Co říkáte na značku Crocs?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
MP Barbucha
3716 příspěvků 17.9.12 11:17

@Ziné
Přesně. Vyzkoušela jsem a nebyla jsem vůbec spokojená (viz výše)

TinkaH
920 příspěvků 17.9.12 13:24

Crocsy jsou podle mne nejen škaredé, ale v žádném případě nejsou pro nohu zdravé. Nejvíce mě udivuje, jak do nich mohou rodiče nazout svou teprve učící se chodit ratolest. Není to pevné kolem kotníčku, noha se křiví… jsou to podle mého názoru stéjní blázni co jim kupují žabky, ale ty crocsy jsou navíc vzhledově hnusné. Uříznutý, diravý gumák

menhet
51 příspěvků 17.9.12 13:32

Jo, vidím to přesně tak: Jsou tak ošklivé, až jsou hezké.
Venčím v nich psa, chodím v nich po zahradě, asi bych byla schopná v nich vyběhnout v paneláku s odpadkama.
Ale nějak extra mezi lidi, neeee

Alizon
1235 příspěvků 20.9.12 11:52

Uprimne - jsou hnusne a na bezne noseni bych si je nevzala ani kdyby mi za to nekdo platil.

Mylady2
12413 příspěvků 20.9.12 11:53

Nepěkné;-) nenosím a nebudu…

Pomněnka lesní
42 příspěvků 15.10.12 21:29
Do školy

Nosím je jako přezůvky do školy, a to z praktických důvodů - dají se dobře omývat. Navíc jsem si vybrala celkem nositelnou variantu, světle modré s kytičkami :)

cokoladova
26 příspěvků 23.11.12 20:16

Tieto boty sa stali strašným hitom v USA v roku 2006 keď som tam bola, samozrejme som na amíkov pozerala ako na bláznov a hovorila si že u nás by takú hrôzu nikto nenosil…no a netrvalo dlho a… :-D
Inak tieto crocsy som si chcela kúpiť na pláž a prípadne aj do vody proti ježkom na našu zimnú cestu do exotiky, akurát ta cena mi prišla mimo, nakoniec som vyhrabala na tento účel gumené žabkosandále v tescu za 60 Kč :-)

Saphira
22 příspěvků 24.11.12 09:11
The Dictator to řekl vše...
Len
490 příspěvků 24.11.12 09:35

Já jsem si koupila u Vietnamců napodobeninu do laboratoře, kam podle mě taky patří, ale moc je nenosím - jsou velké a tudíž nepraktické na přenášení. Takže čekají ve skříni na příležitost (jenže se mi nechce ty bílé boty obouvat ani když jdu na zahradu).
Několikrát jsem viděla malé děti, které musely šmajdat právě v crocsech. Ať byly pravé nebo ne, podle mě na vyvíjející se dětskou nohu k běžnému nošení nepatří. Obzvlášť šílené mi přijdou dítka jedoucí na kole/koloběžce obutá do crocsů, a že taková v létě potkávám denně.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek