Co nosíte doma? Líčíte se?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
katango
1356 příspěvků 1.9.12 16:28

Převážně se odívám do šatu rázovitého afrického a asijského lidu, nosím galábii, kaftany, pandžábí. Semtam jsem v širokých kalhotách a tričku nebo džínové košili. A nelíčím se.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 16:32

K tomu promenádování ve spodním prádle - doma u vlastních rodičů, když jsem ještě bydlela, tak jsem po bytě chodila normálně i jen ve spodním prádle s kykyrykým na hlavě. Jim to bylo naprosto šumák a sami podobně nahastrošení chodili taky. Co jsem se přestěhovala ke spolubydlícím, tak tady si nedokážu představit, že bych tu chodila stejně, jako doma. Bydlím tady už 3/4 roku a akorát ráno a dopoledne chodím po bytě ještě v županu, protože spím nahá a ještě v podstatě napůl spím. Po tom, co se nasnídám a dám si zelený čaj s citrónem (čerstvě nakrájený plátek citrónu vymačkám do čaje a zelený čaj sypaný od vietnamců) můžu fungovat naplno a už se oblíknu do civilu tak, že se za sebe nemusím stydět. Takže doma je mým maximálním výstřelkem tak možná mastná hlava a extrémně krátký hot pants, co mám na doma. Mojí spolubydlící nemají žádnej problém chodit přede mnou ve spodním prádle, ale já se tak před nima ukazovat nehodlám.
Představa, že bych před přítelovi rodiče chodila ve spodním prádle mi ještě úplně nesedí a nechci se k tomu dopracovat.

kameba
101 příspěvků 1.9.12 16:38

@seznam.mih No,čoveče, já nikdy nebydlela ve studentskym bytě, žádní spolubydlící. Byla jsem doma a teď s přítelem. Každopádně když tak přemejšlim, že bych bydlela s cizíma lidma(alespoň ze začátku cizíma) tak bych asi šla a koupila si nějáký oblečení spešl na doma:DAby mi to slušelo.:D

Olinka
2582 příspěvků 1.9.12 16:50

Bydlím s dvěma „cizíma“ chlapama, takže bohužel nemůžu v létě chodit po bytě nahá, jak jsem to ráda praktikovala kdysi doma (podkroví a 35°C…). Vyřešila jsem to jak chytrá horákyně: mám dlouhé šaty pod kolena a pod nima nenosím už vůbec nic. Průhledné naštěstí nejsou. Na doma se nemaluju a třeba dnes jsem se převlíkla z pyžama (souprava trenky a tričko) do oblečení na doma (zase jinak barevné trenky a tričko:-) až ve tři odpoledne. Jinak mám naplánované, že v zimě budu oblíbené černé sametové tepláky a károvaná gaťata na doma střídat s kostkovanou dlouhou sukní a bavlněnýma punčochama. Zkrátka chodím oblékaná pohodlně, ale vždycky tak, že se nemusím stydět seběhnout dolů do večerky pro něco akutně potřebného (pokud se tedy při vaření nezapatlám, což se stává…).

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 17:13

@kameba Tak oni nejsou úplně cizí. Oni dva jsou pár a jeden je bratr mojí nejlepší kamarádky, kterou jsem poznala na střední a druhá mě líčila na maturáku, takže oba už mě znali předtím, než jsem dostala jejich nabídku, že mají volnej pokoj pro mě. Pro mě je to užitečná zkušenost. Kdybych bydlela ještě u našich, tak bych pořád neuměla vařit, neuměla si pořádně šetřit (mám strašnej problém šetřit. Jsem ten rozhazovačnej typ, co si peníze nehlídal) a neudělala si ve svém životě přiority a byl by ze mě ještě větší chodící nervák :) A taky jsem čistotnější a nemám v pokoji takovej chlív, jako doma u rodičů :)

stará
68 příspěvků 1.9.12 17:14

Přes léto plavky a přes to šaty z tenké bavlny, abych se mohla opalovat a koupat na zahradě kdykoliv.
Jinak domácí kalhoty, bavlněné, v pase na gumu, střihově jako širší pláťáky, k tomu tílka, trika s dlouhým, kupuju jednobarevná v HM.
Dneska teda mám tohle.

kameba
101 příspěvků 1.9.12 17:14

@seznam.mih Nastala u mě vpodstatě stejná změna, co bydlím s přtelem:D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 17:17

@kameba Taky bych ráda už bydlela s přítelem, ale ten odmítá jít do podnájmu s tím, že nechce dávat peníze někam, kde to nebude jeho a ucházející bydlení za levnej peníz se těžko shání. Zvlášť když ani jeden nemá peníze na vlastní bydlení.

kameba
101 příspěvků 1.9.12 17:22

@seznam.mih Je to děs sehnat bydlení. Já měla to štěstí že ten můj měl vlastní byt ještě než byl semnou:DJo, to se to pak stěhuje a bydlí:D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 17:39

@kameba Tak to závidím :) Přitom nemám náročné požadavky stačil by mi klidně byt v paneláku s balkónem nejlépe :)

kameba
101 příspěvků 1.9.12 17:45

@seznam.mih ááá balkoon. Celej život(tak celej néé jenom 20let:D)Jsem bydlela s balkonem. A teď balkon není. A strašně mi chybí. To zas jo.Byla jsem zvyklá di tam dávat kafíčka, snídaně, večer víno…ááách…to je jediný co mi chybí, jinak jsem si s bydlením výýrazně polepšila:D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 17:50

@kameba Já zas celej život bydlela ve čtvrti, kde se hodně pohybují cikáni a bydlela jsem v centru města bez balkónu a s průchozím bytem bez soukromí. A to soukromí mi strašně chybělo. Tady bydlím na kraji města a mám vlastní pokoj, po kterém jsem vždycky toužila a mám k tomu balkón s nádherným výhledem. A měsíčně mě stojí trojku :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 17:52
@seznam.mih píše:
K tomu promenádování ve spodním prádle - doma u vlastních rodičů, když jsem ještě bydlela, tak jsem po bytě chodila normálně i jen ve spodním prádle s kykyrykým na hlavě. Jim to bylo naprosto šumák a sami podobně nahastrošení chodili taky.

Ja som si stále myslela, že táta v trenkách a matka v natáčkach je klišé z českých filmov. Ja som v živote svojich rodičov nevidela v spodnom prádle, ak nerátam plavky pri mori. My sme všetci mali veľmi slušivé župany a každý ich používal aj na cestu z kúpeľne do spálne. A do rodičovskej spálne som od detstva klopala, a rodičia klopali k nám do detskej izby. Mama bola vždy za každých okolnosti upravená a nielen že som ju nevidela v prádle, ale ani v tých natačkách. Z vášho príspevku na mňa dýcha česká filmova rodinka. :-)

kameba
101 příspěvků 1.9.12 17:55
@gulietta píše:
Ja som si stále myslela, že táta v trenkách a matka v natáčkach je klišé z českých filmov. Ja som v živote svojich rodičov nevidela v spodnom prádle, ak nerátam plavky pri mori. My sme všetci mali veľmi slušivé župany a každý ich používal aj na cestu z kúpeľne do spálne. A do rodičovskej spálne som od detstva klopala, a rodičia klopali k nám do detskej izby. Mama bola vždy za každých okolnosti upravená a nielen že som ju nevidela v prádle, ale ani v tých natačkách. Z vášho príspevku na mňa dýcha česká filmova rodinka. :-)

tak to já mámu když jsem bydlela doma vídala jak v natáčkách tak třeba i nahou a nikdy mi na tom nepřišlo nic blbýho. Před kým jiným než před vlastní rodinou bejt nejpřirozenější? Jakože přijde mi to naprosto normální a lidský, vidět ty nejbližší i v tom nejhoršim:D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 18:00

@gulietta Však my jsme taková velice výrazná česká rodinka :D když někam všichni jedeme, tak si nás všichni za chvíli pamatují :D aspoň jen z jedné strany rodiny. Druhá strana rodiny už je více formální :)
Ale tak každá rodina to má jinak. Vy se ve spodním prádle nevídáte a já zase nevídám rodiče nahý, jako kameba. Bych se styděla je vidět úplně nahý, ale jen ve spodním prádle to je něco jinýho :D

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 18:01

@kameba mama ma ako dospelú osobu niekoľko dni umývala komlet nahú, koli chorobe a nehanbila som sa pred ňou a ani ona predomnou. Keby to bolo naopak, tak to tiež urobím a myslím, že by to vzala normálne a prirodzené. Napriek tomu, že sme boli vždy upravení a oblečení, sme sa cítili prirodzene a nikto nič nepredstieral.

kameba
101 příspěvků 1.9.12 18:01

@seznam.mih tak taťku jsem taky nahatýho nevidela:Dto uz by mi vadilo:)

teetee
499 příspěvků 1.9.12 18:08

Oba mí rodiče jsou dost pintlich, chodí hezky oblékaní, nažehlení a to i doma (spešl oblečení nadoma, které se vyřazuje stejně jako to naven)…Nahé jsem je ale viděla - z ložnice do koupelny, u bazénu… Kult absolutního zahalování se u nás nikdy nerazil. Je to asi věc názoru na nahotu obecně, řekla bych.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 18:09

Mě by zajímalo @gulietta Když jste se nevídali s natáčkama, různýma maskama na sobě, to jako v době svého zkrášlování byla zalezlá v koupelně, nebo někde u sebe v ložnici a vylezla ven si to smýt až když všichni byli pryč? Já si to nějak neumím představit, jak bych aplikovala nějakou tu masku, aniž by mě u toho někdo viděl ;) S natáčkama nemám zkušenosti všichni v rodině máme dědičně vlnité vlasy a máma je má krátké a husté, takže ta natáčky nepotřebuje :D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 19:17

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:38

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 19:38

@seznam.mih
Mama chodievala pravidelne na kozmetiku a doma sa ničím nepatlala. Krátke vlasy si fénovala, takže po osprchovaní vyliezla z kúpelne už upravená. Trvalo jej to celé polhodinku.

@teetee nemali sme kult zahaľovania. S nahotou nemám najmenší problem, kľudne pojdem na nuda pláž, do sauny. Naši sa netvárili, že nahota je niečo zlé, len sa nepromenadovali pred deťmi. A nemali sme vlastný bazén, tak ako by to riešili s plavaním na vlastnej záhrade netuším. S kúpeľne do spálne idem v krásnom hodvábnom župane, pre vlastný príjemný pocit.

Ceresa
465 příspěvků 1.9.12 20:38

Ja se doma nelicim. Nosim pohodlne turecke kalhoty a tricka…doma ocenim pohodli, ovsem ani tak nejsem za trhana a snazim se, abych nemela pruhovany kalhoty a kostkovane triko:)

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 20:43

Beze studu priznam, ze na doma nosim teplaky a vyrazena tricka, k tomu frote ponozky (vynechavam pouze, kdyz je 30+) a stary seredny svetr (tez obcas pres leto vynechavam)… a nelicim se… kdyz vim, ze ten den uz nikam nepujdu, tak se odlicim a namazu kremem…

ovsem neco jineho je, kdyz cekam navstevu apod… to se obliknu jako na ven

llolla
2102 příspěvků 1.9.12 21:31

Ja teda v kosili chodim jen pred mamou, nebo kdyz jse doma sama. Kdyz prijde treba navsteva, ale neplanuju jit ven, tak si vezmu nejaky domaci kalhoty a triko. S pritelem nebydlim, ale stejne nemam potrebu predstirat, ze jsem porad krasna, takze kdyz jsem u nej, taky chodim v tech domacich kalhotach. Maluju se na denni noseni minimalne, doma vubec.

smrtonoška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.12 21:57

Nechodím doma nijak vyšňořená, ale tak, abych se nemusela za sebe stydět, kdyby náhodou přijela nečekaná návštěva. Na teplácích neshledávám nič špatného, pokud jsou čisté a nejsou na styl „čím víc pruhů, tím víc Adidas“. Přece jenom doma preferuju pohodlí, takže většinou volím tepláky nebo nějaké pohodlné starší kalhoty. K tomu obyčejné bavlněné triko + mikina.
Běhat doma jenom ve spodním prádle (nebo nedejbože nahá) jsem si nikdy nezvykla… mám mladšího bráchu, prostě jsem se styděla.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek