Co nosíte v kabelce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
kofila
102 příspěvků 22.5.13 00:16

Peněženku, klíče, telefon, labello, visine, kapesníky, poslední účtenka z nákupu, brufen, vlhčený ubrousky a 3 plenky č.5 :D

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.6.13 17:37

Mimochodom zaujímavé obsahy tašiek a kabeliek sa dajú nájsť na tomto odkaze

katkarinka
1255 příspěvků 2.6.13 11:38

@kappa viem že ked som si to pozerala tak som sa potesila, kolko ludi nosi pri sebe knihy :)

llolla
2102 příspěvků 2.6.13 11:45

@katkarinka
Mě spíš kolikrát přišlo, že to bylo dost okatě naaranžovaný… Ne u všech, ale u spousty z těch fotek.

katkarinka
1255 příspěvků 2.6.13 11:48

@llolla netvrdím že sa nemohlo stať, ale dosť tých ľudí poznám aj osobne a ruku do ohňa dám za to, že to naaranžované nebolo. Teda, usporiadané za účelom fotenia áno, ale obsahovo nie. Ono to dosť závisí aj od toho, kto daný magazín číta.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.13 16:21

@katkarinka presne to som si povedala aj ja! :D
@llolla ako urcite viacere boli iba naaranzovane, ale ucite si nemyslim, ze ich bolo viac, nez nejakych 5-10%, predsa len je to magazin zamerany predovsetkym na alternativnejsie zmyslajucich studentov a znacne propagujuci literaturu, modu, fotenie a hudbu, je teda pochopitelne, ze cielova skupina bude mat v taske/kabelke nieco take.

inak schvalne by ma zaujimalo, ako by vyzerali taketo fotky od pekelnic.

llolla
2102 příspěvků 2.6.13 16:26

@kappa
Aha, tak ja se priznam, ze nevim, o jakou slo akci, magazin neznam- ale pokud jde o podobne smyslejici skupinu lidi (zvlast takhle zamerenych) tak to dava smysl (me prastilo do oci to mnozstvi retro fotaku a bylo mi to divny). Diky za vysvetleni=]

Morže
1094 příspěvků 2.6.13 17:48

Základ je peněženka, mobil, klíče, toaletka, kosmetická taštička se zrcátkem, pudrem a štětcem, brufen, sluneční brýle (teď jsou nejvíc potřeba že), vlhčené ubrusky, krém na ruce, dioptrické brýle, malé balení roztoku na čočky, krabička na čočky, umělé slzy, svačina.

Bezzinka
8 příspěvků 5.6.13 18:58

Moje základní výbava čítá: mobil, klíče, peněženku(pomalu malé psaníčko, ale já ty malé nesnáším),diář, lůj na rty, bonbony(na bolest krku, chuť i osvěžení dechu, které různě střídám), kapesníčky, deštník(je z Paříže a je super lehký), penál, dezinfekční gel a kosmetickou taštičku/KPZ(tampony, labelo, kapky do očí, atomizér s aktuálním parfémem, léky na zažívání, náplast, krém na ruce, pilník, ubrousky na skvrny na oblečení a ubrousky na vyčištění bot-obojí kabelková verze M&S). K tomu obvykle ještě desky na poznámky, svačina, 0,5 l vody, čtečka, taška na nákupy a okopírované texty nebo kniha podle toho co ve škole čteme. A co se týče kuriozit před dvěma týdny jsem v ní našla své zimní rukavice(postrádala jsem je půl zimy :-D).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek