Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 14:50

@ofeliet on sight, to bylo trochu s nadsázkou : obecně to znamená přelezení cesty na první pohled, tedy bez všech předchozích nácviků s jištěním shora i zdola, bez předchozího zakládání jistících bodů a také bez pádu. S výjimkou Francie se považuje za nejvyšší stupeň sportovní hodnoty lezení s jištěním.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 14:54

@GalianosjednimL
Přiznávám, že žádné takové vámi popisované „chlapyně“ neznám a ani jsem se s nimi nesetkala. Považuji je za svého druhu UL.
Pravda je, že se ženami se dopuštěním osudu moc nestýkám (bohužel).

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 15:29

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 15:36

@Borůvka19 No pozor vona takova zenska " ci vsechno zvladne" si pekne sere na hlavu.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 15:38

@gudrun
A já pořád přemýšlím, co si to vyčesávám z vlasů…

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 15:57

@GalianosjednimL
Dovolím si váš příběh z Adru dokončit, ten začátek se mi líbí:
Po inkriminované větě následuje odpověď: „Ale tady je maglajz zakázaný!“¨
Dívka si velkým obloukem odplivne a odklátí se pryč.
Večer v hospodě si ulevuje: „Si představ, že se mě tam pokoušel sbalit nějakej SVATOUŠEK!“
Po desátém pivu: „Chlapi nejsou!“
Následuje umakartové čelo.
Večer končí.

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 15:59

@DonChichot No ja prave taky…ale matka me varovala.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 16:03

@gudrun
Mne matka nevarovala, pořád si vyčesávala.

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 16:15

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:58

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 17:18

@Borůvka19 Žárovku vyměnit umím, ale ráda to nechám na muži. Vodovodní baterie, to snad nemyslíte vážně, že existuje žena, která si s ní ví rady? :-)
Nepovažuju se za nesamostatnou bytost, jenom prostě žiju v ženském světě a mužský svět nechávám mužům. Je mi to příjemný a myslím, že mužům taky.
Nevím, kdy nastane chvíle, až se budu muset postarat sama o všechno, ale pokud vyjmu z úvah extrémní situace, jako válka, tak asi nikdy. Mám hodně kamarádů a myslím, že poprosit někoho, aby vám pomohl, třeba výměnou za kafe a domácí buchtu, je normální. Bohužel narůstá počet chlapů, kteří to taktéž neumí :-).

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 17:29

.

Příspěvek upraven 24.01.14 v 23:49

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 17:33

@Borůvka19
No to je právě ono, maminky :-). Ta moje mi zase často říkala: „Když ti prskne žárovka a muž bude na služebce, přijede za 3 dny, no tak to si ji samozřejmě vyměň, přece nebudeš po tmě :-). Ale když víš, že přijde za hodinu domů, tak pěkně po tmě počkej :-).“
Jak říkám, mám to v krvi :-).

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 17:34

@Borůvka19
Na výměnu žárovky ne, ale pokud by měl přijít, rozbitá žárovka by na něj klidně mohla počkat, ne?

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 17:42

.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 1.4.13 17:45

@Borůvka19 tak vyměnit žárovku zvládne i mírně zručná opice, pokud to ovšem obnáší přinést těžký žebřík ze sklepa (vysoké stropy) a najít žárovku někde v hloubi dílny (organizované/zabordelené partnerem), tak jestliže mám partnera a není to zrovna námořník na zaoceánské plavbě, ráda na něj počkám. zvládla bych to samozřejmě sama, i tu baterii, i míchačku ovládám a maltu od betonu umím rozlišit, ale… dokud nemám důvod to dělat, nechám to na něm. on zas neovládá pračku nebo šicí stroj a nebudu se mu pro to smát. taky nemá žádný důvod se to učit, kdyby chtěl, tak by to ale zvládnul.
„ovládání počítače, DVD, projektory…“ to beru spíš jako vtip. to nemá nic společného s fyzickou silou ani výchovou a je snad běžné, že to zvládají obě pohlaví stejně, nebo si prostě nějak poradí. pokud na to jeden z páru nemá intelektuální kapacitu, je snad normální, že mu ten druhý pomůže. paninky ochkající před PC nebo nezvládající nahodit vyhozené pojistky se tu myslím nevyskytují.

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.4.13 18:29

@DonChichot Dokonalé, házet umakart jsem neslyšel dlouho. :)Jinak osobně je tedy potkávám často - pracovně a někdy volnočasově.

ofeliet
429 příspěvků 1.4.13 19:39

@Borůvka19
Vtip to s tou žárovkou není, prostě mám v sobě zakodované rozlišení prací na mužské a ženské - a mužské, nemusím-li, nedělám. Takže, smějte se mi, neměním žárovky, nelezu na žebříky apod.
Spíš by mě zajímalo, co dobrého Vám přináší Váš přístup, tj. dle mého názoru to, že nenecháte muži žádný prostor pro to, aby se o Vás a o Váš „krb“ staral? To není rýpnutí, fakt by mě zajímalo, co to má za výhodu…
Já mám zase radši pocit, že nezvládnu to, co chlap, a když to rozeberu psychologicky, to, že mi někdo dělá „mužské“ práce, ve mě asi vzbuzuje nějaký archetypální pocit, že mě prostě ochrání…neříkám, že to tak v praxi musí být, ale je to podle mě takový symbol rozdělení světa na mužský a ženský.

Guinea Pig
1190 příspěvků 1.4.13 19:58

.

Utikacek
17 příspěvků 1.4.13 20:18
tohle ne :)
kiwi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 11:39
@Jiná Realita píše:
další má zkušenost je, že ženy, které si pochvalují manžela, kterého si našly online zejména na seznamce, mají doma přesně takového - nudného, tichého, nezajímavého člověka. nechci se nikoho z vás, kdo tu píšete, že třeba takového máte, dotknout, snad jste výjimky, co narazily na fajn chlapa. moje spolubydlící, nebo známé, co se takto seznámily, ale mají muže, které jim v nejmenším nezávidím a často nechápu, jaký jiný důvod je může vést s nimi setrvávat, než strach být sama.

Já bych viděla ještě jedno úskalí těch seznamek - potenciální partneři velmi pravděpodobně pocházejí z úplně jiných (společenských) prostředí. To bývá později dost problém.
Samozřejmě ňouma, kterej je rád že je rád, se i přizpůsobí :-) ale sáhnout ze zoufalství po někom, kdo má jinou rodinnou výchovu, z toho plynoucí jiný životní cíle a priority, i jiný koníčky atd. - to je trochu ošidný.

Klotylka
568 příspěvků 2.4.13 11:53

Mě připadá, že každé seznamování má spoustu úskalí. Vždy se dávají dohromady dva různí lidé z různých rodin a podmínek.
Mám v okolí dva páry které spolu žijí už mnoho let a teprve nedávno jsem zjistila, že se seznámili přes internet a jeden z těchto párů přes seznamku.
Myslím že je to tak, že internet se dnes stal mocným komunikačním nástrojem, trávíme ve virtuálním světě hodně času a tak je normální, že se tu lidé i seznamují.

KlaudieS
1765 příspěvků 2.4.13 12:12

Na seznamování přes internet nevidím nic špatného. Já to zapotřebí nikdy neměla, ale znám jeden pár, který se tak seznámil, a jsou naprosto spokojení.

mitford sister
535 příspěvků 2.4.13 12:38

@kiwi Rozdílné společenské prostředí původní rodiny bych neviděla jako takový problém. Sama si z něho odnáším jen určitý základ (slušnost, doufám), jinak jsem se svým současným životním stylem a životními ambicemi zcela odrodila. A spousta lidí to bude mít díky společenským změnám podobně.

S tím, jak jsou různé seznamkové platformy už tak rozšířené a dostupné i pro mobily apod., se dá říci, že na seznamkách už jsou stejní lidé, zhruba ve stejném poměru co do vrstev, demografie atd., jako ve společnosti. Souhlasím s někde výše uvedeným, že tam jsou ti pasivní, tišší, nudnější…protože jich je většina v populaci. Pro mě má online seznamování jen tu hodnotu, že online se bavím s lidmi, s kterými bych se nedala jinak do hovoru, protože bych je vůbec nepotkala nebo bych se s nimi nebavila (třeba i proto, že jeden nebo druhý nebo oba se stydí, nemusí za tím být nějaká arogance). Schopnost odhalit lháře nebo pohádkáře, který svým bludům snad i sám věří, je stejná - někdo to umí i online i v reálu, někdo neumí ani tak ani tak; není třeba brojit proti online seznamkám, že si tam každý vymýšlí…to dělají lidé i normálně. Zakopaný pes bývá spíše v „přijímači“, nakolik je schopen realisticky nahlédnout na situaci. Bohužel v mé cílovce (40+) převažuji v populaci (a tedy i online) hlavně chlapi po rozvodu, kteří jsou často velmi pasivní, rozhození a čekají, že jim další ženská dá životní náplň. I přesto, že mám pochopení pro jejich životní situaci, takoví mi prostě neimponují. Ale to nás zacykluje zase zpět k tématu úroveň chlapstva v Čechách…

Jinak znám šťastné a spokojené vztahy/manželství ze seznamek, sama jsem měla dva dlouhodobé vztahy stejné provenience. Mám spoustu známých takto získaných. Takže pokud skutečně člověk nemá příležitost v reálu, není důvod se ofrňovat nad seznamkama. Akorát je třeba se trochu obrnit a připravit se na to, že vás někdo (ve vašich očích zbytečně rychle) třeba „odepíše“ na základě vzhledu, věku nebo že něco řeknete tak či onak. Samy to uděláte jiným. Není třeba se tím trápit.

A ještě úplně nakonec - o víkendu jsem byla někde, kde bylo víc lidí (ne tak běžné, v mém konkrétním případě)a dvakrát (!) se na mě takovým stydlivým úkosem, když šel okolo, podíval chlapík (a ještě i jeho kamarádi), kterej byl strašně hezkej a podle mého tak dvě ligové třídy nade mnou. Některé věci prostě seznamka nenahradí :)

yako
3225 příspěvků 2.4.13 13:00

@mitford sister jako suverén se snažím vcítit do Vašeho vnímání lidí a vcelku chápu. Ale jak proboha můžete napsat, že je někdo o 2 ligy výš než Vy? To jenom Vy ve Vašich očích se shazujete, jinak žádné ligy neexistují!!!

mitford sister
535 příspěvků 2.4.13 13:50

@yako Já si osobně myslím, že existují, ale jsou jen orientační :D Nenechávám se jimi omezovat, ale pomáhá mi to ve volbě vhodného přístupu, jestli mi rozumíte.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek