodne a ok

Oveeec
2581 příspěvků 15.1.18 21:57

@Alias.medved @Barulina123 Vůbec bych nekoukala na to, jestli budu vyčnívat, nebo ne, a na kačeny, které se netváří přívětivě na šaty vhodné na ples bych se vykašlala. Tyhle šaty jsou nádherné (a myslím, že postavě krev a mlíko budou moc slušet), na ples dlouhé šaty patří, tak se o ně nenechte jenom kvůli tomu připravit. Ať se naučí ony (holky) od vás, jak se chodí na ples! :)

Barulina123
30 příspěvků 15.1.18 22:10

@Oveeec Tak já netvrdím, že by dlouhé šaty měly patřit jenom maturantkám, jen říkám, že se tak může stát neúmyslně středem pozornosti. Ale jestli tu pozornost unese, tím líp, šaty jsou krásné :)

Alias.medved
3 příspěvky 15.1.18 23:14

@Barulina123 jde o to že přítel chodí na Elektrotechnu a mají tam asi celkem 10 holek z jeho ročníku, ale co beru dlouhé teda asi jsem pro dlouhé :-D

Oveeec
2581 příspěvků 16.1.18 13:13

@Barulina123 Vždyť já vím. A říkám, ať se nebojí stát se středem pozornosti :)

carnifax
61 příspěvků 22.1.18 21:20

Nebo si vyrobte šerpu „NEMATURANT“, hoďte ji přes ty šaty a máte to

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek