Co nemá rád partner ve vašem šatníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.8.12 17:57

Můj přítel si módy a oblečení moc nevšímá, většinou se ho musím přímo zeptat, co si myslí. Ale vždycky brblal na podpatky a to je o hodně vyšší než já na jakýchkoli podpatcích, takže to nebude tím. Zrovna včera jsem si koupila lodičky na středně vysokém podpatku (tak 5 cm), ty ještě podle něj „ušly“, ale vyšší už jsou fuj. Možná si je spojuje s lehčími děvami, nebo nevím. Ultravysoké jehly stejně nenosím, protože na nich neumím chodit.
Přijde mi to ale trochu zvláštní, protože vím ze zkušenosti, i tady to hodně zmiňujete, jak muži mají rádi podpatky… holt sto lidí sto chutí

Kralovna Bitche
382 příspěvků 16.8.12 20:18

@Ani jsem na tom úplně stejně. Naopak jsem si povinně musela nějaké dlouhé sukně pořídit, protože muži přijdou hrozně sexy (jeho vlastní slova)

Lamiia
28 příspěvků 16.8.12 21:33

Tak na toto musím reagovat poznámkou mého muže k uplým kalhotám, k ním vysoké boty… jsem dost vysoká, postavy úhledné, přiměřené (ani vychrtlá ani tlustá)… nadchla jsem se, koupila si neonově zelené vypasované kalhoty, vzala si střevíčky, nějaký ten vršek… můj drahý, normálně velmi milý a milovaný muž mi oznámil, že vypadám jako TRYCHTÝŘ… Zabít málo :D no jinak je vcelku normální, má mě nejradši v domácím úboru, tepláky, vytahané triko.. když se moc vymódím tak pochválí, líbí se mu pohledy jiných mužů na mé osobě ale vím, že on sám raději střídmější kreace… dámu ze mě nechce ;) a z kalhot tedy po obrázkové studii preferuje zvonáče, protože k mým statným ramenům nečiní tak velký kontrast… ;)

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.12 00:10

@smrtonoška Můj podpatky taky nemusí. (Má pocit, že se v nich v Praze zabiju na kostkách, protože se mi někde zaseknou a tak podobně :D. A asi se mu ani nelíbí. ) A to kdybych měla podpatky 20cm, budu pořád o velký kus nižší než on :D.

Lennita
145 příspěvků 18.8.12 11:10

Mojmu priatelovi sa velmi nepaci ked chodim oblecena sportovo, naopak elegantne oblecenie sa mu paci na mne v podstate vsetko okrem siat ktore su strihane pod prsiami, tvrdi ze vsetky zeny v tom vyzeraju ako tehotne no ja tento strih siat milujem a zopar takych mam a nosim ich velmi rada, pripadaju mi take dievcenske a mile :) A este nema rad ked mam podpatok vyssi ako cca 5 cm lebo som vysoka a v takych som vyssia ako on :)

Rahja
164 příspěvků 18.8.12 13:22

.

Příspěvek upraven 27.12.15 v 12:32

lucyinthesky
7 příspěvků 19.8.12 10:29

Můj milý si oblečení moc nevšímá (nebo spíš nekomentuje?), jen občas prohodí, že jsem holt zase retro :D (bůhví, kde na tohle přišel), nebo že mám „ty hipsterský kalhoty“ - tím jsou myšleny úzké vínové manžestráky. Obecně asi nemá rád legíny či krátké sukně na širších postavách, jinak mě nic moc nenapadá, oblečení spolu neprobíráme.

Šošana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.12 11:56

@Rahja Byl na vojně?:-)

MP Zuza
8 příspěvků 22.8.12 20:43
@Rahja píše:
Přítel nemá rád moje khaki kapsáče na hrabání listí na zahradě, khaki zimní bundu do lesa, khaki košili a khaki šaty v army stylu :) Prý je to barva výhradně pro muže.

Na hrabání listí bych brala tyhle http://www.anglickasezona.cz/…-ruzove.html, jen finančně jsou trochu mimo..

La_Crime
601 příspěvků 23.8.12 13:01

Kde začít:)? Nemá rád moje milované puntíkaté černobílé šaty, což mě opravdu dost ranilo :D Nemá rád overaly, vysoké podpatky, příliš krátké sukně, když mi leze RAMÍNKO od podprsenky, zbytečné a nepraktické módní doplňky (velké prstýnky a různá cingrlátka :)).

Motyka
329 příspěvků 30.8.12 12:58

Inu, uhodila jsem na něj přímo. A potvrdila jsem si tak, co jsem předpokládala. Můj šatník mu nevadí. I s těmi klobouky a dlouhými sukněmi (nedávno řekl abych si vzala klobouk, protože mi sluší, heč!). Ale co nemá rád, že se líčím. Líčím se kvůli němu opravdu málo a nenápadně, mimoto už mě to nebere jako kdysi. Tak jsem se zeptala: Vždyť se líčím málo, proč ti to vadí? - Protože nad tím strávíš čas a pak to není ani vidět. - Mám se teda líčit výrazně? - OPOVAŽ SE!
A jako prodavačka se fakt bavím scénama chlapů doprovázejících své polovičky/dcery na nákupech. Toho dupání, fingovaných odchodů a funění. Naopak když sami pánové nakupují, musí jejich polovičky vystát i několikero zkoušení toho samého kousku. Případně když přijdou sami, musím to vystát jako prodavačka já i stou povinností jim najít v obchodě jejich vysněný kousek, na potvoru vždy když jsem tam sama a musím tak mít pod dohledem celý širý krám, všechno a všechny a kasu.

kitka
9 příspěvků 31.8.12 12:24
@sandrinn píše:
Tak já tady budu asi za exota, ale můj manžel nemá rád sukně, šaty, boty na podpatku…vždycky, když si jdu koupit sukni, tak mě přemlouvá, ať si radši vyberu kraťasy…:-)A úplně nesnáší boty na klínu…ajaj a já v nich tak ráda chodím :-) Ideální outfit dle něj jsou džíny, bílé tričko, kožená bunda a converse… nebo jakékoliv boty bez podpatku (klidně i ty baleríny ) :-)

Musím se smát. Přesně tohle mi řekl přítel nedávno. Žádný šaty, sukně, podpatky, šminky, nejradši má džíny, tričko, conversky :D
A já tak ráda vypadám jako ženská! Tak to má asi smůlu…:))

kellmorian
26 příspěvků 13.9.12 22:43

Muzu-li mluvit za muze, tak nejvice se mi nelibi styl, kteremu rikam „hadrnice“. Spociva v navleceni se do velkeho mnozstvi zbytecnych kusu pres sebe, tzn. dlouhe tilko, pres to kratsi tricko, jedna kosile kratka zapnuta (vsechno svrchnejsi kratsi, aby byly videt vycuhujici kusy), pres to druha kosile odepnuta, svetrik, svetr, miniaturni bunda nebo sacko, satek, sala…

pehot
713 příspěvků 13.9.12 23:48

@kellmorian zas víte jakou výhodu má dotyčná, když se náhodou nachomýtne ke hře zvané flaška..?

Eye
276 příspěvků 14.9.12 01:12

Přítel se vyjadřuje spíš celkově ke stylu, který nosím. nelíbí se mu propínací svetříky a dlouhé sukně (podle něj jak na starou babku). snažím se v rámci možností vypadat žensky (180 cm, nic moc ženské tvary), ne teda vulgárně. nosím sukně lehce nad kolena - on by nejradši viděl „mikrosukně“ :D mám relativně plochý hrudník a sluší mi lodičkový výstřih - přítel by byl rád, kdybych si vzala výstřih ala E55. jo a preferuje krátké vlasy u žen, z nepochopitelných důvodů. v krátkých vypadám už tuplem jak chlap, takže má smůlu ;)

modny guru
280 příspěvků 11.11.12 18:29

@Světýlko.t
pamatam si, ze ked som bola este na zakladnej, obliekla som si krasnu bielu bluzku ci tuniku (to uz presne neviem) a spoluziak sa ma spytal, ci niesom tehotna-co ma celkom ranilo, kedze som si v nej pripadala „neodolatelna“

Lim
323 příspěvků 11.11.12 18:47

Tak já se musím přidat k té skupině, na nichž partner radši vidí kalhoty, ba dokonce džíny.. Popravdě kolem mého šatníku bojujem neustále. On je konzerva klasická a nejradši by abych měla jednu pořádnou kabelku a jedny super boty a ty navïc byly tak univerzální, aby se daly nosit ke všemu. Nějak nechce pochopit, že kabelky jsou pro mě něco jako pro něj nože nebo hodinky(v obojím má uloženo tolik peněz, až to slušné není:). Nejradši má prostě kalhoty, martensky a křiváka. Příležitostně (na výlety s dětmi) mu toto přání plním:)

benet
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.12 20:24

Legíny, „infantilní“ doplňky, potisky, asymetrické střihy (Máš to nějak nakřivo.)Zimní čepice, těsné kalhoty, výrazné barvy, „mrkváčové“ kalhoty, krátké kabáty, když spodek pyžama neladí s vrškem, tenisky…

Eila
166 příspěvků 11.11.12 22:40

Vzory na čemkoliv, květinové, abstraktní, jakékoliv. Největší zlo je kašmírový vzor. Vše co není jednobarevné je jako babiččina zástěra, kašmírový vzor je závěs u odpadkového koše. Chápe jen jednobarevné věci, nejlépe černé, temné červené nebo tmavé šedé.

audrey t.
169 příspěvků 11.11.12 22:48

Gelové nehty, tetování, melír, legíny, bunda a botasky do města. Že by to byl můj vliv? :-)

DanielaS
5169 příspěvků 11.11.12 22:54
@benet píše:
asymetrické střihy (Máš to nějak nakřivo.)

Tak to je citat dne! Fakt me to rozesmalo.

Bea7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 22:50

Nesnáší zelenou barvu :-)

Bea7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 22:54

Ale barva mých očí se mu prý líbí moc. Mám mu věřit?

yourcandy
477 příspěvků 12.11.12 23:10

Manžel mi vesměs všechno chválí, máme podobný vkus, ale byly doby, kdy nesnášel trička s nápisy :-)Naštěstí se to časem zprotivilo i mě samotné. Co si pamatuji poslední model s nápisem jsem měla, když jsem byla těhotná, a už jsem se ke konci nemohla obléknou do ničeho pořádného. Uramínkujte mě, ale já jsem nosila přes to ohromné břicho tričko s anglickým nápisem JDEME NA PÁRTY :-))) takže trička s nápisy NEE…A já na něm zase nesnáším roláky. Úplně je přestal nosit…muhehehehe…

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.12 23:27

Tak môj muž najneradšej na mne vidí také tie bavlnené nohavičky po 5 kusov balené z f&f a pod., v ktorých sa tak dobre spí :), volá ich „buďogy“, taktiež nechápe prečo sa z tých buďogov keď idem do mesta prezliekam do tangáčov, hundre tak pri mne si tak a keď ideš von..,vždy mu so smiechom hovorím nikdy nevieš čo sa môže stať a na otázku prečo pri ňom nespím v tangáčoch som mu odpovedala, kúpim ti pánske tangá a potom sa ťa spýtam prečo v nich nespíš, odvtedy mám pokoj, inak mi do ničoho nekecá

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek