Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
yako
3225 příspěvků 1.4.13 10:52

@Akitaken těm se zhroucení předhání hůř, možná by stačilo zatvářit se zasmušile? uronit 1 slzičku? Udělat srandu? V práci není vhodné ukázat slabinu, to máte těžký.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 10:58

@yako no to rozhodně. Je to obdoba válečných úspěchů Richarda Lví srdce, taky to prý nebylo zas až tak žhavé :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 11:02

@Borůvka19 O Tobě takto naštěstí nemluvili :) :)asi jsi do toho hodila svůj šarm a jsou vedle.

@ofeliet Uvidíme je na tom významově stejně jak Pak si o tom promluvíme, jo? Drobné nuance nemůžeš po mužích chtít zachytávat.:)Jsem zase někam šlápl teda…jsem tušil, že lezení bude rizikový příklad:)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 11:16
@GalianosjednimL píše:
@yako Jo, to souhlasím spíše zrovna znám od kluků jak si s úsměvem povídají o dívkách, co jdou lovit třeba na tu doporučovanou horolezeckou stěnu. Ale mohou to být kola, diskotéky, nebo třeba modelářský kroužek. Prostě přes naší občasnou citovou tupost zase nejsme blbci a ta horlivost odrazuje. Myslím yako, že extrémy budou jak to sezení v koutě, tak totální nadbíhání. A to fakt není sexy :)

Taky není špatné pánské oddělení v obchodě s oblečením. Jednou jsem něco vybírala manželovi a chlapů tam bylo docela dost :-)

Morže
1094 příspěvků 1.4.13 12:00

No co se týče virtuální reality…
Já jsem se od puberty seznamovala jedině s klukama přes internet. Já jsem byla oproti vrstevnicím tlustá a kluci byli všichni blbí, ale já se chtěla s někým seznámit… Nestalo se mi, jak se straší v médiích, že bych narazila na nějakýho úchyláka nebo násilníka. Prostě normální kluci, kteří mají smůlu na holky. Pravda jejich hlavní společný znak byl ten, že byli nějací přecitlivělí a zranitelnější a šance na citové vydírání mnohem vyšší, než v reálu… no každopádně - svého současného přítele jsem poznala tak, že jsem se nejdříve seznámila s jednou holčinou na chatu. Měla jsem hodně osamělé období, kdy jsem neuměla mluvit s lidma, byla jsem radši jen doma a jen na internetu. Ona se mě „ujala“ že mě to naučí (většího extraverta neznám!). No a v jednom sport baru hrál ten „můj“ kulečník. nejprve jsem si ho nevšimla, protože byl takovej nenápadnej, ale jak jsme prvně spolu promluvili na společné téma… sme spolu 4 roky a spokojenost, i když to má své mouchy. Jako všude.
Naproti tomu musím dát do kontrastu svojí sestru. Ta se seznamovala výhradně v reálném životě a všichni to byli takoví ňoumové :) no a pak se objevil on na facebooku přes společnou známou. No a nyní je vdaná :)

O svoje štěstí člověk jednou zakopne ani nebude vědět jak :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 12:04

@edge To vůbec není špatný nápad :)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 12:49

Já jsem vůbec neměla na mysli stěnu, ale nejlíp Ádr. Nebo aspoň na Alcatraz.
Lezení v baráku je zvrhlost.

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 12:57

@GalianosjednimL
Já po mužích nechci nic :-), ale prostě říkám, že aspon já teda slovem „uvidíme“ nevyjadřuju vždy „ne“, ale někdy „šlo by to“.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:01

@GalianosjednimL To ne. Jednou jsem potřebovala koupit manželovi tričko a nebyla si jistá velikostí. A kousek ode mě stál chlap, který měl podobnou postavu. Tak jsem ho poprosila, jestli bych to triko k němu mohla přiložit. Jako mávnutím proutku vedle nás najednou stála jeho přítelkyně (manželka), která mě nejspíš vyhodnotila jako flirtující mrchu, co je zrovna na lovu :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:02

@DonChichot A láska přijde v podobě záchranáře :)To bude sexy! Mič Bjukenen ve skalách!

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:03

@DonChichot Když máte dítě, které pořád prudí a potřebuje někde vybít energii, tak vám přijde vhod i lezení v místnosti :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:05

@edge No to miluji: „Potřebuji tričko na manžela, on je docela při těle, má velké břicho…mohla bych na Vás pro něho odzkoušet tričko…“:) Pak dodá, že je ještě o hlavu vyšší.
Myslím že jste flirtovala, ale byla si toho vědoma jen jeho manželka :) :)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:09

@GalianosjednimL Ať se propadnu do západního Německa, jestli jo!!! Já jsem fakt spokojená s tím, co mám doma a tohle bylo vážně bez postranních úmyslů :-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:13

@edge Bych se nerouhal, než se nadějete, hledáte si novou práci a MP v Německu :) :)Podvědomí je mrcha…:)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:18

@GalianosjednimL Nestrašte. Já toho svýho chlapa fakt miluju a v práci jsem také moc spokojená…

Jiná Realita
13791 příspěvků 1.4.13 13:29

Dovolím si přidat OT jeden poznatek k virtuálnímu seznámení.

já, táhne na 30, trvale nezadaná osoba. mně by to snad ani nevadilo, ovšem okolí vyšiluje, podstrkuje mi kdekoho, matka brečí každý večer. ok, řekla jsem si, že aspoň někoho, s kým se doma dvakrát ukážu, abych jim na chvíli zacpala řeči v krku, zkusím najít a pro nedostatek jiných příležitostí jsem zkusila i net, kterým jinak hluboce opovrhuju. bohužel jsem si jen potvrdila svůj teoretický dojem: všichni muži, kteří mě tam otravovali (vysvětlím dále), byli jako jeden přes kopírák - smutné oddané oči, nudní patroni, bez koníčků, většina s nějakým…no snad se dá říct nedostatkem jako kulhání, šišlání, akné až na zádech apod. pokud jsem jen naznačila zájem, už se jich nedalo zbavit, byli jak ulepený med, pořád vypisovali, otravovali, většině bylo nutno nakonec až hrubě nevybíravým způsobem říct, že to fakt nepůjde :/ prostě otřesný zážitek.

další má zkušenost je, že ženy, které si pochvalují manžela, kterého si našly online zejména na seznamce, mají doma přesně takového - nudného, tichého, nezajímavého člověka. nechci se nikoho z vás, kdo tu píšete, že třeba takového máte, dotknout, snad jste výjimky, co narazily na fajn chlapa. moje spolubydlící, nebo známé, co se takto seznámily, ale mají muže, které jim v nejmenším nezávidím a často nechápu, jaký jiný důvod je může vést s nimi setrvávat, než strach být sama.

@Akitaken tím chci říct, že vás docela chápu :-)

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:29

Já mám taky příběh:
Mám ráda osobní zkušenost a navíc ráda plavu. Tak jsem si jeden den vyrazila do Aquaparku v Čestlicích (asi 2 roky zpět) s tím, že atrakce pečlivě otestuji. Nezastavila jsem se ani před saunovým světem, bohužel mi nedošlo, že celá zóna je pohlavně smíšená. Nemám s vlastní nahotou problém, ovšem nejsem si jistá, jestli s tou mojí nemají problém ostatní. Co cítím není stud, nýbrž rozpaky, abych někoho neobtěžovala. Jinak si myslím, že zrovna na mne není nikdo bůhvíjak zvědavej.
Naštěstí jsem obdržela u vchodu prostěradlo, takže jsem tam nepoletovala úplně obnažená. Nicméně jsem tam byla jako sama jediná - tím chci říct, že všichni ostatní se tam pohybovali ve skupinkách. No, nikdo mi nic neřekl a jak blbě vidím, žádného civění jsem si nevšimla. Šla jsem otestovat chatku venku. vevnitř byla dvojice mladík a dívka, jinak nikdo. Vydržím docela dost, když jsem se vyvalila ze sauny, dvojice už byla ve vířivce. Nacpala jsem se k nim, protože druhá vířivka byla obsazená samými vytlemenými muži s jak se mi zdálo chlípnými výrazy. Napřed jsem se slušně zeptala, slečna mi neodpověděla, její společník mne uvítal. Pak jsem udržovala konverzaci, ovšem dívka se ani poté nepřipojila, zarytě mlčela a civěla před sebe do bublinek. Radši jsem vystřelila, protože mi to bylo trapné.
Dodnes nevím, co jsem holce provedla, mně osobně by žádná jiná žena nevadila. Ale jak říká můj muž, nejsou všichni jako já.
Poučení: u vchodu si půjčte župan, bude se vám hodit.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 13:42

@GalianosjednimL
Vy si z toho děláte legraci, ale i taková drobnost, jako defekt duše, může pomoct. Tehdy jsem zachránce odehnala, páč samo s sebou vozím duši, lepení i pumpičku.
Být Akitaken, sportovce-zachránce využiji a náhradní duši i lepení zapřu.
Vzkaz @Akitaken: i cyklistika je vhodná.

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 13:47

@Jiná Realita
Je otázka, co je Vaše priorita. Akné mě osobně navadí na obličeji ani na zádech a tichý chlapi mi též nevadí. Myslím, že se nic nedá generalizovat. Seznamování přes internet je normální, můj kamarád má z něj manželku, už spolu mají 3 děti. Moje nejlepší kamarádka po rozvodu sbalila přes net postupně 3 chlapy, první byl realitní makléř, kterému se pusa nezastavila. Ten poslední, se kterým zakotvila, je milej, hodnej, veselej chlap, kterýho jí kdekdo závidí.

Jiná Realita
13791 příspěvků 1.4.13 13:54

@ofeliet
možná prostě smůla, nevím.

já jsem sice veselá, společenská osoba, na druhou stranu ale i divoká, nesmlouvavá, docela tvrdá, rychlá…a typ mužů „usedlý strejda“ mě přímo děsí a rozhodně by se ke mně nehodil :)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 14:08

@DonChichot Nedělám, možná to jen odlehčuji. Přece dočasné zneschopnění a hra na bezradnou princeznu je SEXY a zabírá více, než když pod tím pískem v Adru se přikolíbá námořnickým krokem drsoňka, co řekne „Ty voe, nemáš mágo, bych to chtěla dát OS“. :) A to neřeším, že je tam mágo zakázané :)

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 14:16

@GalianosjednimL
Co to je mágo a co to je OS?
Jinak já to, že se na různá technická zařízení, nářadí a jiné mužské věci nesahá :-)nasála od své maminky takřka s mateřským mlékem a tím, že to celoživotně praktikuju jsem už ve stadiu, kdy si fakt nevím rady, takže ani nemusím hrát :-).

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 14:32

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 14:34

@Borůvka19
Proč vám připadá hrozné, že neberu do ruky kladivo, šroubovák, netapetuju, neotvírám motor auta a neumím s moderní technikou typu taková ta projekční tabule?
Zase dobře vařím, peru, žehlím a starám se :-) a ráda…

yanulienka
382 příspěvků 1.4.13 14:40
@Jiná Realita píše: … a často nechápu, jaký jiný důvod je může vést s nimi setrvávat, než strach být sama.

No co by, každý je jiný a každý hledá jiného partnera. To, že je tichý, není pro každého překážkou a nudný se zdá třeba jen Vám ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek