Co pro vás znamená "být sexy"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 Další »
malakaja
349 příspěvků 29.3.13 23:38
@Kalanka píše:
@malakaja Já jsem asi mimořádně natvrdlá, ale pořád si to vaše nebezpečí nedovedu zhmotnit

To je dobre. Dokud tou smrsti. neprojdete, nevite :) Minulé roky tím prošlo několik manželství kolem mě. Pokud flirtujete je to jen momentální rozpoložení, nikdy nevité, jak to chápe druhy člověk, kolik úsilí vloží do toho aby flirt přerostl v něco víc. Zdá je ochotný přijmout nezávaznost vašeho jednání, nebo se vám bude dvořit proti Vaši vůli, a když ho odmítnete, začne se mstít. A nebo přistoupíte na dvoření. pompézních rozměrů a zamilujete se/ bude nevěrná. Nicméně flirt je odemceni dveri k nevere.Zda se dvere otevrou, je vec dalsi.

bestia
2300 příspěvků 29.3.13 23:38

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:19

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 23:41
@MP Barbucha píše:
@stric
No právě o tu odezvu ale jde, je to prostě hra a k vyslání erotických signálů tam dochází. A pokud to tím končí, není na tom nic špatného, naopak. V dlouhodobém vztahu jsme všichni vystaveni riziku, že pokušení přijde. Pravděpodobně se většina lidí v celoživotním partnerství minimálně jednou zamiluje do někoho jiného. To je prostě fakt.
A až to jednou přijde, je lepší, když jsme ať už my ženy, nebo muži, tak trochu nasycení nejen tím, co máme doma, ale i tím, co se občas děje mimo vztah. Pak lépe odoláme, nebudeme utržení ze řetězu jako dítě, které jde po 20ti letech poprvé do cukrárny.

Tak tenhle prispevek by mel byt povinny pro vsechny manzelstvi, partnersvi. Pravda pravdouci.

stric
762 příspěvků 29.3.13 23:44

@gudrun Proč by měl být povinný, to by mě teda fakt zajímalo? chcete snad lidi nutit, aby flirtovali proti své vůli?
Jinak připomínám, že jsem už několikrát říkala, že je mi fuk, když to někdo dělá. Ani to nějak zvlášť neodsuzuji, ani se mi to nezdá zajímavé. Ale tohle kategorické tvrzení mi teda docela vadí

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 23:49

Ono tam nejde pouze o ten flirt. Ta cast Az to jednou prijde… Ma toho spoustu dosebe.

malakaja
349 příspěvků 29.3.13 23:56
@MP Barbucha píše:
@malakaja
Sorry, ale to jsem vůbec neřekla. Pokud budu mít pocit, že mi ve vztahu něco chybí, nebudu si to kompenzovat někde mimo, ale půjdu a budu pracovat na nápravě. Nejde o to, aby mi partner dal vše, co si zrovna zamanu. Jde o to být dlouhodobě ve vztahu spokojení, takže když pak přijde zamilování, nestojí nám ta krátká agonie za to, rozbíjet něco, co funguje a kde se cítíme dobře.
Nikdy jsem neřekla, že je omluvitelné opustit vztah, když vyprchá zamilovanost, nebo když nenaplňuje mé potřeby.

Mozna to spokojene manzelstvi je velka chymera. Rekla.jste, ze flirt je bezpecny, pokud v manzelstvi NIC nechybi.Ale ono vzdy NEJAKY aspekt chybi. A kdyz si uvedomite, ze chybi, prestanete s preventivnich duvodu flirtovat, a nebo se zazitym chovani vystavujete nebezpeci? Protote jsou aspekty, ktere v. manzelstvi nenaplnite( vystupy ruznych kompromisu) muzeme rict, ze flirt nemuze byt bezpečný nikdy,(a proto je taky tak zábavný) A dokud nemate vztah, kdy přijdete za manželem s historkou,.jak jste si dnes v práci pěkně zaflirtovala s Martinem, je flirt koníček nejen nebezpecny( jak vyplyva vyse), tak v manzelstvi nesdileny -nepovoleny.
a nechápejte mne špatně, flirtování mi bývalo milé a zábavné. Ale kdyz si řeknete, co bych asi udělala ženské, která by se takhle bavila s mým mužem, a jak bych prozivala, kdyby tak jednaluj muz, tak asi. nechcete být za pokryteckou koketu- tedy ja si tak prisla a bylo to v mem případě velké prozreni

teetee
499 příspěvků 29.3.13 23:56
takže z mé strany...

Pročetla jsem dvě stránky diskuze a nedá mi to:

• Sexy pro mne není synonymem k „atraktivní“. Sexy je dráždivý v nejméně lacinym slova smyslu.
  • Sexy neni o oblečení. Myslim, že rozdíl mezi „sexy“ a „nesexy“ ženou určí většina (hlavně mužů) i ve chvíli, kdy jsou obě nahé. nebo v lyžařských kombinézách, chcete-li.
  • Sexy neni negativní slovo. Ale i podle zdejší diskuze je přinejmenším provokativní. A pro někoho je provokativní špatně - a vo tom to je :)))
stric
762 příspěvků 29.3.13 23:59

@teetee jo. Tuhle frázi nesnáším, ale tentokrát sedí, vo tom to je. Jak se tomu nakonec bude říkat, to je jedno. Když někoho baví provokovat, tak ať si provokuje. Ale říkat tomu milá nevinná hra je minimálně hodně naivní.

malakaja
349 příspěvků 30.3.13 00:05
Nuz
@bestia píše:
@malakaja nie, samotny flirt je len flirt. to je ako s nozom, sam o sebe je len noz, moze pomoct, moze zachranit zivot, moze skaredo zranit. ide o to, ako s tym nalozite a co, hoci aj podvedome od toho ocakavate.

Top není vhodné přirovnaní, s nožem stojíte sama, nepoužíváte ho se “spoluhráčem“ Flirt je hra, kterou dokoncite, nebo ne.Nuz je nastroj. Spise jako rozjet se s nekym v aute proti srazu.Je otazka, kdy z auta vyskocite, nebo jestli si uzijete jizdu i ten vyhled az “poletite“ A jak už jsem řekla, někdy jsou zamčené dveře, spolujezdec vás vystoupit nenechá.

bestia
2300 příspěvků 30.3.13 00:11

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:19

stric
762 příspěvků 30.3.13 00:14

@bestia to byste ale musela flirtovat jen před zrcadlem

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.13 00:18

@bestia Asi mysle ze se z flirtu muzete zamilovat a pak uz neni pomoci. Jinak teda fakt uz nevim.

bestia
2300 příspěvků 30.3.13 00:21

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:31

stric
762 příspěvků 30.3.13 00:22

@gudrun To pozoruju už dost dlouho, že nevíte.
Já už jsem toho viděla docela dost. Od situace, kdy jen po trochu větším zdůraznění ladné chůze skutečně následoval útok, protože dotyčnou nenapadlo, že ten chlápek, co na ni kouká, není jen někdo, kdo jí oplatí milé jiskření, ale psychopat, až po silně pošramocenou pověst, přestože ona podle svého nejlepšího vědomí a svědomí vůbec nic špatného neudělala.
Jedna věc je vypadat hezky, být sebejistá a chovat se mile. To je Ok.
Otevřený flirt je nebezpečná hra. Kdo má rád adrenalin, ať ji hraje.

stric
762 příspěvků 30.3.13 00:23
@bestia píše:
to zazivam denne a ta druha strana ma furt neskonale zboznuje :D
:-D tak to je bezva
MP Barbucha
3716 příspěvků 30.3.13 00:23

Kdo flirtuje s kolegy, nebo proste s lidmi ktere pravidelne potkava, ten je ale trochu pitomej, ne? To se prece nedela, tam je potreba dodrzovat hranice.

malakaja
349 příspěvků 30.3.13 00:27
Verte, ze s ta
@bestia píše:
@malakaja stale zavisi len na mne, kam ten flirt necham zajst. alebo noz. na nikom inom, ziadna druha strana nie je, len ja, moje rozhodnutie, moje chovanie.
prirovnanie s autom mi pripada mimo

Tak rekneme, ze většina flirtu kterých přerostly Lidem pres hlavu začínaly se stejnou vírou v sebe sama. Nakonec ale nejde o vás, ale o druhého, ktery je sympaticky, což nás inspirovalo k flirtu. Jednou situaci, receno primo, je taková, kdy muž má tak ovy zájem, zde se začne dvořit. Začne se dvořit takovým způsobem, který, ac se mu nejdřív branite, vede k zamilovanosti. V takové chvíli jde logické uvažování, a vnímaní stranou. Další veci je, když narazite na psychopata, s hraniční poruchou, coz je v podstatě lidsky predator s vysokou inteligenci a schopnosti manipulace, který vás protáhne takovou bouří, ze nakonci budete mozna stát, ale minimalne nebudete vědět kde. Samozřejmě a naštěstí mnoho dalších jisker skončí ukocirovano. Nicmene jak rikam, pri caste hre neni otazka zda, ale kdy.

Příspěvek upraven 30.03.13 v 00:31

stric
762 příspěvků 30.3.13 00:29

@MP Barbucha No samozřejmě. A mrkání na cizího chlápka za sklem je samozřejmě téměř bez rizika. Když k tomu dojde tak jednou za rok… dvakrát denně je to zas trochu jiný případ (čímž netvrdím, že váš)

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.3.13 00:43

@malakaja
ja jsem nastesti uz vetsinu tohoto poznala, nez jsem se vdala, dovedu si vazit toho, co mam.
Me uz nikdo rohlikem neopije, zrovna vztah s hranicnim klukem jsem zazila a vim, jak umeji byt hranicari okouzlujici kdyz chteji…
@stric.
ted nevim, jestli mluvite ironicky, nebo vazne :-) Ale dvakrat denne bych to opravdu nedavala :-) to neni neco, co clovek planuje nebo dela umyslne. To se proste jednou za cas stane, pri te spravne konstelaci nekolika faktoru. Rekla bych tak jednou za kvartal, kdyz moc. Aspon tedy u me, ja tech prilezitosti moc nemam a ani nevyhledavam…

stric
762 příspěvků 30.3.13 00:47
@MP Barbucha píše:
To se proste jednou za cas stane, pri te spravne konstelaci nekolika faktoru. Rekla bych tak jednou za kvartal, kdyz moc. Aspon tedy u me, ja tech prilezitosti moc nemam a ani nevyhledavam…

Jste to mohla říct hned a nemusela bych se s vámi dvě hodiny hádat. Jo, někdy se stane, tak nějak samo.
Vyhledávání takových situací je úplně jiná věc, ten váš první příspěvek k tématu na mě dělal takový dojem, ale to bylo asi opravdu spíš tím zmatením pojmů.

chinin
2788 příspěvků 30.3.13 00:51

To jako vazne?? Priznam se, ze mi dotycny prisel jako neskodny troll a vubec jsem nechapala tu mirnou hysterii, kterou to u nekterych diskuterek vyvolalo.

@stric píše:
@Klotylka no a potom bylo nutno jednoho nadšence zablokovat.
bestia
2300 příspěvků 30.3.13 00:55

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:31

MP Barbucha
3716 příspěvků 30.3.13 00:55

@stric No ja jsem to psala mozna trochu prehnane, jako protivahu tomu, ze byt sexy je ok jen pro partnera :-) Tak hlavne, ze si rozumime.
PS: jste mi uz delsi dobu sympaticka a diky za peknou debatu :-)

stric
762 příspěvků 30.3.13 00:57

@MP Barbucha tak to mě těší :-)
jsem ráda, že se nezlobíte

malakaja
349 příspěvků 30.3.13 00:58

Che, ja jednou zazila “flirt“ za volantem! Jela jsem poprvé s detmi po dálnici z Brna, Hned za městem jsem chytla dobrého “sparing partnera“ Zkratka řidiče, co cítí auto stejně jako vy, jede stejným tempem, při předjížděni razí cestu…V půli cesty, když jsem párkrát nestihla přidat mi prislo, ze nepredjizdi dal, dokud ho nedojedu.No,rikala jsem si, ze fabulace divciho srdce. Nicmene zkoumam, jestli zahlednu v jeho zrcatku jak vypada. Statecne jsme projeli mlhou v kopcich a on nikdy neujel, i kdyz mohl…Kdyz jsem u Sazavy hodila blinkr na sjezd, s tim, ze ma smyslena naklonnost odjizdi a ani netusi, auto prede mnou bliklo a ridic zamaval na rozloucenou. Vedel o mne! Muj ochrance a ucitel! Od te doby jsme se nesetkali. Ale ta souhra mi zustane v srdci navzdy…B-) ;-)

Příspěvek upraven 30.03.13 v 01:50

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 16 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek