Co nemá rád partner ve vašem šatníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.12 16:04

@MUDr.Lant skor tie ktorým už večne riešenie červených ramienok lezie krkom. Zvláštne že nikto nerieši zelené. :-)

SingleServingJack
45 příspěvků 13.8.12 22:07
@jumbee píše: @SingleServingJack
A sice nás můžete vídat každý den a znát naše proporce… Ale to ještě neznamená, že máte vkus ;).

Jistě, všechno je individuální, svým elaborátem jsem se jen snažil poukázat na to, že i muži neznalí módy a módě nefandící mají oči a rozum, který když zapojí, mohou vás svými postřehy překvapit. A to příjemně.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.12 22:48

Mému muži vadily minisukně. Tak jsem je přestala nosit. Jinak ani nevím, neptala jsem se.

bestia
2300 příspěvků 13.8.12 22:54

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:02

saryvary
681 příspěvků 14.8.12 08:22

Mému muži se z mého šatníku nelíbí nic. Domnívá se totiž, že bych všechno potřebovala tak o tři čísla větší, a proto, když mi sám od sebe něco koupí (beze mě), bývá to obvykle velikost XXXL. A to se mi pak chce brečet, jakéže to má o mně mínění. Nosím totiž velikost 40, občas něco 42. Předvedu mu, že do té věci, kterou mi koupil, bych se vešla i s dcerou, v tom momentě se urazí a zavírá se v pokoji se slovy, že se pořád rvu do něčeho malého a pořádnou (jeho) věc neocením.

katango
1356 příspěvků 14.8.12 10:17

@saryvary Nežárlí? Že chce, abyste chodila v obšírném pytli?

saryvary
681 příspěvků 14.8.12 10:28
@katango píše:
@saryvary Nežárlí? Že chce, abyste chodila v obšírném pytli?

Nevím, už mě to taky napadlo. Zeptám se :-)

tiinkas
2 příspěvky 14.8.12 10:44

Přítel vyloženě nenávidí kalhoty s nízkým sedem (tzv. nasrávačky). Jedny moc pěkné béžové jsme si pořídila přibližně před rokem a už je nosím pouze na práci, protože kdykoliv jsem je oblékla bylo mi taktně naznačeno, že bych se měla převléknout :-D

Pink_lemonade01
86 příspěvků 14.8.12 13:25

Moje lepší polovička má dojem, že chodím oblečená moc slavnostně. Například když jdu do práce (kancelář) a mám pouzdrovku, košili a lodičky, tak mi je řečeno, že mi to sluší, ale jsem ustrojená spíš jako do divadla, než do práce. Když mám na výletě plátěnou crossbody tašku, tak jsem jak do města, protože na výlet se hodí výhradně batoh. Kam se nosí normální kabelka, na to se radši ani neptám, asi do opery:D Nedávno jsem se doma sháněla po něčem do práce, byly mi nabídnuty plátěné tříčtvrťáky, které nosím leda tak na výlet do přírody. Atd. Největší úspěchy slavím v džínách, triku a keckách, popřípadě kratší upnuté sukni, triku a keckách. Nemám to jednoduché:D Dodávám, že drahouška nejoblíbenjší obuví jsou prehistorické Crocsy a jedny jakožekroksy ze stánku v Chorvatsku. Nenadělám nic:)

Ems
1482 příspěvků 14.8.12 13:34

Bývalý přítel nesnášel culík, a nejraději mě viděl v džínách :D

Aprili
86 příspěvků 14.8.12 13:40

Přítel na ženský nesnáší tzv. „nasrávačky“ :-D

MP obludka
28 příspěvků 14.8.12 14:25

Mí drazí bývalí nesnášeli

• neutrální barvy, zvlášť pak černou, hnědou a béžovou (ve všech formách)
  • tzv nasrávačky (asi jako každý druhý zde zmíněný)
  • když jsem si vyšla bez podprsenky (že prý mi budou vidět „čudlíky“)

Turecké kalhoty jsem sice nosila jenom doma, ale i tak vadily.
Nicméně všechny tyto výtky jsem s úspěchem ignorovala. (Jen tu podprsenku jsem si brala na společné vycházky, abych měla pokoj.)

teetee
499 příspěvků 14.8.12 14:41

@MP obludka to u nás jsou čudlíky žádoucí. Ale ideálně když mě doprovází, aby měl přeled, kdo je mapuje :-D

SingleServingJack
45 příspěvků 14.8.12 14:52

Musím říct, že tohle vlákno mě na jednu stranu velmi baví a na tu druhou jen kroutím hlavou, jací idioti někteří chlapi umí být ;).

Nebo jestli mám jen štěstí, že máme s přítelkyní podobný vkus (a výhodou jistě bude i to, že ona se obecně obléká skvěle a žensky), takže u nás žádné třecí plochy nejsou. A dokonce mě občas s sebou bere jako poradní hlas před koupí nového kousku a můj názor bere v potaz, čehož si cením :).

Jestli mě paměť neklame, pár věcí jsem jí nedoporučil už před nákupem, „zakázal“ jsem jí nosit jen jeden klobouk. Jinak nic.

Já si zase pochopitelně beru k srdci její doporučení a jsem jí vděčný, že mě naučila poznat kvalitní materiály. Bez ní bych ještě teď chodil ve svetrech z akrylátu apod.

Karoleenah
2322 příspěvků 14.8.12 15:03

@SingleServingJack No prosím, to je přesně ono, to „pár věcí jsem jí nedoporučil už před nákupem“. Kdyby pánové v obchodech míň protáčeli panenky a víc se zapojili do výběru, určitě by se mnoha třecím plochám předešlo. Nevím teda jak jinde, ale u nás v tomto panuje významná nerovnost - přítel vyžaduje mou asistenci téměř u každého nákupu oblečení, což mi sice lichotí, ale vybírání mu mnohdy trvá výrazně déle než mně a je potřeba se obrnit enormní dávkou trpělivosti. Jenže když něco vybírám pro sebe, už po deseti minutách mrmlá něco o bolesti zad a nohou, takže ho s sebou radši moc neberu. No, dobře mu tak, pak musí mé kreace holt bez řečí trpět. :)
Edit: Vlastně se už dlouho zamýšlím nad tím, kde se v mnoha mužích bere ten hysterický odpor k nakupování. Já se v pobytu v nákupních centrech taky moc nevyžívám, ale že bych se kvůli tomu rozčilovala nebo raději nosila věci do jejich úplného rozpadu, jen abych nemusela jet nakupovat nové, to teda ne…

Kterapak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.8.12 15:39

Turecké kalhoty, dlouhá sukně a pyžamo :)

Patane
43 příspěvků 14.8.12 16:37

Když někdy jdu nakupovat s manželem oblečení určené pro mě, chce předem vědět, do kolika obchodů půjdeme, prý aby se na to psychicky připravil:) A co ho na nakupování štve úplně nejvíc je prý to, když musí stát před kabinkou a čekat.

SingleServingJack
45 příspěvků 14.8.12 17:08

Musíte ho do té kabinky nechat občas nakouknout, i ve chvíli, kdy se teprve převlékáte - na mě to funguje perfektně :D.

edit: K té obecné otázce - myslím, že my muži máme specifický talent dát najevo, že nás něco nebaví. Nakupování oblečení máme spojené s procházením obchodů, probíráním se věšáky, zkoušením. A všechny tyhle věci zaberou hodně času a jsou „neefektivní“.

„Pravý muž“ už předem ví, co by si chtěl pořídit, v obchodě jen v rychlosti prolétne, jestli tam mají předmětnou věc a pokud ne, jde dál. V lepším/ horším případě to zabalí a do další prodejny už ani nejde.

Však si vzpomeňte - pokud muži napíšete nebo mu i jen řeknete seznam toho, co má koupit v supermarketu, co všechno donese? Obávám se, že v 99% případu jen to, co je na seznamu nebo ještě méně, protože všechno tam neměli. Jsme prostě naprogramovaní na přímé akce, čím jednodušší tím lepší.

Pirek
7060 příspěvků 14.8.12 17:57

@SingleServingJack
A jak moc máte danou věc již předem specifikovanou? Když jdu nakupovat s přítelem, je to boj s jeho přesnou představou, ze které nehodlá ustoupit. Pruhovaný svetr - tyhle barvy jsou divné, ten má moc široké pruhy, ten zase úzké, ten je má moc daleko od sebe, ten má divný výstřih a ten úplně miniaturní nápis. Vkus tedy má, to ano, ale je těžké s ním něco koupit a trvá to hrozně dlouho! A bez mého zásahu by se jeho šatník skládal pouze z odstínů šedé, tmavě modré a hnědé.

Paní Továrníková
3 příspěvky 14.8.12 18:00
@Světýlko.t píše:
@Paní Továrníková Tak ty knoflíky mě pobavily…:D Má to nějaký zvláštní důvod?

Pro jistotu jsem se ho zeptala. Prý nemá, knoflíky jsou prostě „divné“.

SingleServingJack
45 příspěvků 14.8.12 18:29

@Pirek: Jak bych to jen… Popsala jste to naprosto přesně :D!

Ale ne, nebojte, je to různé. Nemůžu ale popřít, že stejný proces, o kterém jste psala, se vyskytuje často. I já mívám velmi jasnou představu „co by se mi líbilo“ a pokud nemám chuť na nějaké větší hledání, tak vyřazuji rychlostí blesku i kvůli „malicherným“ detailům.

Asi prostě víme, co chceme, a nechceme z toho uhýbat :). Za sebe vám jen doporučím jednu věc. I kdybyste se s přítelem tahala po obchodech celý den, raději přijďte domů s prázdnou. Existuje totiž dost velké riziko, že pokud ho náhodou „ukecáte“ a on si koupí pruhovaný svetr s poněkud širšími pruhy, než původně chtěl, že si ho sice přinese domů, ale vezme ho na sebe jednou dvakrát a tím to hasne. Pak ho nechá ležet ve skříni a nosit ho nebude, právě proto že nesplňuje jeho požadavky.

Mně se to stalo několikrát :).

CandyKendall
1177 příspěvků 15.8.12 22:26

Ještě mě napadá jedna věc, kterou nemůže vystát - barevné holinky. Vytáhnu je vždycky jen v největších lijácích, ale stejně se na ně tváří neskutečně kysele. Ale já je nosím vesele dál :)

katka8-0
14 příspěvků 16.8.12 13:11

S přítelem se většinou shodneme, jediné co nemá rád, když si v zimě občas vezmu glády.
Na jiných nemá rád, lezoucí kalhotky, holínky, bílé kozačky, trička ze kterých lezou špíčky

darkwulf
29 příspěvků 16.8.12 16:04
@SingleServingJack píše:
myslím, že my muži máme specifický talent dát najevo, že nás něco nebaví. Nakupování oblečení máme spojené s procházením obchodů, probíráním se věšáky, zkoušením. A všechny tyhle věci zaberou hodně času a jsou „neefektivní“.„Pravý muž“ už předem ví, co by si chtěl pořídit, v obchodě jen v rychlosti prolétne, jestli tam mají předmětnou věc a pokud ne, jde dál. V lepším/ horším případě to zabalí a do další prodejny už ani nejde.

V našom vzťahu som podľa tejto definície chlap ja, a ženskou je muž… :/
On sa v tom vyžíva, pre mňa sú nákupy poväčšinou utrpením.

Alizon
1235 příspěvků 16.8.12 16:22

@SingleServingJack
Ja bych taky rada jen v rychlosti nabehla do obchodu, chytla to co potrebuji a zase sla pryc. Bohuzel - v zenskem obleceni je tech moznosti vic a pokud jdu do obchodu s tim, ze potrebuji halenku te a te barvy a urciteho strihu, urcite ten rok nebude v mode, bude mit jine rukavy, nejake zdobeni ktere tam nechci, jinou delku, bude prusvitna nebo ji proste vubec mit nebudou.
Pokud chce muz oblek do prace a k tomu kosili - prijde do urciteho obchodu a tam jsou proste obleky a kosile, zadnych 150 variant strihu a delek rukavu a materialu.
I kdyz pokud nema dotycny zrovna konfekcni velikost, ma taky smulu. Muj pritel si obleky radeji nechava sit, nez litat po obchodech a potom si to stejne nechavat upravovat.
Taky nekdy rada chodim po obchodech s tim ze neshanim nic urciteho (to vetsinou stejne nic nesezenu a nejlepsi ulovky mam z nahodnych koupi), ale pokud tim uz ten cas stravim, chci take nejaky efekt = nakup neceho dobreho, jinak to povazuji za ztraceny cas. Nedelam to kvuli tomu koukani a zkouseni, ale kvuli vysledku.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek