Co nosíte, když prší?

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Anwen
705 příspěvků 3.6.13 19:58

Pokud bude toto deštivé počasí pokračovat, tak budu děsit okolí v bílých gumákách s růžovými motýlky, která jsem dostala od babi k patnáctým narozeninám. To zastavení a uvažování u každé kaluže jak ji překonat s co nejmenší újmou na botech a důstojnosti už mě unavuje…

Karoleenah
2322 příspěvků 4.6.13 13:01

Koukám, že Irregular Choice má nové pláštěnky. :D

Yoyo
12 příspěvků 5.6.13 10:44
@Tala píše:
Kedze sa prepravujem do prace na bicykli, mam to jednoduche, nosim poncho. A pod neho sa obliekam klasicky, ako v bezny den. Problem mam len s topankami, na podrazke ani tak nezalezi, skor na viazani. Vcera som zazila taky lejak spolu s vetrom, ze sa okraje poncha opierali o lytka a vsetka voda stiekla z hora po nohach pekne krasne do topanok. Asi si musim kupit nieco, co sa tesne privazuje k clenkom.
http://www.veloplus.ch/…150_08_A.jpg

Kde ste si to ponco, prosim, koupila?

Tala
246 příspěvků 5.6.13 15:17
@Yoyo píše:
Kde ste si to ponco, prosim, koupila?

Karstadte (Byvam v Nemecku). Ale maju ho v akomkolvek sportovom, ci bicyklovom obchode. Farby a znacky sa cenovo lisia, ale strih je stale ten isty. Velmi prakticka vec, iba ked je velmi veterno je to o nervy. :)

Yoyo
12 příspěvků 9.6.13 22:42

@Tala diky. Mne se prave desne libilo toto ponco s tim pruhlednym prednim dilem.

AnoNe
884 příspěvků 9.6.13 23:13

Hnusný počasí, zase má zítra pršet. Já nemám žádný pořádný nepromokavý boty a nemůžu žádný sehnat, v obchodech samý letní sandálky a semišky a baleríny. :-( Chci slunce!

Karin
3950 příspěvků 10.6.13 21:48

Dámy a děvčata, prosím vás, moc ráda bych sehnala hezké holínky, gumáky nebo galoše, moje představa je jako na obrázku, ale zrovna tyhle konkrétní (je to Dr. Scholl, ale patrně nějaká starší kolekce) nemůžu zaboha sehnat ve velikosti 40 a na podobné jsem dosud taky nenarazila. Jde mi hlavně o to, aby byly nízké (kotníkové nebo tak 5 cm nad kotník), pokud možno červené (a rozhodně ne růžové :D ), bez podpatku nebo jen na nízkém, a s lesklou povrchovou úpravou… Prosím, poraďte, kde shánět. Na internetu jsem už prolezla kde co.

Alfondra
1 příspěvek 10.6.13 21:57

@Morže Krásné holínky mají na kabelkysnu.cz

Sibyla
2646 příspěvků 10.6.13 22:36

Dnes jsem viděla slečnu v lesklém černém minigumáku, stejném kloboučku a tuším holinkách, k tomu měla černé punčocháče a růžovočernou mini. Vypadala skvěle, elegantně, moderně a přitom jak z šedesátek, prostě neuvěřitelný šmrnc měla. A ještě k tomu nezmokla!

Karin
3950 příspěvků 11.6.13 09:14

OT: Když jsem ráno stála na balkóně a popíjela kafe, viděla jsem dole projít školáka ve vysokých červených gumákách. Gumáky to teda byly krásné, ale dneska má být asi 23 stupňů a polojasno, teď je krásně slunečno, já jsem dcerce dala ráno šaty a sandálky… Chudinky chlapečkovy nožičky.

Jinak jsem včera při intenzivnějším googlení zjistila, že ty červené galoše od Scholla, do kterých jsem se tak zamilovala, jsou vyteplené kožíškem, takže beru zpět a momentálně už je nechci :D Ale něco podobného v letní verzi by se šiklo.

benyka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.13 09:28

Do deště nosím kožené boty bez děr promazané řádné krémem a užší kalhoty, které nesahají až na zem. Holiny nosím, když nám nateče do sklepa, naštěstí letos jsem je zatím nepotřebovala. :-)

Sylvika
78 příspěvků 11.6.13 09:44

@Karin Takový typ bot jsem o víkendu viděla v obchodě Danea v shopping parku v Ostravě.
Našla jsem i www http://www.danea.cz/…holinky.html ale řekla bych, že na prodejně měli větší výběr.

Karin
3950 příspěvků 11.6.13 09:51

@Sylvika : ano, na Daneu jsem také koukala, ale tam právě nemají červené :-( Budu muset do jejich prodejny na Smíchov, jestli je náhodou neschovávají tam.

Garfie
4456 příspěvků 11.6.13 10:18

Já zrovna uvažuju o těchto dešťovkách

Příspěvek upraven 13.09.13 v 14:01

Roseline
2319 příspěvků 27.7.13 19:09
Krajkové deštníky

Na stránce www.rajdestniku.cz mě zaujaly krajkové deštníky - co na ně říkáte?
Opravdu uvažuji o koupi a docela by mě zajímaly názory ostatních.
Líbilo by se Vám něco takového potkat na ulici?

Viktorie H.
664 příspěvků 27.7.13 19:26

@Roseline Když se dobře zkombinují proč ne

Vipera
225 příspěvků 27.7.13 21:56

@Roseline Jů a to by mi líbilo i jako slunečník :)

Garfie
4456 příspěvků 13.9.13 14:01

Při pohledu z okna (a na aktuální předpověď) znovu vytahuju na světlo tohle téma. Pořád neúspěšně pátrám po nizkých gumákách, které by se daly v dešti nosit i k sukni…normálně začínám uvažovat o crocsech …:-/

dost_bot
2071 příspěvků 14.9.13 12:24

Já si v dešti nezaházím lýtka, nevím proč si vodou a bahnem zaházím špičky bot a nárty :-(

terkaOl
72 příspěvků 14.9.13 13:16

@Tala: Pončo pěkné, ale nedokážu si představit, jak se v tom pařím přes ty naše dva brněnské krpály, které mám cestou do školy. Na nějakých pár km, třeba po mé rodné Olomouci je to ale dobrý tip. V Brně se spíš navleču do normálního cyklistického s ohledem k okolní teplotě a maximálně přihodím nepromokavou bundu. Ale vzhledem k tomu, jak jsem vždycky durch odspoda a s kapucí vzhledem k přilbě stejně nejezdím, má to smysl jen v chladnějším počasí a větru, abych do cíle nedorazila podchlazená.
V cíli samozřejmě sprcha a suché oblečení ze skříňky.
A pokud máte problém jako já, tj. občas někde zapomenete deštník, případně ho musíte dlouho nechávat schnout bez dozoru, doporučuji se podívat v IKEA
Krom těchto jednobarevných mívají i puntíkované a za 49,– je to super

CandyKendall
1177 příspěvků 14.9.13 22:41

@Karin @Garfie Nízké holínky se letos dost rozmohly, takže je podle mě seženete v každé vietnamské obuvi za příznivé ceny… Konkrétně poslední dobou všude vídám napodobeniny těchto holínek Melissa (Mel?): 

noemi
1645 příspěvků 15.9.13 01:16

@Garfie, nízké gumáky jsem tento týden viděla v nějaké malé obuvi v Ostravě v Avion shopping parku, ale název obchodu si bohužel nevybavím. Vypadaly jako klasická perka, jen to byly gumáky. Měli je v různých barvách.

sanndyk
8 příspěvků 15.9.13 07:53

Když jsem bez dětí, přidám deštník a uzavřené boty. Když mám děti, nosím nepromokavou bundu s kapucí, protože třetí ruka na deštník mi vyloženě chybí. Navíc je to nejpraktičtější při nakládání dětí do auta - máte záda v suchu. Jednou jsem si hrála na dámu, nevzala bundu a než jsem zapla dvě děti do autosedačky, měla jsem oblečení totálně mokré…

Karin
3950 příspěvků 16.9.13 10:28

Já jsem objevila dámské holiny tady , za úžasné ceny :D Ale nakonec jsem si žádné nekoupila, protože když tu uhodily povodně, tak jsem našla a „oprášila“ staré a skoro nenošené krásné holiny, které jsem si před pár lety koupila taky asi za sto pade v nějaké prodejně pracovních pomůcek, a při jejich nošení jsem si uvědomila, že to pro mě nejsou boty na běžné nošení a víc do nich investovat nebudu…

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.9.13 11:06
@Roseline píše:
Na stránce www.rajdestniku.cz mě zaujaly krajkové deštníky - co na ně říkáte?
Opravdu uvažuji o koupi a docela by mě zajímaly názory ostatních.
Líbilo by se Vám něco takového potkat na ulici?

jé, já bych ho chtěla, už jsem na ně koukala několikrát, jenže a) nevejdou se do tašky b) deštníky permanentně ztrácím, případně zapomínám doma, zrovna když se chystá pršet, takže obyčejný černý deštník od Vietnamců za 50 kaček mi v zásadě poslouží líp, c) momentálně deštník mám, takže ho nepotřebuju. Tak asi nic, ale vypadá hezky, to jo

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek