Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Akitaken
4960 příspěvků 31.3.13 23:20
@DonChichot píše:
Uvědomila jsem si při čtení tohohle vlákna, že já v takových kategoriích nepřemýšlím. Ani o sobě, ani o jiných.
Nechybí mi něco?

Já myslím, že ne. Já o tom taky běžně nepřemýšlím, ale nedávno jsem potkala jednoho člověka, který na mě dost zapůsobil právě tím, jak se choval k sobě a ke svému okolí. Co na tom, že je bratru o dvacet až třicet let starší a na první pohled vypadá jako nějakej strejc z Horní Dolní. Když jsem ho tak pozorovala, tak jsem si řekla: „Jo, tohle je sexy.“

A řeknu si to znova, až na někoho dalšího „sexy“ zase narazím. Za dalších deset, dvacet let ;-)

bestia
2300 příspěvků 31.3.13 23:21

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:30

yako
3225 příspěvků 31.3.13 23:26

@DonChichot chybí.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.3.13 23:45

@yako
My se známe? Jestli jo, tak to je bezva, potřebuju ňáký prachy a vidím, že jste to na mně poznala. Kolik můžete postrádat?

Chari
541 příspěvků 31.3.13 23:49

@bestia Moje dlouholetá kamarádka je tenhle případ, který tohle zkouší. Předtavte si mladou ženu, vědkyni v převážně mužském oboru, do klubů ani hospod nechodí, IQ má vyšší než většina ostatních lidí co potkává, oblékaná přesně tak jak si představíte vědkyni, rozhodně ne ideál krásy, na druhou stranu neskutečně milá a empatická.
Dalo by se určitě něco podniknout konvečnějšími metodami - změnit šatník, používat makeup.. ale jednak nemá cit (a ví to, takže se občas dojde poradit, když ji čeká rande nebo důležitá akce), financí je minimum, takže do vzhledu neivestuje, aby měla na věci, co jsou pro ní prioritou a pak myslí, že výstřelky si nemůže dovolit, aby jí v práci brali vážně. Má relativně hodně koníčků, ale ani tam se nevykytuje nikdo kdo přichází do úvahy (na vzhled náročná není). Prostě pak třeba člověk časem začne nějaké ty seznamky zkoušet, když si začne uvědomovat, že lidi kolem jsou většinou spárovaní nebo aspoň mají náhodné a krátkodobé známosti.. nechodí zrovna lide.cz a libim se ti ale prostě to zkouší.. A i když sama jsem k tomuhle nikdy nedospěla, tak chápu, že se situace může vyvinout tak, že to někdo zkoušet začne.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:01
@Chari píše:
@bestia Moje dlouholetá kamarádka je tenhle případ, který tohle zkouší. Předtavte si mladou ženu, vědkyni v převážně mužském oboru, do klubů ani hospod nechodí, IQ má vyšší než většina ostatních lidí co potkává, oblékaná přesně tak jak si představíte vědkyni, rozhodně ne ideál krásy, na druhou stranu neskutečně milá a empatická.
Dalo by se určitě něco podniknout konvečnějšími metodami - změnit šatník, používat makeup.. ale jednak nemá cit (a ví to, takže se občas dojde poradit, když ji čeká rande nebo důležitá akce), financí je minimum, takže do vzhledu neivestuje, aby měla na věci, co jsou pro ní prioritou a pak myslí, že výstřelky si nemůže dovolit, aby jí v práci brali vážně. Má relativně hodně koníčků, ale ani tam se nevykytuje nikdo kdo přichází do úvahy (na vzhled náročná není). Prostě pak třeba člověk časem začne nějaké ty seznamky zkoušet, když si začne uvědomovat, že lidi kolem jsou většinou spárovaní nebo aspoň mají náhodné a krátkodobé známosti.. nechodí zrovna lide.cz a libim se ti ale prostě to zkouší.. A i když sama jsem k tomuhle nikdy nedospěla, tak chápu, že se situace může vyvinout tak, že to někdo zkoušet začne.

Nejsem já ta vaše kamarádka? :-) I ba ne, s vědou už jsem před nějakým časem sekla.. jinak mám stejný problém, umocněný navíc tím, že jsem v zahraničí. Je to neuvěřitelné, ale tady prostě nikdo (volný) není. Natož abych si ještě mohla vymrčovat věkově a podobně.
Na seznamky chodím, ale neodepisuju ani nemám inzerát.. pouze je pročítám, když mám depku největší… abych si pak řekla, že tak blbě na tom ještě nejsem, abych se „podbízela“ některým existencím..hledající prsa, dlouhé vlasy a trvalý vztah..(všechno v jednom)

yako
3225 příspěvků 1.4.13 00:02
@DonChichot píše:
Uvědomila jsem si při čtení tohohle vlákna, že já v takových kategoriích nepřemýšlím. Ani o sobě, ani o jiných.
Nechybí mi něco?

to byla odpověď na Vaši otázku.

Chari
541 příspěvků 1.4.13 00:09

@Akitaken Jsem si skoro jistá že ne, ale byla by to dobrá náhoda :)

bestia
2300 příspěvků 1.4.13 00:11

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:29

Chari
541 příspěvků 1.4.13 00:15

@bestia No jasně, většinou to nevyjde, ale je to taky varianta, jak by to možná šlo. A proto to tolik lidí zkouší.. co kdyby to vyšlo..

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:16
@bestia píše:
@Chari mam kamaratku, na ktoru by ten vas popis sedel az na to, ze nie je vedkyna ale umelkyna a satnik tomu zodpoveda. drew barrymore v never been kissed je proti nej trikrat vyluhovany pigi caj, napriek tomu sa nezoznamkuje cez net. sice hlada, ale voci net zoznamkam ma blok a stale tvrdi, ze az ju tam raz ktosi objavi, ma ju rovno prist zastrelit :D
neviem cim to je. mozno slepa viera v to, ze ludia sa maju najprv stretnut, az potom iniciovat nieco dalsie? lebo cez pismenka mi moze byt sympaticky aj spoluziak, z ktoreho mi svojho casu naskakovala husia koza. to clovek zisti az pri fyzickom stretnuti…

Já s Váma svým způsobem i souhlasím, bohužel to neřeší logistický problém… KDE se potkat? Nepatřím k těm, které by muži hromadně oslovovali na ulici, v obchodě nebo v letadle nebo kde vlastně.
Mě se používání internetu taky nelíbí, lidi tam častou lžou, apod., ale někdy je to fakt jediná možnost. Říkala jsem si, že kdybych tam třeba zahlídla někoho, kdo by mě oslovil, že zkusím odpovědět… no, ale je to bída.. asi jsem už něco prošvihla :-)

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:17
@Chari píše:
@Akitaken Jsem si skoro jistá že ne, ale byla by to dobrá náhoda :)

:-D Souhlasím.. tak bacha, co píšete… kdybych náááhodou byla ta Vaše kamarádka ;-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 00:21

@Akitaken
A co nějaký sportovní oddíl? Třeba orientační běh nebo horolezectví? Nedělám si legraci, shlukuje se tam mnoho mládenců a ti zas trpí, že se nemají kde seznámit se ženami.

catherinne
13517 příspěvků 1.4.13 00:25

Mnohdy mi k tomu, abych se cítila sexy stačí mít čerstvě vyfoukané vlasy, nalakované nehty a pěkně vonět.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:27
@DonChichot píše:
@Akitaken
A co nějaký sportovní oddíl? Třeba orientační běh nebo horolezectví? Nedělám si legraci, shlukuje se tam mnoho mládenců a ti zas trpí, že se nemají kde seznámit se ženami.

To musí počkat do dalšího života.. mám blbý kolena, většina sportů nepřichází v úvahu.. krom gaučingu :-)… sice jezdím na kole, ale tam se toho taky moc neudá… :-) Leda by někoho oslnila moje krásná přilba :-))

Takže jestli je teda potřeba vyšší moc nebo co vlastně, k tomu, aby se dva lidi potkali, tak že jí vzkazuju, že někde zachrápala, protože už to začíná být setsakra dlouhý.. a jestli mě není souzenej českej partner, tak ať mi sem doimportuje nějakýho solidního brita, protože z toho, jak se tu většinoví holanďani chovaj k ženám mám leda kopřivku. Amen!

bestia
2300 příspěvků 1.4.13 00:29

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:28

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:31
@bestia píše:
@Akitaken ta dotycna moja ma milion prilezitosti takmer kazdy den. a uprimne, ma na vyber zo spektra, ktore je vacsine beznych kancelarskych krys nedostupne.
ale od urciteho veku prestava byt cakanie na pnbk cute&cool.

Tak to fakt nechápu.. já žádnýho prince nepotřebuju, ale příležitost nemám ani jednu (krom těch občasných flirtařů, co si na tom honí triko, jak mi tu bylo hezky vysvětleno). To bych chtěla zažít, mít možnost si chlapa…vybrat

yako
3225 příspěvků 1.4.13 00:32

@Akitaken beze srandy - aktivně vyhledávejte prostředí, kde budete mít šanci, i kdybyste měla změnit životní styl, práci, bydliště. Psala jste, že jste tuším v Holandsku, mám tam kamarádku a nejste to vy :). Tak se tam drží zuby nehty a vlastně nemá proč. A nemá tam rodinu ani přátele a teď už ani práci.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:37
@yako píše:
@Akitaken beze srandy - aktivně vyhledávejte prostředí, kde budete mít šanci, i kdybyste měla změnit životní styl, práci, bydliště. Psala jste, že jste tuším v Holandsku, mám tam kamarádku a nejste to vy :). Tak se tam drží zuby nehty a vlastně nemá proč. A nemá tam rodinu ani přátele a teď už ani práci.

Pokud mi aspoň naznačíte, co za prostředí to má být, budu vděčná. Taky beze srandy. Nejsem barový povaleč a ráda bych někoho, pokud možno na doživotí, jestli víte, co tím myslím :-)
V Holandsku jsem kvůli práci, kterou jsem v Česku nemohla najít. Práci mám ráda, to ostatní už ne. Taky tu nemám kamarády a rodinu, ale rozhodně tu nechci zůstat do konce života. Jen zatím musím zůstat tam, kde jsem. Potřebuju nahonit praxi.. měnila jsem obor.. a zatraceně těžko. Sice je to neromantické, ale princ mě asi nenakrmí. Teda do té doby, než se objeví. Takže se musím ohánět sama..

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 00:38

@Akitaken
Otevřete se příležitostem, je to jen stav mysli :-). A věřte tomu, že chlapi JSOU :-)!

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 00:41
@ofeliet píše:
@Akitaken
Otevřete se příležitostem, je to jen stav mysli :-). A věřte tomu, že chlapi JSOU :-)!

Chlapi jsou… všude! Ale všichni buď zadaní nebo s nějakou anomálií vylučující vztah.. :-)

A pokud mě někdo neosloví při nákupu v Lidlu, asi k tomu osudovému setkání fakt nedojde… :-))

KlaudieS
1765 příspěvků 1.4.13 00:43

Sexy se cítím vždy, když na diskotéce vidím slečny, které se o to urputně snaží, zatímco já se s tím netrápím. Nádherný příklad z pátku: slečna v upnutých bílých džínách, vysokých podpatcích, čemsi leopardím navrchu, svíjejíc se divoce na parketu, nohy rozcapené, vlasy rozevláté, ufff…ne, to sexy nebylo :D.

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 00:44

@Akitaken
Věřte a bude to :-). A nebojte se seznamek, je z nich spousta manželství. Ale nesmíte se nechat odradit. Kdysi mi řekla jedna známá psycholožka: sejdi se se 100 chlapama a pak teprve budeš moct říct, že to nejde…

continuity
5853 příspěvků 1.4.13 00:45

@Akitaken se svym byvalym jsem se seznamila na internetu. ne v seznamce, to je fakt hruza, ale pres diskuzi. ze to bude ono jsem vedela po druhem (!) mailu. prvni mel jednu vetu, moje odpoved 2 znaky a jeho druhy mail 4 pismenka. byli jsme spolu 6 let. asi tak.

se svym stavajicim muzem jsem se seznamila pres kamarada, se kterym jsem se seznamila na internetu. toz tak. za to bude vazne jsem vedela, kdyz ho poprve zminil v hovoru (a nebyl cil mne s nim seznamit, vubec nic jsem o nem nevedela) a potkali jsme se az za nekolik mesicu. tomu se rika intuice nebo jak?

kdyz jsem stastne zadana tak to moc neumim.

mela jsem hodne intenzivni virtualni virtualni s partou zen, ktere mne provedli docela blbym obdobim (postupem casu se zjistilo, ze kazda resi nejaky vazny osobni problem). tam jsem pravda mirne dojela na otevrenost, ale dnes jsem hodne rada, ze to bylo jak to bylo a stejne to mohlo byt i v realite normalni.

Maiandra
222 příspěvků 1.4.13 00:53

@ofeliet Předběhla jste mne; taky jsem to chtěla podotknout – ono to vyjít může. Ostatně jdu v létě na svatbu kamarádky. Seznámili se před pěti lety přes seznamku… ;)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek