Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
yako
3225 příspěvků 1.4.13 01:08

@Akitaken já Vaši situaci neznám, ale dívala bych se na to hodně realisticky. Napřed bych přemýšlela co je pro mě - věk, vzdělání, stav (může to být už druhá vlna - 30tiletý nezadaný chlap je podězřelejší než rozvedený), pak kde se takový živočich vyskytuje v největší koncentraci a zároveň je tam příznivá situace k seznámení (bar asi nebude to pravé, spíš něco, kde spolu komunikujete o něčem jiném než vztazích a buďto se to vyvine nebo nevyvine). A nezatracovala bych ani internet. Možná zkusíte nový koníček, začnete jezdit na divadlo nebo muziku, nebo cojávímco. Taky jsem hledala, taky jsem netušila kde hledat a kdybych seděla doma na zadku, tak sedím asi dodnes. Držím Vám palce.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 09:23
@yako píše:
@Akitaken já Vaši situaci neznám, ale dívala bych se na to hodně realisticky. Napřed bych přemýšlela co je pro mě - věk, vzdělání, stav (může to být už druhá vlna - 30tiletý nezadaný chlap je podězřelejší než rozvedený), pak kde se takový živočich vyskytuje v největší koncentraci a zároveň je tam příznivá situace k seznámení (bar asi nebude to pravé, spíš něco, kde spolu komunikujete o něčem jiném než vztazích a buďto se to vyvine nebo nevyvine). A nezatracovala bych ani internet. Možná zkusíte nový koníček, začnete jezdit na divadlo nebo muziku, nebo cojávímco. Taky jsem hledala, taky jsem netušila kde hledat a kdybych seděla doma na zadku, tak sedím asi dodnes. Držím Vám palce.

Jestli je třicetiletý nezadaný chlap podezřelý, tak to asi abych radši ani nevylejzala, co? :-))

Já mám zkušenost takovou, že se někdo objeví až když člověk hledat přestane… což je právě celkem těžké: tvářit se, že nehledám, když vlastně hledám :-)

Ale snad ještě není všem dnům konec, i když už mi není osmnáct :-)

continuity
5853 příspěvků 1.4.13 09:32

@Akitaken osobne to povazuji za zbytecne omezeni (ze tricetilety nezadany je podezrely). treba se pred rokem nebo dvema rozesel s pritelkyni a ted nikoho nehleda, ale venuje se konickum. mam takoveho a je ve vztahu uplne v pohode.

s odklanim snatku na pozdejsi cas, je tricetilety svobodny chlap norma.

jo, nesmi bydlet u maminky a rikat, ze zeny ho nechapou, protoze on je takova cista duse. to bych dal nezkoumala jak to myslel a utekla.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 09:39
@continuity píše:jo, nesmi bydlet u maminky a rikat, ze zeny ho nechapou, protoze on je takova cista duse. to bych dal nezkoumala jak to myslel a utekla.

Těchle je právě plná seznamka.:-D

Nebojte, já zas nechci někoho za každou cenu.. je lepší být sám než se špatným partnerem

continuity
5853 příspěvků 1.4.13 09:42

@Akitaken alespon se to vytridi uz tam. vlezte na nejake chlapske forum, treba o kolech, kdyz na nem jezdite. budou tam zcela urcite nezadani chlapi ve vasem veku a nebudou to zoufalci, kteri nekoho za kazdou cenu hledaji.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 09:48
@continuity píše:
@Akitaken alespon se to vytridi uz tam. vlezte na nejake chlapske forum, treba o kolech, kdyz na nem jezdite. budou tam zcela urcite nezadani chlapi ve vasem veku a nebudou to zoufalci, kteri nekoho za kazdou cenu hledaji.

Super, to bych mohla.. plánuju v létě takovou šílenost, tak by se mi nějaký moudra o kolech hodily :-)

yako
3225 příspěvků 1.4.13 09:57

@Akitaken jo, myslela jsem samozřejmě nezadaný - ještě nikdy předtím nezadaný.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 09:58

@Akitaken Je to tak 20 let, kdy si normálně a běžně chlap bral ženu po vojně. Pokud se někdo ženil třeba ve 25 letech, tak patřil mezi ty podezřelé a ženy pomalu za neudatelné. Teď se to stejné říká o mužích třicátnicích. Doporučuji nad tím moc nedumat, protože je to kravina jako tenkrát, jen nějaké očekávání společnosti, které Vám může být, víte kde asi…:)Navíc lovící žena, depkovaná žena a přednastavená žena na podezřelé muže má asi opravdu šance hledat jen exoty, takže bych ty modely velmi rychle opustil. I tu strašnou snaživost. Manuál, co nedělat je zde, film doporučuji: http://www.generacesingles.cz/ Sama jste trefně řekla, že je lepší to nechat a nehledat, co má přijít přijde. Nechci to shazovat, ale taky jsem našel svůj PAS, až když jsem hledal DVD :)

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 10:02
@yako píše:
@Akitaken jo, myslela jsem samozřejmě nezadaný - ještě nikdy předtím nezadaný.

Bože on někdo takový fakt existuje? :-o

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 10:04
@GalianosjednimL píše:
@Akitaken Je to tak 20 let, kdy si Nechci to shazovat, ale taky jsem našel svůj PAS, až když jsem hledal DVD :)

Haha… a co to bylo za DVD? :-))

Hmm.. normálně to tak nehrotím, nemyslím si, že bez partnera je člověk něco míň… spíš se psychicky připravuju na to, až budu zase doma a první otázka bude: „Tak co chlapi?“ :-D

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 10:06

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

yako
3225 příspěvků 1.4.13 10:08

@GalianosjednimL nejde o to sveřepě hledat partnera a na každého se hned upínat, jde o to zvýšit šance a pohybovat se v prostředí, kde se alespoň nějací hoši vyskytují a zvýšit pravěpodobnost, že jiskra přeskočí. Jinak Akitaken zůstane u čekání a to depka jenom roste. Čekat až se něco stane samo je naivní, stejně jako matematiscky sestavovat model žádoucího partnera.

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 10:09

@Akitaken Z jakého jste města, jestli se můžu zeptat?

yako
3225 příspěvků 1.4.13 10:10

@Akitaken no právě, že jo.

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 10:11
@Borůvka19 píše:
@Akitaken Z jakého jste města, jestli se můžu zeptat?

Původně ze Štatlu… ee.. z Brna :-)

yako
3225 příspěvků 1.4.13 10:12
Hmm.. normálně to tak nehrotím, nemyslím si, že bez partnera je člověk něco míň… spíš se psychicky připravuju na to, až budu zase doma a první otázka bude: „Tak co chlapi?“ :-D

hm, tak to asi musí být hodně nepříjemný. To bych se asi demonstrativně zhroutila a oni by už si příště dali pozor :).

editace - odstavec nahoře je citace, nevím proč se to tak neukázalo.

Příspěvek upraven 01.04.13 v 10:38

Akitaken
4960 příspěvků 1.4.13 10:15
@yako píše:hm, tak to asi musí být hodně nepříjemný. To bych se asi demonstrativně zhroutila a oni by už si příště dali pozor :).

Oni mi to dělaj i kolegové v práci.. a v každým přání k svátku, k narozeninám a k novýmu roku se slovo „chlap“ objevuje taky… pokud se mě někdo zeptá, jestli mám partnera a já řeknu, že ne, hned následuje otázka „proč ne“.
Takže si nepřijdu sexy (abychom se vrátili k tématu), spíš si přijdu jako nějaký exot.. a čím déle single stav trvá, tím je to samozřejmě horší. Byla jsem v pokušení si nějakého partnera vylhat, ale skončilo to na tom, že by chtěli nějaký důkaz o jeho existenci, eventuálně setkání…

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 10:18

@yako Jo, to souhlasím spíše zrovna znám od kluků jak si s úsměvem povídají o dívkách, co jdou lovit třeba na tu doporučovanou horolezeckou stěnu. Ale mohou to být kola, diskotéky, nebo třeba modelářský kroužek. Prostě přes naší občasnou citovou tupost zase nejsme blbci a ta horlivost odrazuje. Myslím yako, že extrémy budou jak to sezení v koutě, tak totální nadbíhání. A to fakt není sexy :)

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 10:24
@Akitaken píše:
Bože on někdo takový fakt existuje? :-o

Existuje, můj kamarád, 37 let, nikdy nebydlel se ženou, momentálně má o 20 let mladší holčičku, která k němu dvakrát týdně zaskočí. Mluví o ní nehezky. Je to smutný, prostě něco v minulosti asi bylo špatně…jinak je to fajn chlap.
Dovysvětlení: Má o 20 let mladší přítelkyni.

Příspěvek upraven 01.04.13 v 10:37

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 10:27

@Akitaken Pravidla lží - český film :)Myslím, že i na to lze najít spolehlivá řešení:)

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 10:28
@GalianosjednimL píše:
@yako Jo, to souhlasím spíše zrovna znám od kluků jak si s úsměvem povídají o dívkách, co jdou lovit třeba na tu doporučovanou horolezeckou stěnu. Ale mohou to být kola, diskotéky, nebo třeba modelářský kroužek. Prostě přes naší občasnou citovou tupost zase nejsme blbci a ta horlivost odrazuje. Myslím yako, že extrémy budou jak to sezení v koutě, tak totální nadbíhání. A to fakt není sexy :)

K té citové tuposti - já se ve Vás vůbec nevyznám :-). Někdy nechápete a nechápete a někdy pochopíte ve vteřině pidi náznak :-), jak to děláte? Podezřívám vás, že chápete (a slyšíte) jen, co chcete chápat (a slyšet). A ted nemluvím jen o svádění, ale obecně.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 10:33

@ofeliet Máme to podobně jak Bíglové - Syndrom selektivního slyšení :) Ženy zase buď nadšeně souhlasí, nebo řeknou „uvidíme“ (ne).

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 10:36

@GalianosjednimL
Záleží, jak se to „uvidíme“ řekne :-).
My starý už většinou nadšeně nesouhlasíme :-), rády si hrajem :-).

yako
3225 příspěvků 1.4.13 10:42

@GalianosjednimL a já na vás(rozuměj obecně) zase vím, že jste schopný si to nadbíhání přibachořit :).

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 10:43

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek