Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Klotylka
568 příspěvků 29.3.13 22:06
@stric píše:
Svádění, to beru, když ovšem předpokládám, že se to taky do konce dotáhne.
Sexy je pro mě přídavné jméno odpovídající pojmu erotický náboj, erotická přitažlivost. Může to být vlastnost osoby nebo určitého chování. Obvykle je taková vlastnost přítomna stále bez ohledu na konkrétní okolnosti.

Tak tomuhle přesně nerozumím. Tím, že předpokládám, že se to dotáhne do konce, by pro mně svádění ztratilo veškeré kouzo, tajmeno a jiskru. Svádění je hra, a nikdy se neví, jak to skončí.

S tím, že sexy může vyjadřovat vlastnost a tím je přítomna stále, naopak souhlasím. Já se hlásím mezi ty, které chtějí být sexy a líbí se mi být atraktivní. A neumím si představit, jak to udělat tak, aby to viděl jen manžel a ostatní to ani koutkem oka nezahlédli.

Příspěvek upraven 29.03.13 v 22:08

Kalanka
707 příspěvků 29.3.13 22:08

@stric Pro mně je tedy přijatelné i koketování a lehké flirtování. Samozřejmě v nepřítomnosti manžela. Považuji to za zcela neškodné a zcela lidské. Hezky to popsala výše Barbucha, i když já jsem ještě o něco benevolentnější. Navíc je to úžasný likvidátor komplexů.

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:08

@Klotylka jsem už unavená a asi se mi nedaří se kloudně vymáčknout. Tak ještě trochu přesněji: když já nemám nic proti tomu, aby se hra na svádění do konce dotáhla, tak hraju. Když ve skutečnosti nemám zájem, tak prostě nehraju a ani žádné významné pohledy se nekonají

JazzmineTea
468 příspěvků 29.3.13 22:08

@MP Barbucha Všimla jsem si, že šťastně zadané ženy často přitahují muže víc než „lovkyně“, na kterých je to příliš poznat…asi působíme víc v pohodě…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 22:09

@bestia Svata pravda.

JazzmineTea
468 příspěvků 29.3.13 22:09

@stric Vy budete asi…seriózní osoba :) btw, mám to stejně

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:13

@JazzmineTea ale houby seriózní. Prostě mě to přestalo bavit. Je mnohem únavnější pořád sledovat, jestli po mně náhodou někdo nekouká žhavým pohledem a snažit se odhadovat, jestli to myslí až tak, nebo jen tak, než si prostě v metru číst :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.3.13 22:17

@JazzmineTea
Já právě nejsem vůbec seriózní osoba, v tom to asi bude :-) Jinak vlastně nevím, mám pocit, že i nezadané holky přitahují muže, jak by se jinak staly zadanými? Spíš jed IMHO o náladu v tu chvíli, například nikdo není příliš přitažlivý, když má zrovna „fat day“ nebo „bad hair day“.
PS: Kdo nezná, tak tlustý den, nebo den blbých vlasů jsou ty dny, kdy se prostě cítíte tlustá, nebo že Vám nedrží vlasy v žádném normálním účesu… Zvnějšku změna není viditelná, ale nic moc se s tím nedá dělat. A podezřele často se to kryje s těmi jinými dny :-) (rozumíme si)

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:18

@JazzmineTea Ještě dodatek. Mívala jsem dřív dost mužských kamarádů, pak se života během situace změnila. Ale díky tomu jsem dost často měla příležitost zjistit, co si vlastně kdy myslí.
Byl to jeden z důvodů, proč si rozhodně nemyslím, že je v koketování něco „nevinného“, jak píše Barbucha.

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.3.13 22:18

@stric
To právě nemůžete sledovat vůbec. To vycítíte i nad tou knížkou :-)

Kalanka
707 příspěvků 29.3.13 22:22

@stric Jak to přesně myslíte?

malakaja
349 příspěvků 29.3.13 22:22
@bestia píše:
Ja nesuhlasim s tvrdenim, ze manzel/frajer/priatel/druh/whatever ma byt stredom mojho vesmirustredom mojho vesmiru som ja
potom su vsetci ostatni, poradie v zavislosti od momentalneho zivoteho stadia a dolezitosti osob v nom

Kdybycj tohle uměla… Středobodem jsem si jen bez partnera, Vedle něj uvadám, usedám, zakrňuji, pohodlním. Jsem Kuchtou, kvočnou, buduji teplo domova, maják pro návrat. Jsem v tom spokojena, ale jen do doby, než se teplo stane muži samozřejmé a kynutá žena nezajímavá. Nezvládám multitasking, tedy Damou, matkou milenkou hospodyni a dobre placenou zamestnankyni v jeden den byt neumim ani nechci.

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.3.13 22:22

Ale my přece nikdy nevíme, co si ostatní myslí. A nemůžeme to ovlivnit. A pořád myslet na to, co si asi o mě pomyslí lidi, na to je život příliš krátký. Já jsem feministka, takže si rozhodně nemyslím, že by měla být žena hned braná jako poběhlice, když se usměje a koketuje s chlapem. Pokud si to ten chlap myslí, je to jeho problém a jeho omezenost.

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:23

@MP Barbucha já si ale doopravdy čtu, já tu knížku s sebou nenosím, jen abych měla do čeho koukat ;) občas zapomenu vycítit, že se hlásí moje stanice.
helejďte, já chápu, jak to myslíte. Prostě vy si klidně koketujte, já to dělat nebudu, ale neříkejte přede mnou normálnímu přirozenému chování, že je to sexy, protože já jsem pak zmatená :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.3.13 22:28

@stric
OK. A až uvidím tajemnou krasavici zabranou do knížky v metru, pokusím se koketovat, třeba to vycítíte a seznámíme se :-)

malakaja
349 příspěvků 29.3.13 22:29

Koketerie je zajimava hra, nez narazite na cloveka, ktery ji vezme vazne a tim ci.onim smerem vam udela ze zivota kulnicku na drivi. Takovych ludi neni malo, jen ludi s hranicni. poruchou je jako levaku, 4 na 100, nemluve o dalsich exemplarich. Jinak flirtovani je pro zenu jina hra nez pro muze. A navic pokud je pred manzelem takova aktivita nevhodna, v poradku zkratka neni. Nicmene jeji pozitiva pro sebevedomi nepopiram a chapu.

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:32
@MP Barbucha píše:
Ale my přece nikdy nevíme, co si ostatní myslí. A nemůžeme to ovlivnit. A pořád myslet na to, co si asi o mě pomyslí lidi, na to je život příliš krátký. Já jsem feministka, takže si rozhodně nemyslím, že by měla být žena hned braná jako poběhlice, když se usměje a koketuje s chlapem. Pokud si to ten chlap myslí, je to jeho problém a jeho omezenost.

no a já feministka nejsem a nestarám se o to, co by si lidi pomysleli, protože se mi to zdá docela jasné. Vám jsou takové situace příjemné, mně ne, ale to je jedno. Nejsem váš manžel :-)

Lachenauerin
544 příspěvků 29.3.13 22:34

@JazzmineTea
Jo, to určitě udělejte, ten příklad si ze mě vemte :) Takoví jedinci (myslím: takoví jako já) jsou totiž přímo zrozeni k tomu, aby si z nich zbytek světa bral příklad. :)

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:34

@MP Barbucha to jsem zvědavá, jestli mě uvidíte. Já se obvykle v metru zneviditelňuju. Revizoři mi říkají s dovolením a obcházejí mě se skelným pohledem :-)

Kalanka
707 příspěvků 29.3.13 22:37

@malakaja Je zcela přirozené, že člověka přitahují i jiní lidé než jejich partner. To, že to člověk nenaznačí v přítomnosti manžela, je otázka ohleduplnosti. Já samozřejmě vím, že mému muži přijdou atraktivní i jiné ženy. Ale protože má rád mně, nehledí jim fascinovaně v mé přítomnosti do výstřihu. Pokud to udělá v mé nepřítomnosti, vůbec mě to nepobuřuje. Přesto že se se mnou/beze mne chová maličko jinak, není na tom nic špatného.

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.3.13 22:38

@malakaja
Hlavní pozitiva jsou pro vztah, věřte tomu. To není z mé hlavy, přečtěte si cokoliv o vztazích od nějakého kvalitního autora.

JedovatéHádě
350 příspěvků 29.3.13 22:39

@stric Já se zase za feministku považuju, ale ke všemu, co jste napsala, bych se mohla podepsat. Mám stejný názor. :)

MP Barbucha
3716 příspěvků 29.3.13 22:40

@Kalanka
Díky, už jsem se bála, že jsem jediná :-)

Klotylka
568 příspěvků 29.3.13 22:40
@malakaja píše:
Koketerie je zajimava hra, nez narazite na cloveka, ktery ji vezme vazne a tim ci.onim smerem vam udela ze zivota kulnicku na drivi. Takovych ludi neni malo, jen ludi s hranicni. poruchou je jako levaku, 4 na 100, nemluve o dalsich exemplarich. Jinak flirtovani je pro zenu jina hra nez pro muze. A navic pokud je pred manzelem takova aktivita nevhodna, v poradku zkratka neni. Nicmene jeji pozitiva pro sebevedomi nepopiram a chapu.

Co myslíte tím, že je to jiná hra pro muže a jina pro ženu?
Asi ne přímo flirtování ale to být sexy i pro jiné muže i v přítomnosti manžela v pořádku podle mně je. Vzpominam na jeden příspěvek Catherine, když šla s manželem na večeři v kožených klahotách. Většina dam jí tady outfit v „co jsem měla…“ kritizovala, Catherinne na to ale jen napsala jak se po ní obdivně dívala polovina restaurace, když prošla. (doufám, že si to pamatuji dobře)

stric
762 příspěvků 29.3.13 22:43

@Klotylka no a potom bylo nutno jednoho nadšence zablokovat.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Tipy na nejlepší dárky k Vánocům: Jak udělat radost jemu i jí?

Mnozí se začínají připravovat na blížící se vánoční svátky. Jaký... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek