Co nemá rád partner ve vašem šatníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Ani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 13:57

Kombinace dvou a více sytých barev. Tedy jestli se to počítá, když to není konkrétní kus z mého šatníku.

Alvin
13 příspěvků 9.8.12 13:59

Můj manžel nemá rád jedno a to vysoké podpatky ke kalhotám. Říká, že to rozšiřuje zade a vypadá to šlapkoidně :-) Ale pravdou je, že jediný střih kalhot, který nosím je slim a k těm se podpatky nelíbí ani moc mně.

Motyka
329 příspěvků 9.8.12 13:59

Sibyl: Neznám žádnou ženu, co má v šatníku nafukovací rty ;).

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 15:02
@sandrinn píše: … Ideální outfit dle něj jsou džíny, bílé tričko, kožená bunda a converse… nebo jakékoliv boty bez podpatku (klidně i ty baleríny ) :-)

Aj vlk sa nažerie, aj koza zostane celá. :-) :-)
http://media-cache-ec6.pinterest.com/…VViXPq_f.jpg

Alizon
1235 příspěvků 9.8.12 15:12

Pro predstavu pridam i byvaleho partnera - ten me s oblecenim neskutecne prudil - nelibilo se mu skoro nic co nebyla lady klasika = veleslusna pouzdrova sukne, bila halenka a hlavne boty na podpatku. Ja se rada oblecu za damu, ale chodit tak i o vikendu a do lesa nehodlam (naopak ex byl schopny jit i do toho lesa v obleku). No… uz je to 5 let byvaly:)
Soucasny - nema rad zadne silene modni vystrelky, ty se tedy v mem satniku moc nenachazi, ale trosku brble na jedny moje silene barevne kalhoty.
Potom nema rad sladce ruzovou a to ani u nasi male dcery.
Tise trpi ale nic nerika kdyz si vezmu hodne vysoke podpatky - potom jsem vyssi nez on.
Jinak je tolerantni nebo se proste jen v odivani shodneme, me se vetsinou libi jeho veci (dokaze si koupit pekne veci sam a rychle), jemu ty moje.

majam
271 příspěvků 9.8.12 15:28

Dobrý téma na diskuzi :-), zrovna včera jsem to „schytala“ za sukni, prej jsem jak svazačka - sukně modrá ke kolenům s protiskladem vpředu a malýma kapsičkama. Jinak můj drahý nemá v lásce veškeré vintage, retro hadříky, který se líbí mě. Docela mi překvapil tolerancí slamáčku ve stylu 2Otých let.
A připojuji se k ostatním - nelíbí se mu dlouhé, a vůbec všemožně cípaté sukně a etno styl.

alice7
105 příspěvků 9.8.12 15:39

Dobré téma. Po 21 letech manželství - nevím :( Dneska se zeptám :)

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 16:29

Nevím, co se mu konkrétně nelíbí, ale vím, že se mu líbím, když mám krátkou sukni a velkej výstřih. Jak prosté. Spíš nesnáší, když se něčím namažu a když si namažu rty balzámem. To potom vždycky prská. Taky mi často říkal, že jestli půjdu na krátko, tak že mě uškrtí. Šla jsem na mikádo a ještě žiju a k tomu mi řekl, že mi to snad i sluší víc :) a pak se dozvím, že krátkýma vlasama myslel asi vlasy na ježka…

skuran
44 příspěvků 9.8.12 16:56

Ja jsem si jednou na univerzitni ples oblekla jednoduche ivory saty ke kolenum, pres to cernou krajku a doplnila to neprusvitnymi zloutkove zlutymi silonkami. Byl to napul ples, napul party, bylo mi 20 a prislo mi to vesele a primerene prilezosti (byt ted uz bych v tom asi nesla). Meho tehdejsiho pritele - prestoze u sebe modu nijak neresil - pobourila barva puncoch natolik, ze i pres me presvedcovani/vysvetlovani prohlasil, ze se bud prevliknu, nebo se mnou nepujde. No - a skutecne nesel:)

skuran
44 příspěvků 9.8.12 16:58

Jen chci dodat, ze si nemyslim, ze by si partneri/blizci lide nemeli mluvit do obleceni, ale radsi ve forme rady nebo prani spis nez pozadavku/prikazu.

Karja
4837 příspěvků 9.8.12 17:40

Můj přítel negativně reaguje hlavně na různé brože na košilích či halenkách, ať už jsou látkové nebo kovové (ale ty látkové ho teda drásají víc). Možná ani neví, že se tomu říká správně brož, říká tomu oživení :-). Pak mu vadí makeup, tím myslím krycí makeup s pudrem, ne nalíčení jako celkové. A taky přehnaně barvené vlasy, takto je chudák alergický na mojí blonďato-černo-rusovlasou sousedku. Ty nenáviděné brože ale samozřejmě nosím, a nedávno mi jednu schoval!

Karja
4837 příspěvků 9.8.12 17:44

@LadyPapajka To znám, zastrkala jsem si triko do trochu vyšších šortek než bokových a hned mi říkal, že se jde asi na spartakiádu, přitom on chodí jedině zakasanej. Tak nevím, co ti chlapi mají!

Dáma_s_hranostajem
136 příspěvků 9.8.12 17:54

Manžel nemá moc rád, když se obléknu (v jeho měřítku) moc extravagantně - což vhledem k mé lásce ke zlaté barvě občas musel překousnout. Ale asi je to proto, že se bojí, že po mě budou lidi (= jiní muži) víc pokukovat.
A naopak - já nemám ráda pár kousků v jeho šatníku (pozůstatky z železných jitexových zásob od jeho maminky, tj. neforemné mikiny podivných střihů a trika nesmyslných barev + textů) i botníku (staré napůl rozpadlé hnusnosandály a tenisky, kterých se nesmím dotknout - ne že bych chtěla), takže aspoň hlídám, jestli ho nenapadá v tom jít mezi lidi. Naštěstí ne, ale zabírá to zbytečně místo.

trnk
335 příspěvků 9.8.12 18:09
Robena

A bylo by vašemu muži co platné, kdyby nebyl tolerantní?
Jinak můj muž si nevšímá, co mám na sobě.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 18:54
@trnk píše:
A bylo by vašemu muži co platné, kdyby nebyl tolerantní?
Jinak můj muž si nevšímá, co mám na sobě.

Taky si nevšímá. A nic platné by mu to nejspíš nebylo, ale přece jen by červíček hlodal. Naštěstí se dost shodneme.
Jo nesnáší rudou rtěnku, a šílené gelové nehty. Vlastně nesnáší všechno, co i já bych na sebe nevzala - přílišné odhalení, dlouhé sukně, cípaté věci. Prostě elegance je mu bližší.

blacken
2464 příspěvků 9.8.12 18:55

Expřítel nesnášel asi dvoje šaty - volnějšího střihu zhruba ke kolenům (prý mi nepadly) a nejspíš delší sukně (pokud to není součást kostýmu s bílou košilí). Klasicky má rád slimky a legíny, minisukně, šortky… Jen kategorii má rád rozděluje na to v čem chce abych byla doma(krajkový top jen s podprsenkou)/šla ven s ním/šla sama. Pokud jdu ven sama, ideální jsou volné kalhoty a triko ke krku, jinak se mě snaží přemluvit, abych se dooblékla. Jsem asi (potkáváme se dodnes) jediná z jeho okolí, která nosí trochu elegantnější a jinej styl(nevlastním sportovní tenisky a asi od 13 nosím podpatky). Zbytek jsou slečny v modrých zvonáčích s mikinou nike a teniskama, když to má být něco extra, navlečou k tomu triko s výstřihem na pupík. Takže se mě v tomhle asi bojí a moc nekritizuje, jen když se vyloženě zeptám. Ještě nesnáší můj festivalovej klobouk, velké brýle. Dřív neměl rád vysoké podpatky a preferoval tenisky (i když jsem mu i v 15cm jehlách kousek nad rameno). Celkem ujíždí na takovém tom kancelářském stylu - protože mu to připomíná letušku nebo bůhví co :-D A taky mu vadí čouhající kalhotky, pokud čouhají jinak, než jen provázek u tang. Jsou kousky, o kterých jsem ochotná diskutovat (když mám doje, že mi nesluší), ale většinou se námitky nepřipouští :-D Ale obecně bych řekla, když vezmu v úvahu bratry, že chlapi nemají moc rádi výstřelky typu velká květina na pásku, velká mašle ve vlasech, přehnané retro, hodně barevné oblečení…

mikita.miki
1935 příspěvků 9.8.12 19:03

Netuším co nemá rád obecně, to mě nějak nenapadlo řešit. málokdy komentuje cizí i blízké a pokud, tak už to musí být tristní a to spíš celkově, než nějaká konkrétní věc. co však vím, že se mu nelíbí na mě jsou upnuté pouzdrové šaty, nedělá mi to hezkou postavu, vystupuje mi břicho a nedávno se dost pozastavil nad volánky ve výstřihu. prýn a to u mě není zvyklý a tvářil se tak nějak… křivil trochu pusu :-D ale já to následně konzultovala a nosím ho bez něj prostě, mě se totiž moc líbí. co na mě má rád jsou sukně, výrazné náušnice… vlastně to, co mám já ráda taktéž. i moje turecké zelené kalhoty neřeší, přijdou mu v pořádku, mají správně umístěný rozkrok. boty nikdyn ekomentoval, až by něco takového udělal, omlátila bych mu pánev o hlavu.

666mahu
1490 příspěvků 9.8.12 21:42

Tak můj muž nemá rád ženy, které o sebe vyloženě nedbají. A pak takové, kterým říká přírodní typy (pro přiblížení - nepříliš upravené vlasy, většinou delší, nenalíčená, nějaké tričko, batoh a sukně na zem, kecky nebo sandály). Všimne si upravené ženy a ocení to hlavně na ženě, na které je vidět, že nemá žádné drahé věci. Žena nemusí mít výstřih do pasu a sukni pod zadek /dokonce je v poslední době nějaký háklivý na krátké sukně a výstřihy, jsem teď tolerantnější než on a dřív to bylo naopak, a to nosím výstřih i sukni nad kolena sama, nevím,, jestli mi nestárne :)) /. Žena by podle něj měla vypadat jako ženská, i když je v džínách. Pěkně učesaná, přiměřeně nalíčená. Nemusí být krásná, ale když je upravená, nějak sladěná, má zajímavého, všimne si toho. Určitě také nemusí takové ty přestárlé diblíky. Mladistvé oblečení ano, ale ne když žena ve středním věku chodí jako náctiletá.

CandyKendall
1177 příspěvků 9.8.12 22:10

Já si nedávno koupila své první maxi šaty a měla jsem z nich hroznou radost.
Potom jsem v nich přišla za přítelem a ten na mě nejdřív tak jako divně koukal a pak mi řekl, že v nich vypadám jak kdybych byla z minulého století. A aby toho nebylo málo, tak prý v nich vypadám na čtyřicet (je mi dvacet).
Jinak mi do oblékání moc nemluví.

llenulka
123 příspěvků 9.8.12 22:33

@CandyKendall ja som si farebne az po zem a padla otazka, ze ci sme „deti kvetov“ :-) a vzdy sa divne usmieva, ked si ich obleciem :D uz som v inej teme pisala, ze chlapom sa nejako extra nepacia dlhe sukne a ukamenovali ma ramienkami, ale moj manzel je v tomto pripade tiez proti dlhym :-)

zwedavka
1309 příspěvků 9.8.12 22:43

Mojemu by se v mém šatníku určitě nepozdával milemec. :-)))
Jinak ani neví, co mám za oblečení…

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 08:08

Ještě dodám, že ten můj naprosto nesnáší věci ze sekáče, naprosto odmítá pochopit, že by tam někdo z rodiny vstoupil. No, nemusí o všem vědět, že?

JarkaJar
432 příspěvků 10.8.12 08:24

@cibetka 1
A on to pozná? Když ten kus je úplně nový a jen někomu ležel ve skříni? A po vyprání už není cítit tou dezinfekcí. Jinak mě moc těší, že nejsem sama, kdo pokud možno nežehlí. Až na bavlněné košile, které často nosím.
Co žehlím - oblečení ze second-handu, abych je po vyprání ještě zbavila případných bacilů. Žehlila jsem je důkladně a důsledně i po rubu a až pak jsem byla spokojená. Ale v poslední době už jsem na to nějak líná. Vyperu a hotovo.

JarkaJar
432 příspěvků 10.8.12 08:26

Pardon, žehlení patří do jiného vlákna. Na mě totiž platí: Ať vstanu v kolik chci, budím se vždycky až v 10. Bohužel. Takže ještě spím.

lessie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.8.12 08:32

@JarkaJar to máte super, na mňa platí nech si ľahnem v akukoľvek hodinu, zobudím sa o 6.00

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek