Co nosíte doma? Líčíte se?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
CandyKendall
1177 příspěvků 23.9.12 20:03

U mě jde většinou doma veškerá reprezentace stranou.
Ze všeho nejradši mám pyžamové kalhoty (na spaní mi vadí mít dlouhé kalhoty, tak je užiju aspoň na doma) nebo tepláky.
Trička většinou nosím stejná, jako normálně ven.
No a neobjedu se bez teplých ponožek (nohy mám jinak hrozně ledové). Bačkory nějak nemám ráda. K tomu většinou teplý delší svetr, ale pokud je mi opravdu zima, tak si vezmu župan. Ten mám dlouhý a chlupatý, takže sice úžasně teplý a příjemný, ale ne příliš reprezentativní. :D
U přítele většinou nějak podobně, akorát bez toho županu. A často poskládáno z jeho šatníku. :)
Docela se stydím, asi bych se aspoň pro něj měla snažit vypadat trochu lépe… Ale kde jinde si má člověk užít maximální pohodlí, než doma?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.9.12 08:05

@CandyKendall Buďte doma taková, jak je vám to příjemné i před přítelem ;) župan taky nosím, ale je mi v něm nepohodlné dělat něco jiného, než si jen sednout k počítači s čajem v ruce a malou večeří :) nejhezčí na doma je podle mě nosit tepláky s nevytahanýma kolenama a triko s něčím roztomilým na hrudníku :)) popřípadě domácí sukní ;)

Greeny
50 příspěvků 1.10.12 13:48

Ať už jsem doma, nebo u přítele, snažím se být oblečená čistě, pohodlně a sladěně. Takže v létě kraťásky z teplákového materiálu, tílko nebo tričko (mám je rozdělené na ty na doma a na venek), v zimě klidně tepláky (sedící bez vytahaných kolen),nějaké tričko plus mikina, kterou nosím jedině doma nebo na sport. Když vím, že budu celý den doma, tak se nelíčím a hned ráno se nelíčím ani když vím, že odpoledne ven už půjdu. Jen si ráno opečuji pleť, případně zamaskuji nedostatky korektorem a líčím se až těsně před tím než jdu ven. Na čem si ale dávám záležet jsou čisté vlasy. Nemusím mít žádný účes, ale pocit mastných a slepených vlasů mě vytáčí a cítím se nesvá a to i když jsem celý den doma. Takže můžu mít klidně tepláky, nemusím být nalíčená, ale vlasy musím mít čisté.

cagekh
16 příspěvků 8.10.12 15:50

@Pavučinec plyšový
Mám to rozlišení trošku jinak…
Nazí nechodíme proto, že určité tělesné partie z nějakého důvodu pohoršují ostatní (pokud si představíte podmračený den s pokojou teplotou, není důvod, abychom byli oblečení :).
„Na ostro“ nechodíme proto, že bychom ty kalhoty museli měnit stejně často jako „spodní“ prádlo. Denně měníme ponožky, trenky, trička. Bundu pereme 2× do roka, když se zašpiní z venčí.
Mám trička, co se nosí pod košile a trenky, co by bylo škoda neukázat (a tím nemyslím v předklonu :).

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.10.12 15:57

@cagekh Však se taky nepřu o funkci spodního prádla. Jen o to, jestli je vhodné nosit ho bez svrchního oděvu před cizíma lidma.

TinkaH
920 příspěvků 9.10.12 07:38

Při představě, že budu pošťačka a někdy budu muset lidem u dveří zazvonit a oni nebudou mít ani tolik slušnosti, aby si přes sebe něco hodili je mi docela smutno. Trocha ohleduplnosti by neškodila. Nemluvě o tom, že některé lidi tím uvádíte do rozpaků. Srovnávat okopávání kytek v klahotkách a koupání u bazéna v plavkách je docela mimo mísu. A prot, že chodím do sauny nahá, jan s přehozeným ručníkem, nepůjdu tak do sámošky pro rohlíky. @cagekh ale i z vaší úvahy nad funkcí spodního prádla mi pořád vychází, že patří pod prádlo vrchní ;-)

Betty J.
2031 příspěvků 9.10.12 08:52

K diskutovanému tématu mám veselou historku z mládí. Naši sousedé se rozvedli a paní si po pár letech našla nového partnera. Vzhledem k tomu, že jsme se přátelili, považovala za vhodné jej "oficiálně " představit. Zjistila napřed, zda jsme všichni doma, a připravila nás na to, že jen co se její přítel oblékne, přijdou. Převlékli jsme se do přijatelné varianty odpoledních oděvů, abychom hosta nepřijímali v domácích úborech. Po dobrých dvaceti minutách sousedi(dveře našich bytů byly vzdáleny čtyři metry) dorazili: ona v tehdy módním dlouhém kaftanu a on pouze v červených trenýrkách - a to byl muž, který byl schopen jít na představení Divadla Járy Cimrmana v lakýrkách a obleku s vlasovým stříbrným proužkem!

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 10:05

@TinkaH ja som rok robila pošťačku a naozaj som bola znechutená ľudmi, ktorí boli schopní otvárať v spodnom prádle. Zaujímavé bolo, že to už vedeli všetci doručovatelia a pri pridelení rajónu, som dostala inštrukcie, kde býva „debil“, ktorého asi nemá kto okukovať, tak sa ukazuje náhodne príchodzím. Pomenovanie debil bolo pre tých čo otvárali v prádle. Bohužiaľ boli aj takí, čo otvárali nahí a u tých rovno kolegyne varovali: nezvoň, len daj oznámenie do schránky a tí mali pomenovanie úchyl. A od šéfa sme mali neoficiálne dovolené nezvoniť aj u tých ktorí nám niekedy otvorili polonahí a hádzať oznámenie o uložení zásielky a keď sa sťažoval, tak nikdy nebol problém.

Robena
1257 příspěvků 9.10.12 10:18

@gulietta Dekuji, ze jste me na to upozornila. Sice nechodim otvirat v pradle, ale neni to tak od veci uvedomit si, ze nase uroven oblekani se nemusi nutne odvozovat od okamziku, kdy se nastrojim a vyrazim do sveta. Ale od tech drobnych, na prvni pohled nedulezitych veci - jaka jsem, kdyz me „nikdo“ nevidi.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 12:51

Kdybych zazvonila a někdo mi otevřel polooblečený nebo dokonce neoblečený, asi by moje první reakce byla ježíšmarjá promiňte a dost těžko bych si dokázala nepředstavovat, od čeho jsem dotyčného nejspíš vyrušila. Naštěstí nejsem cesťák nebo něco takového, takže i kdybych vzápětí utekla, žádné závažné následky by to asi nemělo.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 15:57
@gulietta píše:
Bohužiaľ boli aj takí, čo otvárali nahí a u tých rovno kolegyne varovali: nezvoň, len daj oznámenie do schránky a tí mali pomenovanie úchyl. A od šéfa sme mali neoficiálne dovolené nezvoniť aj u tých ktorí nám niekedy otvorili polonahí a hádzať oznámenie o uložení zásielky a keď sa sťažoval, tak nikdy nebol problém.

To jsem jelen, já chodím otvírat docela slušně oblečená a přece se doručovatelka mnohdy neodváží zazvonit a jen mi hodí do schránky oznámení :(

dalek
26 příspěvků 9.10.12 20:51

Ja se odlicuju hned jak prijdu z prace, o vikendech na to kaslu uplne :)

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 23:13
@Pavučinec plyšový píše:
To jsem jelen, já chodím otvírat docela slušně oblečená a přece se doručovatelka mnohdy neodváží zazvonit a jen mi hodí do schránky oznámení :(

A ste si istá, že jej manžel v čase keď ste nebola doma neotvoril nahý? :-D

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.10.12 23:50

Ty jo otevírání lidem jen ve spoďárech… bych takhle mohla odhánět nevyžádanou návštěvu. Navlíkla bych si jen spoďáry, nahoru bych si dala svojí domácí podprsenku, určitě bych si zrovna myla vlasy, takže účes elá turban zaručen a celá bych byla rovnou ze sprchy, takže červená flekatá a jako bonus si budu zrovna čistit zuby a v puse bych měla ještě zubní kartáček… ty jo aby to bylo dost odstrašující neměla bych se ještě drbat na zádech, nebo na zadku?

TinkaH
920 příspěvků 10.10.12 07:31

@seznam.mih doporučuju na zadku, to bude stylovější :-)

HertaDeOran
866 příspěvků 6.1.13 10:20
Líčit a fintit!

Do práce a ven se líčím docela výrazně, tmavé tekuté linky ala sixties, černá řasenka a samozřejmě kvalitní podklad a obočí! Když jsem doma, dávám si pohodičku tak první dvě hodiny po probuzení. Když pak projdu kolem zrcadla, nedá mi to a musím se dát dohromady. Minimálně make-up a obočí jsou pro mě nutností a jen tato základní úprava trvající dvě minutky dělá zázraky.
Zajímavostí k zamyšlení může být vtip o tom, že muslimské ženy se líčí když přijdou domů, aby se líbily manželovi, kdežto euroameričanky vypadají dobře hlavně venku a doma na to kašlou - škoda. Váš partner si přece zaslouží to nejhezčí z Vás, navíc teplo interiéru Vám i přes zimu dovolí občas vytáhnout letní šatičky a věřte mi, že domácí sukýnka je to nejlepší afrodisiakum.
Takže dámy, starejte se o sebe, i když jste samy doma, minimálně kvůli svému sebevědomí.

Lennita
145 příspěvků 6.1.13 11:34

Diskusiu som si precitala a neda mi nezareagovat. Musim povedat ze som celkom prekvapena, kolko ludi pri vareni vobec nepouziva kuchynsku zasteru ktora je urcena prave na to, aby si pri tom clovek neuspinil (aj ked domace) oblecenie. Ja teda chodim doma v teplakoch alebo inych volnych bavlnenych nohaviciach a trickach, ktore by som ale mohla kludne vziat aj von. Rozhodne nie su spinave a nemaju na sebe ziadne nevypratelne flaky. To bude ciastocne aj vdaka tomu, ze pri vareni zasteru pouzivam. Dokonca je velmi pekna, tmavo modra s vysitymi svetlymi kvetinkami na vrecku. Je zvlastne ze zastery dnes uz ludia povazuju za nemoderne alebo zbytocne.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek