Co s kůží z lišky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
xromance
76 příspěvků 15.1.13 09:22

Odjakživa se lidi oblíkají do kožešin, nechápu ty odsuzující názory. Každopádně nevyhazovat a zužitkovat do posledního chloupečku. Možností je spousta :) Já bych si z té lišky nechala ušít čepici s ohonem, kdysi měla takovou moje mamča. Zbytky bych použila na límec nebo dozdobení rukávu nějakého kabátu

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.13 16:18

Souhlasím s názory, které propagují konzultovat to s kožešníkem, protože i kdyby zdejší diskutující vygenerovaly sebegeniálnější nápad, hrozí reálné riziko, že vám pak kožešník řekne, že z této konkrétní kůže to vyrobit nepůjde.

Lim
323 příspěvků 15.1.13 16:33

@real.blond Přesně:)a navíc mi přijde, že tady skoro většina chce vypadat právě jako paní Továrníková co se zapomněla, vzhledem k oblíbenosti elegance a retra, nebo vintage:)

Sibyla
2646 příspěvků 22.1.13 10:38

Tak jsme se tu shodly, že běhy jsou out, a co myslíte? Nakoukla jsem na Aukro, a na všechny límce, šáty atd s běhy či hlavou se přihazuje. Možná je to natolik out, že to začíná být in.

Rosalyn
925 příspěvků 22.1.13 16:06

@Sibyla Taky možnost. Může kožešinu vydražit na internetu a za získané peníze si pořídí něco jiného. Tedy pokud tu liščí kožešinu nechce nosit sama.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek