Co nosit k tmavě modrému manžestrovému saku

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wajda7
3 příspěvky 6.1.13 19:45
Co nosit k tmavě modrému manšestrovému saku

Zdravím,
koupil jsem si tmavěmodré manšestrové sako (stejná barva jako zde: http://panska-saka. heureka. cz/marks-spencer-nove-tmave-modre-mansestrove-sako/)
Strašně se mi líbilo a pak jsem znejistěl, protože mi nedošlo, že k němu musím nosit ještě kalhoty Nějak to neumím sladit a všechno mi přijde divné. Můžete mi poradit, máte nějaké typy? Hledal jsem po googlu, ale nenašel nic. Tak nějak tuším, že by se k němu mohli hodit světle šedé kalhoty? Potřeboval bych nějaké nápady dříve, než si kalhoty dojdu koupit.
díky

Najdete v encyklopedii: Manžestr

Reakce:
Jiná Realita
13791 příspěvků 6.1.13 20:13

@Wajda7
bohužel odkaz nějak nejede, ale první, co mě napadlo, byly rust /sakriš, jak se té barvě říká česky :-/ mám výpadek) kalhoty, jako na obrázku.

hlavně bude záležet na střihu toho saka a na vaší odvaze (a taky na tom, kam to chcete nosit).
mně osobně by se líbily i tmavězelené kalhoty, dokonce i vínové. šedé samozřejmě též.

chtělo by to fotku saka…

Wajda7
3 příspěvky 6.1.13 20:21

http://panska-saka.heureka.cz/…strove-sako/

Je to tohle. Má odepínací budničku (na fotce je vidět)

Ems
1482 příspěvků 6.1.13 20:21

Já bych to viděla takto, ačkoliv to vaše sako se mi nepodařilo najít…:D

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.1.13 20:24

@Wajda7
hm, mikiny v saku moc neoblibuju, ale naštěstí se dá odepnout :-)

taky by se mi líbil styl kalhot jako dala ems + zapomněla jsem na další pěknou barvu k tmavěmodré, hnědou!

Ems
1482 příspěvků 6.1.13 20:26

@Jiná Realita To oranžové mě vůbec nenapadlo ale vypadá to super, možná by šla i tmavě zelená a vínová

Jiná Realita
13791 příspěvků 6.1.13 20:31

Pro představu…

záleží i na tom, jakou máte postavu (ne každý třeba v chinos vypadá jak lev salónů). ale všeobecně co se barev týče je modrá hodně dobře kombinovatelná barva.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek