Co říkáte na český Vogue?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucy Liu
37 příspěvků 20.08.18 15:28
Co říkáte na český Vogue?

První číslo jsem si chtěla pořídit ze zvědavosti…bohužel se mi to nepodařilo, protože byl všude vyprodaný. Nakonec jsem do něj přece jen nahlédla, protože kolegyni se podařilo jeden výtisk sehnat. Nicméně se mi tahle „hysterie“ zdá až přehnaná. Pravděpodobně nějaký marketingový trh - vydat méně kusů, aby časopis působil „exkluzivně“. Překvapilo mě taky, jak je tlustý - 400 stránek… je to ale spíš jako nějaký produktový katalog než módní časopis. Vzorečky sice potěší, jenže se mi nějak nezdá, že by patřily do prestižního módního časopisu.
Nevím, nijak extra nadšená z „módní bible“. Myslíte, že se ještě zvedne, nebo je odsouzený k úpadku?

Reakce:
KlaudieS
1757 příspěvků 22.08.18 16:08

Nečetla jsem, nesehnala, někdo z Brna, kdo ví, jesli se tu ještě dá sehnat, prosím? Popřípadě pro zklamané - odkoupím :D

Pocit chladu
136 příspěvků 22.08.18 20:32

Na Slovensku sa to vala v kazdom stanku..prelistovala som
Uz som stara na to aby som si kupila casak plny reklam a fotiek divnych handier.

Lucy Liu
37 příspěvků 29.08.18 09:59

@Pocit chladu
Souhlasím, přijde mi to naprosto ujeté :D Prostě drahý katalog xD

Yello
42 příspěvků 01.11.18 10:56

Všechny módní časopisy jsou jen katalogy…Kupuji ho, Vougue mi přijde něco mezi fashion a art. Zatím mám rozporuplné pocity, ale dávám mu šanci. Kouká na módu trochu s nadhledem, pokud je to vůbec možný:)

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek