Co nemá rád partner ve vašem šatníku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
cokoladova
26 příspěvků 13.11.12 12:25

Môj nemá rád niektoré šaty srihané pod prsiami, podľa neho vyzeraju ako tehotenské, potom nemá rád nohavičky s vyšším pasom.
Má traumu zo starých paní ktoré nosia priesvitné blúzky, z ktorých im vidno podprsenku.

Světýlko.t
80 příspěvků 23.11.12 16:04

@levandula Tu odpověď na otázku proč nespíš v tangách si musím zapamatovat. Výborný!

Audrey.Piper
412 příspěvků 23.11.12 16:09

Cokoliv s vysokým pasem…

baltik
1706 příspěvků 23.11.12 16:11

Driv nic nerikal a ted to po ranu nejak zacal komentovat, dokonce me uz i prinutil se jit prevlect a zacal rikat, ze pristi kabat si musim koupit vypasovany a podobne
Nema rad volne obleceni, zvlast siroke, dlouhe haleny a tyrkysovou barvu
Chtel by, abych nosila obleceni na telo, ve kterem se ale vzhledem ke sve postave necitim :(

katango
1356 příspěvků 23.11.12 17:22

@baltik On si ale nejspíš o vaší postavě myslí úplně něco jiného než vy, jinak by to přece nenavrhoval.

Dorenika
464 příspěvků 23.11.12 18:18

Ten moj neznasa dlhe sukne a saty a neznasa farebne pancuchy a hlavne tenisky z vizaze vlasy v cope inak sa mu ale pacia kratke sukne a kratase a hlavne topanky na vysokanskych opatkoch a vsetko obtiahnute, s tym ale moc casto nepochodi :D

yamama
185 příspěvků 23.11.12 21:10

Muj muz absolutne nesnasi zvireci vzory v jakekoliv podobe. Rika, ze delaji z kazde zeny prostitutku. Obvykle se mu nelibi leginy a upnute jeansy (skinny) - a musim rict, ze stejne nazory pozoruji u vetsiny nasich muzskych pratel. Toleruje je maximalne s dlouhou tunikou a podpadky nebo do kozacek, treba jako praktickou vec na cesty. Ma rad vyrazne, syte barvy a nadcasove, kvalitni veci. Libi se mu bila, ruzova, modra. Nesnasi zelenou. Absolutne to nesmi byt nic cipateho, s rustikalni vysivkou nebo volanky. Tabu jsou vsechny 3/4 delky u kalhot nebo sukni (do pul-lytek). Obecne oceni obleceni s vtipem, necim zvlastnim a nemasovym - a to i u hodne formalnich veci. A vzdycky se mu budu libit v „oldschool“ skate vecech nebo v cemkoliv, kdyz jdu sportovat. Nesnasi retro a la 80's, hippies, zvonove kalhoty, mrkvace a napodobeniny znacek vseho druhu.

jakubiczkova
1 příspěvek 23.11.12 23:25

Můj muž nemá rád oblečení pytlovitého tvaru-netvaru, šaty přestřižené pod prsy, které vlastním z důvodu toho, že měřím 160 cm a myslím si, že mi lichotí. Manžel je opačného názoru, prý vypadám jako těhotná. Jo, ještě nemá rád moje drahé( srdci) tmavě hnědé sáčko z broušené kůže, které je ovšem podle mě naopak geniální))) Jinak se shodneme.

Ramicc
32 příspěvků 05.04.17 20:36
@kitka píše:
Musím se smát. Přesně tohle mi řekl přítel nedávno. Žádný šaty, sukně, podpatky, šminky, nejradši má džíny, tričko, conversky :D
A já tak ráda vypadám jako ženská! Tak to má asi smůlu…:))

Môj priateľ mal vždy na mne takisto najradšej džínsy, tričko, mikinu a conversky:-) Takže mi tiež naskočil úsmev na tvári, keď to čítam. Samozrejme, vekom som prirodzene začala inklinovať k elegancii. Takže som tento jeho „obľúbený outfit“ postupne zo svojho šatníka viacmenej kompletne vyradila… Občas sa stane, že to na seba hodím, keď vybehneme niekam na výlet, ale už skôr málokedy. Určité obdobie mal okolo toho kecy, ale nakoniec to vzdal, keď zistil, že s tým moc nenarobí… Celkovo elegantné oblečenie moc nemusí, netuším prečo, ale tak zvykol si:-) Nemal moc na vyber. Nepáčia sa mu hlavne košele a blúzky so zapínaním ku krku. Ale aj tak ich nosím pomerne často, páčia sa mi. A neznáša aj balerínky, to má spoločné s mnohými inými chlapmi.

Ramicc
32 příspěvků 05.04.17 21:40

A ešte som zabudla: nemá rád čokoľvek s volánikmi:-D

Mischa88
227 příspěvků 05.04.17 21:55

@Ramicc můj muž mi včera sdělil l, že nesnáší moje Conversky. Jsme spolu 12 let a za tu dobu mám tak 8. A teď mi řekl, že je nemá rád :)))

Katyush
100 příspěvků 05.04.17 22:13
@Mischa88 píše:
@Ramicc můj muž mi včera sdělil l, že nesnáší moje Conversky. Jsme spolu 12 let a za tu dobu mám tak 8. A teď mi řekl, že je nemá rád :)))

12 let je opravdu hodně dlouhá doba.

Ramicc
32 příspěvků 05.04.17 22:37

@Mischa88 Haha, asi si sa nikdy nepýtala, tak nič nehovoril:-) Môj aj hovoril, ale nakoniec som si aj tak urobila po svojom. Ale príde mi to vtipné: môj partner by na mne coversky, naopak, ocenil:-) A k tomu najlepšie „doladiť“ to nejakou skejtovou mikinou, tričkom a spokojnosť maximálna:-D

Mischa88
227 příspěvků 06.04.17 08:56

@Ramicc jo to přesně říkal. Jsi se nikdy nezeptala. Nicmene jinak on mě v oblékání maximálně podporuje. Nejradši chodím nakupovat s ním, protože když mi to slusi řekne to a když ne tak to taky řekne.

@Katyush My jsme spolu totiž rádi :)

system_error
855 příspěvků 06.04.17 13:00

Mě nejvíc štve, že manžel nemá rád puntíky. Ne že by mě to zastavilo, ale je to škoda. Jinak celkem spíš nemá rád konkrétní kusy, ale není jich nijak moc. Že by neměl rád nějaký konkrétní styl, to asi ne, každopádně se nikdy nezmínil :-)
Jo a nemá rád kecky. Ale když po něm nechci aby je nosil, tak je na mě zkousne.

leonella
181 příspěvků 06.04.17 15:39

Manžel do mého šatníku nesmí! Možná ani nechce. Nic mi nevnucuje a když se zeptám na jeho názor - ráda si ho vyslechnu. Kromě sportovního oblečení, to s ním musím konzultovat - včetně plavek.

Ramicc
32 příspěvků 06.04.17 16:22

@Mischa88 Niektorí chlapi sa k čomukoľvek vyjadria, až keď sa ich priamo opýtaš:-) Ale sú aj „ukecanejšie“ typy.

JanieB
134 příspěvků 10.04.17 10:59

Můj přítel nemá rád ploché baleríny a culíky/copy/krátké vlasy/stažené účesy. Horuje pro hodně ženský vzhled (šaty s padesátkovou siluetou, sukně, podpatky, rozpuštěné delší vlasy…) a velké štěstí je, že se to dost shoduje s mým stylem:-D On chodí oblékaný moc pěkně a do šatníku mu až na pár drobností nějak nemluvím, není potřeba;-)

ming_xing
1324 příspěvků 10.04.17 12:03

Muj muz moc nemusi celocerne a cernosede outfity, radeji na mne vidi neco barevneho. ale to je predem prohrany boj, mam satnik vicemene postaveny na zakladnich barvach.. :D
jinak nesnasi baleriny a kratke vlasy, na cemz se celkem shodneme.

system_error
855 příspěvků 10.04.17 12:30

@JanieB Je fakt, že krátké vlasy manžel taky nemusí. Ale loni, když jsem se dala ostříhat na mikádo, tak ani moc neprotestoval. Úplně nadšený teda nebyl, ale na to, že vždycky vyhrožoval, že mě nepustí domů, když přijdu na krátko, tak vzal ještě dobře. Taky jsem nebyla na ježka, jak jsem někdy vyhrožovala já jemu :-)

Campanelle
1969 příspěvků 10.04.17 15:27

@ming_xing Nechcete mého muže? On nesnáší výrazné barvy. :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek