Co nosíte, když prší?

Fotoalbum tématu (27) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Viktorie H.
664 příspěvků 16.9.13 17:44

Tak jelikož má teď prý hodně pršet, tak jsem si objednala nový deštník, zalíbil se mi takový ten „hluboký“ průhledný, ten co vám zakryje i ramena. A na internetu jsem ho našla ani ne za 100 :) tak snad něco vydrží

Armelle
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.13 20:48

Pláštěnku od Lucindy:

http://www.fler.cz/…rs-i-3091313

dagur
283 příspěvků 17.11.13 22:37

Nesnáším mokrý deštník, proto nosím plášť do deště. K němu když prší moc, tak barevné gumáky, když jenom trochu, boty na platformě na klínku, do těch voda nenateče.

Richard.Alexi
4 příspěvky 24.3.14 14:17
Kde sehnat

V pracovních oděvech a ten zbývající půlmetr k zemi, co bude mít, si můžete ustřihnout :-)

olivia1
42 příspěvků 24.3.14 19:53

@Roseline Nádhera, uvažujem, že si ho objednám.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.15 19:01

@Kajdaa Nemohla byste ty superlegíny nějak vytknout před závorku? Že jako aby se nemusely omílat pořád dokola, neexistuje tady živá duše, která by jejich existenci ještě nezaznamenala.

Emerald77
1215 příspěvků 17.9.15 22:16

Tak já se vrátím k tématu. V Anglii jsem se naučila nosit v dešti holinky a plášť do deště, který se dá strčit do tašky a v případě nutnosti přehodit i přes zimní kabát - přes kabát ho mám i na fotce. Na holinky tady opravdu nedám dopustit. Zrovna včera v Londýně celé odpoledne padaly z nebe provazy vody a jak jsem byla za svoje funkční oblečení ráda. A deštník nosím jen když nefouká, takže skoro vůbec.

mulen
870 příspěvků 17.9.15 22:24

Já se tak těším, až provětrám tu průhlednou pláštěnku a gumáky a ono neprší a neprší..

Kajdaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.15 23:56

@Lola - omlouvám se a už je nebudu zmiňovat, ale veškeré legíny tam nakupuji…A vzhledem k tomu, že převážně nosím legíny je obtížné (u osobních outfitů) je vynechat…

andulka01
1372 příspěvků 18.9.15 09:18

Zatím když prší, převážně nosím auto (dojíždím daleko a komplikovaně). Ale k tomu se chystám na modrobíle pruhované gumáky, zatím z FF, když se nebudu stydět, tak pak z Joules. Deštníky nenosím, buď je hned někde ztratím a taky se bojím, že bych někomu vypíchla oko.

Anif
6 příspěvků 15.7.17 10:24

Já uvažuju nad holinkama, nečo jako tohle. Nosíte je někdo nebo je to už z módy?

Redhat
2 příspěvky 15.7.17 14:34

Moc inspirací tu není, zkusím něco přidat.

BarcaAri
631 příspěvků 15.7.17 14:42

Usetrete nas tech kydu kolem a sve rozdvojene osobnosti a dejte sem rovnou odkaz kvuli kteremu tu otravujete.

Redhat
2 příspěvky 15.7.17 23:05

Pekelný názor, ale díky za něj;-) Třeba ta žluto-černá kombinace mi přijde fajn, to se tak pletu? K tomu odkazu co např. Stutterheim (nicméně cenově nic moc) a proto čtu tuhle diskuzi, kde jsou převážně deštníky a chlapík s igelitkou přes hlavu :-D

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.17 08:20

@Redhat tak asi logicky, deštník do deště patří, ráno prší otevřu deštník, přestane zavřu. Proč bych navlíkala holiny a plášt a klobouk, co s tím po dešti když vyleze slunce a je vedro…

Anif
6 příspěvků 11.8.17 09:28

Dneska to deštník jistí…

Leppäkerttu
642 příspěvků 11.8.17 10:29

Nosim v desti holiny, proste proto, ze tu je jeden kanal na pet kilometru, takze voda z ulic nema kam odtikat a clovek se brodi po kotniky (hlavne na prechodech) doslova rekou. (A taky neumim chodit v desti, takze mam v obycejnych nizkych botech zaflakane nohy od bahna az po kolena :D)Prsiplast jsem si poridila ted nedavno, podobny jako je ten zluty na fotce @Redhat, s kapuci a odrazkama na rukavech. Mna strih jak klasicky kabat, hodlam ho nosit hlavne na venceni psa, do lesa, na treninky atd., do mesta mi obvykle staci obycejny destnik. Na kolo a na venceni psa mam i nepromokave kalhoty.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek