Co na sebe na Závěrečný koncert FOK v Obecním domě?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Semtex
31 příspěvků 03.05.19 19:20
Co na sebe na Závěrečný koncert FOK v Obecním domě?

Ahoj ženy (i muži), tak jsem se sem přesunula z Peklo radí a tentokrát tedy i s fotkami. Prosím poradíte, co na sebe na tento závěrečný koncert do Obecního domu? Před koncertem je ještě setkání s umělci. Mám tyto čtyři společenské oděvy a nevím, který si vybrat. Tak co vy na to?

Ty krátké černé šaty jsou spíše kancelářské a je to pro mě poslední možnost, mám je i na běžné nošení. Oblek a ty dvoje další šaty mám ráda stejně a váhám, nejraději bych si vzala něco z toho:-)

U těch dlouhých černých se mi líbí, že mají v sobě ten pláštík, nebude mi v tom chladno na ramena. Ale není to zase už moc? I když závěrečný koncert by to asi snesl a Obecní dům taky :-D. K těm zlatým bych si musela vzít ještě něco s sebou přes ramena, kdyby tam bylo chladněji.

Focené je to narychlo, jak na to teď koukám, tak pod to sako bych si vzala méně vycpanou podprsenku. Kalhoty jsou ze 100% vlny, takže během nošení povolí (ale jo, trochu jsem ztloustla;-)).

Dík za konzultaci:-)

Reakce:
Gorilka
1054 příspěvků 03.05.19 20:52

Začíná to v 19:30.
https://www.fok.cz/cs/co-na-sebe

Tedy jsou vhodné modely č.2 a č.3 (i jiná barva).
Model č.1 je tak na odpolední akci. Model č.4 tak do práce.

Uživatel je onlineJudy24
825 příspěvků 04.05.19 08:38

Já bych šla v těch dlouhých černých. Netuším, jak vy, ale obecně neznám moc lidí, co by se nějak často pohybovali na akcích, kam by se hodily a závěrečný koncert v Obecním domě mi přijde jako dostatečně významná událost. Navíc jsou krásné a moc vám sluší.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek